Як анонімно дивитися історії в Instagram

З тих пір, як була запущена функція Instagram Stories, ми часто використовували її. Всякий раз, коли ви переглядаєте Історії ваших друзів, будь то фотографії або відеоролики, вони можуть дізнатися, що ви це зробили. Але що якщо ви хочете, щоб ніхто про це не знав? Насправді це можливо зробити!

У цій статті ми вирішили описати кілька трюків, які допоможуть приховати факт перегляду інших користувачів. Ви можете використовувати будь-які методи, згадані тут, щоб повністю анонімного перегляду історій.

Chrome IG Story

Встановіть безкоштовне розширення Chrome IG Story для свого браузера Google Chrome. Після цього відкрийте веб-версію сайту Instagram і ввійдіть у свій обліковий запис, якщо ви ще не зробили цього. Надалі вам не обов'язково перебувати на сайті сервісу, щоб використовувати розширення — воно працює, навіть якщо у вас відкритий інший сайт, наприклад, Гикер.

Після встановлення розширення, на панелі інструментів браузера повинна з'явитися нова кнопка з логотипом сервісу — натисніть на неї.

Після цього з'явиться список користувачів, на яких ви підписані. Ви також можете шукати історії від користувачів, на яких ви не підписані. Зверніть увагу, що у верхній частині екрана, є перекреслений значок ока — це означає, що анонімний перегляд включений. За бажання, його можна відключити.

Поки режим анонімності включений, автор історій не дізнається про ваші відвідування. Можете перевірити це, повернувшись в сервіс Instagram. Значки біля акаунтів залишаться яскравими. Якщо б він зафіксував ваші перегляди, значки стали б сірими.

Story Saver

Цей метод вимагає скачування спеціального додатка. Щоб переглядати історії інших користувачів в анонімному режимі, вам доведеться завантажити додаток Story Saver з Play Store. Потім запустіть цей додаток і ввійдіть у свій обліковий запис Instagram.

Як тільки ви ввійдете в додаток з відкритою обліковим записом, то побачите список всіх користувачів, на яких підписані і в даний час розмістили свої Stories. Сюди входять і приватні акаунти. Щоб таємно спостерігати за Stories будь-якого з них, просто клацніть на його імені.

Як тільки ви клацніть по назві облікового запису, то побачите фотографії і відеоролики, які були опубліковані в Stories цього користувача. Файли виводяться на екран у вигляді сітки. Кликніть по фотографії або відео, щоб подивитися їх в анонімному режимі.

Storiesig

Зайдіть на сайт storiesig.com з будь-якого пристрою і введіть ім'я користувача, чию історію ви хочете переглянути, після цього натисніть клавішу Enter на клавіатурі. Вам не потрібно бути підписаним на нього або вводити свій логін або пароль.

Якщо цей юзер має обліковий запис з загальним доступом і завантажив історію, вона буде показано в цьому розділі. Ви можете натиснути на відповідний файл для перегляду або скачування.

Weinstag

Існує ще один подібний інструмент, який називається Weinstag Instastory. Він дозволяє також анонімно завантажувати і дивитися історії будь-якого користувача Instagram з браузера (мобільного або десктоп). Вам просто потрібно зайти на цей сервіс та ввести назву облікового запису (без посилання у вигляді URL). Після цього на екран будуть виведені останні відео цієї людини посилання для їх скачування.

Ви можете переглядати історії, а також завантажувати їх. Посилання на скачування буде надано окремо для кожного відео. Якщо є відео, ви можете відтворювати його безпосередньо в браузері, причому в повноекранному режимі. Якщо ніяких відео немає, то ви побачите напис No stories to show.

Story Reposter

На iPhone або iPad встановіть додаток Story Reposterз магазину App Store, запустіть його і натисніть кнопку Search, після цього з'явиться форма пошуку, в яку слід вписати ім'я користувача, чиї історії ви хочете переглянути, щоб він про це не дізнався.

У результатах пошуку знайдіть потрібну людину і клікніть на його акаунті. Тепер ви можете дивитися історії, опубліковані ним за останні 24 години. Просто натисніть на ту, яку хочете подивитися. От і все! Тепер ви дивіться фото або відео, не залишаючи ніяких слідів. Ніхто не зможе про це дізнатися!

На цьому етапі ви навіть можете зберегти історію на iPhone. Для цього потрібно натиснути на кнопку Share і вибрати пункт Save Image. Ніхто не зможе сказати, що ви переглянули історію, тому що ви навіть в Instagram не заходили. За вас це зробила програма!

Можете повторювати описану вище процедуру з будь-якою кількістю користувачів. Єдина вимога — профіль не повинна бути приватною. Якщо аккаунт приватний, то ви просто не знайдете

Читайте також

У тренді