5 найнадійніших файлообмінників для завантаження великих файлів

Якщо ви записали домашнє відео або створили неперевершений музичний мікс — ви, безсумнівно, захочете поділитися ним зі своїми друзями. Залежно від розміру і кількості файлів, які потрібно відправити, це може стати проблемою. Ми всі знаємо це відчуття — коли форум або улюблений сайт повідомляє нам: «Вибачте, але файл занадто великий». Наприклад, Gmail з його обмеженням у 25 Мб або Яндекс з 2 Гб.

У нас в колекції є кілька файлообмінників, які дозволяють завантажувати файли і ділитися ними з допомогою коротких посилань. Коли буде потрібно відправити великий файл, спробуйте скористатися одним з них. Це дуже зручно, адже вам не потрібно буде повторно завантажувати файл, якщо захочете показати його своїм друзям — просто відправте їм коротку посилання, яке автоматично створить один з цих сервісів.

Pixeldrain

В хмарне сховище Pixeldrain можна завантажувати файли розміром до 10 Гб. Це обмеження діє тільки для одного завантаження. При необхідності ви можете завантажити до 10 000 файлів і об'єднати їх в «списки», якими можна буде поділитися. «Список» — це не що інше, як інша назва папки або колекції. Максимальна кількість файлів у списку — 10 тисяч. Тобто, теоретично можна ділитися за один раз пачкою документів на 100 терабайт.

Врахуйте, що Pixeldrain зберігає дані на своїх серверах тільки певний час! Починаючи з дати закачування, у вас буде 100 днів. Але всякий раз, коли хтось переходить по вашому посиланню, відлік ста днів починається заново. Так що дані взагалі можуть ніколи не видалятися, якщо посилання на них використовується раз на три місяці.

Pixeldrain — один з небагатьох сервісів, який можна повноцінно використовувати, навіть не маючи аккаунта. Однак їм зручніше користуватися, якщо все-таки зареєструватися. Зареєстрованим користувачам простіше отримувати доступ до файлів і відслідковувати їх. І, нарешті, в Pixeldrain є інструмент обміну текстом на зразок Pastebin. Просто скопіюйте та вставте потрібний текст у відповідне поле і поділіться ним з допомогою згенерованої посилання.

Sharefast.me

При завантаженні важливих файлів онлайн завжди з'являються побоювання, що дані потраплять в треті руки. Наприклад, посилання помилково потрапить не до тієї людини або дані будуть опубліковані зловмисниками в результаті хакерської атаки.

З сайтом Sharefast.me ймовірність таких подій прагне до нуля. Сервіс працює дуже швидко, а файли зберігаються не більше доби. Ви можете вибрати, протягом якого часу дані будуть зберігатися на сервері: 10 хвилин, 1 годину, 10 годин або добу. По закінченні вказаного часу всі дані будуть видалені.

Максимальний розмір файлу складає 100 Мб, а їх кількість не обмежена. У цього сервісу є ще одна суттєва перевага перед конкурентами. На відміну від інших файлообмінників, Sharefast.me створює посилання, що складаються всього з двох символів. Такий URL набагато простіше запам'ятати, ніж адресу з десятка знаків. Більш того, ви можете самі придумати адресу, але він повинен складатися мінімум з чотирьох символів.

Dropbox Transfer

Dropbox дає можливість обмінюватися файлами і папками великого розміру, однак, при цьому доводиться думати про наявність достатнього вільного простору в хмарному сховищі. Втім, в безкоштовному тариф, відразу після реєстрації ви спокійно можете завантажити 2 Гб і створити посилання на скачування.

Зараз розробники проводять бета-тестування нового сервісу Dropbox Transfer, який представляє собою щось середнє між хмарним сховищем і електронною поштою. У базовій версії з допомогою Dropbox Transfer можна буде ділитися файлами розміром до 100 Мб. З пакетом Plus користувачі зможуть завантажувати до 2 Гб, а у версії Pro доступна пересилання до 100 Гб.

Для захисту приватності всі завантаження через сім днів автоматично видаляються. Ви можете ділитися файлами з свого сховища Dropbox, так і завантаженими з комп'ютера. В Dropbox Transfer також реалізована функція автоматичного відстеження, тому при кожній спробі скачування ви отримуватимете повідомлення.

В даний час Dropbox Transfer ще знаходиться на стадії бета-тестування, тому доступний не на всіх облікових записів. Але ви можете зареєструватися на сервісі вже зараз і використовувати стару версію для своїх цілей.

Dropcorn

Dropcorn дозволяє ділитися файлами з людьми, які фізично знаходяться поруч з вами, в межах 30 метрів. Просто зайдіть на сторінку сервісу з комп'ютера або телефону, додайте потрібні файли і люди, що знаходяться недалеко від вас, зможуть легко їх завантажити. Звичайно, вам знадобиться дозволити програмі відстежувати ваше місце розташування.

В даний час можна обмінюватися фотографіями, музикою, відео і посиланнями. Обмін проводиться з локального носія або загального хмарного сховища зразок Dropbox, Google Диск і Evernote. Після завершення завантаження натисніть кнопку «Drop», щоб зарезервувати місце під ваші дані та задайте цього місця унікальне ім'я.

Доступ до цього сховища буде у будь-якої людини, що перебуває на відстані до 30 метрів, протягом наступної хвилини. Після цього дані будуть видалені. Ви зможете знову включити доступ до сховища вручну, якщо це знадобиться.

TeraShare

TeraShare об'єднує в собі функціональність хмарного сховища і p2p-клієнта по протоколу BitTorrent для швидкої передачі великих файлів. У цієї програми немає ніяких обмежень на розмір переданих файлів.

Ось як це працює. Ви завантажуєте і запускаєте програму TeraShare на своєму комп'ютері. Додаєте в неї документ, яким хочете поділитися, а програма генерує унікальну посилання на скачування. Вам залишається тільки відправити цю посилання своїми друзями.

Так як програма працює по протоколу p2p, завантаження і скачування починається моментально. По суті, ваші друзі будуть одночасно завантажувати шматочки файлу з кожного комп'ютера пірингової мережі (їх власники не зможуть його подивитися т. до. він буде зашифровано), за рахунок чого істотно зростає швидкість завантаження. Звичайно ж, ваш комп'ютер повинен бути включений до закінчення цієї закачування. Файли, розмір яких не перевищує 10 Гб, завантажуються безпосередньо на сервера TeraShare, тому користувачі можуть завантажувати їх навіть у тому випадку, якщо ваш комп'ютер уже не в мережі.

Читайте також

У тренді