5 способів збільшити швидкість інтернету Google Chrome

Google Chrome – відмінний браузер, але з часом він починає працювати повільніше. Прискорити його роботу можуть різні розширення. Вони будуть особливо корисні при повільному інтернет-з'єднанні. Ці розширення не прискорюють роботу комп'ютера. Вони змінюють деякі характеристики роботи браузера, що впливають на швидкість завантаження сторінок.

Якщо сам браузер працює повільно і часто зависає, краще всього купити більше оперативної пам'яті. Варто також пам'ятати, що розширення теж споживають ресурси комп'ютера, що уповільнює його роботу. Тому в першу чергу варто спочатку почистити куки та історію браузера.

FasterChrome

FasterChrome — це розширення, яке може передбачити, на яку сторінку збирається перейти користувач. У результаті вона починає завантажуватися ще до того, як людина клацне по посиланню. Звучить неймовірно? Ось як це працює.

Розширення відстежує рухи курсору в браузері. Як тільки курсор затримується на засланні довше 65 мілісекунд, FasterChrome почне попередню завантаження сторінки. Розробники порахували, що 65 мілісекунд – це та межа, після якої імовірність переходу за посиланням зростає до 50%. І це дає розширенню близько 300 додаткових мілісекунд для попереднього завантаження. Обробляється лише HTML, щоб зберегти обчислювальні ресурси комп'ютера і не сповільнювати інтернет-з'єднання.

В результаті браузер починати відкривати сайти набагато швидше. Людський мозок сприймає дії як миттєві, якщо вони тривають менше 100 мілісекунд. FasterChrome також вміє визначати і не завантажувати додаткові дані, коли користувач збирається закрити сайт.

Web Boost

Замість того, щоб попередньо завантажувати певні сторінки, Web Boost використовує іншу стратегію. Розширення зберігає цілі блоки інформації – елементи, які є загальними для декількох сторінок.

Наприклад, кнопки доступу до соціальних мереж або код Google Adsense, які використовуються на багатьох веб-сайтах, однакові. Розробники вирішили, що браузеру немає чого кожного разу завантажувати їх заново. Виявляючи загальні блоки даних і зберігаючи їх, Web Boost значно прискорює завантаження сторінок. Якість зображень і відео при цьому не погіршується.

AMP

AMP (Accelerated Mobile Pages), є проектом компанії Google. Він був створений спеціально для того, щоб прискорити завантаження веб-сторінок на мобільних пристроях. Розширення AMP for Chrome переносить цю функцію і на десктоп-версію Google Chrome.

AMP аналізує і оптимізує HTML, JavaScript і CSS сторінки, а також додає їх в кеш Google. При натисканні на сторінку з результатів пошуку Google або новин вона буде відкриватися значно швидше. Деякі тести незалежних розробників показали, що використання цього розширення дає можливість прискорити завантаження сторінок на 300-400%.

Користувач може швидко включати і відключати AMP, клікаючи по синьому значку розширення. У результатах пошуку Google будуть підсвічуватися сайти, на яких використовується дана технологія.

Зверніть увагу, що розширення давно не оновлювалося. Але при цьому воно як і раніше працює саме так, як планувалося. Зараз розробники намагаються створити автономний браузер AMP на основі Chromium, який не тільки прискорює завантаження сторінок, але і зменшує обсяг переданих даних.

McAfee Web Boost

Сама дражлива нова тенденція серед сайтів — це показ відео без дозволу користувача. Такі ролики відтворюються автоматично, як тільки ви відвідуєте сайт. Це може уповільнити завантаження сторінок і зробити використання браузера менш комфортним.

Люди знаходять методи блокування автоматичного відтворення відео в Chrome, а власники сайтів придумують, як обходити ці методи. Це вічна боротьба. На даний момент одна з найпростіших рішень полягає в установці розширення McAfee Web Boost. Воно працює набагато краще, ніж багато інші конкуренти.

Shut Up

Коментарі часто є тимчасовим провалом, в який ви випадково потрапите. Ви забуваєте про те, що шукали якусь інформацію, і вступаєте в люту листування з іншими користувачами. Shut Up блокує всі коментарі на будь-яких сайтах за замовчуванням.

Це особливо актуально на сайтах великих агентств новин, YouTube і Twitch, а також на інших подібних ресурсах. Хоча коментарі необов'язково погані, вони відволікають увагу і можуть негативно вплинути на ваш настрій. Розширення Shut Up приховує всі коментарі на будь-який веб-сторінці. Тому у вас навіть не виникне спокуси вступити в суперечку.

Якщо ви як і раніше хочете бачити коментарі, можна вказати сайти, на яких розширення не буде працювати.

Читайте також

У тренді