9 сервісів для реєстрації тимчасової електронної пошти

Якщо ви реєструєтесь на сайтах, яким не довіряєте, то вказувати адресу основний електронної пошти не хочеться. Замість цього можна використовувати тимчасові адреси. Вони діють протягом визначеного періоду часу, а потім автоматично видаляються. Існує безліч онлайн-сервісів, які надають тимчасові поштові скриньки.

У ході нашого дослідження були відібрані кращі сервіси, доступні зараз в інтернеті. Ви можете вибрати найбільш підходящий з них на основі своїх уподобань. Ми настійно не рекомендуємо використовувати жодну з цих служб для обміну особистої та конфіденційної інформації, а також для незаконних дій.

10 Minute Mail

10 Minute Mail надає тимчасовий адресу електронної пошти автоматично видаляється через 10 хвилин після реєстрації. Але цей час можна продовжити або скинути таймер, натиснувши кнопку Refresh. В результаті 10-хвилинний відлік почнеться заново. Такі адреси корисні, якщо ви хочете зареєструватися на невідомому сайті.

Mailinator

У Mailinator ви можете використовувати будь-псевдонім (логін), який хочете прив'язати до поштової скриньки. Цей сервіс надає загальнодоступні адреси. Вибраний вами псевдонім може використовуватися ким завгодно. Одержувані вами листа автоматично видаляються через кілька годин.

Щоб отримати власний персональний аліас, до якого більше ніхто не зможе отримати доступ, потрібно перейти на преміум-аккаунт, але це скоріше всього не потрібно.

TempMail

TempMail – ще один безкоштовний сервіс одноразової пошти. Якщо дві людини вибирають один і той же аліас, вони будуть отримувати однакові електронні листи. Тому TempMail явно не є найкращим вибором з точки зору конфіденційності. Але є і вельми корисна особливість – надання декількох доменів одному користувачеві. Ви навіть можете змінити доменне ім'я самостійно.

Ніколи не використовуйте такий поштову скриньку для реєстрацій. Якщо інша людина дізнається ваш псевдонім та домен, він зможе читати і ваші листи. В результаті акаунти на сторонніх сайтах можуть бути зламані.

Nada

Сервіс одноразової пошти Nada був створений розробниками email-клієнта AirMail. Ця зручна служба для реєстрації на різних сайтах, якими ви не плануєте довго користуватися. Nada надає тимчасові поштові скриньки для тривалого використання. Вхідні листи зберігаються до тих пір, поки домен залишається активним. У Nada можна використовувати кілька аліасів і комбінацій доменів.

Guerrilla Mail

Всі електронні листи, отримані в Guerrilla Mail, видаляються рівно через 60 хвилин. Для використання сервісу реєстрація не потрібна. Користувачі можуть вибирати аліаси та домени. Корисна особливість Guerrilla Mail – можливість відправляти листи з будь-якою адресою. IP-адреса відправника автоматично додається до повідомлення. Це зроблено для запобігання зловживання послугою. Також є мобільний додаток для Android, яке можна завантажити з Google Play.

MohMal

Одна з ключових особливостей MohMal – підтримка декількох мов: англійської, російської, німецької, арабської і т. д. адресу автоматично видаляється через 45 хвилин. Це робиться для підвищення рівня конфіденційності. Щоб запобігти видалення скриньки, потрібно періодично оновлювати його. Ви також можете створити аліас і вибрати бажане ім'я домену, натиснувши кнопку «Створити».

ThrowAwayMail

У ThrowAwayMail користувачі отримують унікальний одноразовий ідентифікатор зі строком дії 48 годин. Щоб зробити адреса постійним, потрібно увійти в поштову скриньку до закінчення цього строку. Переконайтеся, що файли cookie в браузері включені. Це важливо для повноцінного функціонування служби.

EmailOnDeck

EmailOnDeck— цей сервіс тимчасової електронної пошти надає користувачеві унікальну адресу. Ви можете використовувати його для реєстрації на різних сайтах. Віддалений адресу можна відновити. Для цього використовуйте токен відновлення. Але отримані листи видаляються назавжди.

Перейшовши на преміум-аккаунт, ви отримуєте доступ до деяких ексклюзивним доменам, можливість зберігати електронні листи на комп'ютері і реєструвати декілька акаунтів.

YOPmail

Сервіс YOPmail забезпечує зберігання отриманих листів протягом 8 днів. Користувачі можуть видаляти листи в будь-який час. Є підтримка декількох мов, в тому числі і російської. Варто відзначити зручний інтерфейс. Він виглядає сучасно і продумано.

З аккаунта YOPmail не можна відправляти електронні листи на сторонні сервіси. Можна обмінюватися повідомленнями з іншими користувачами YOPmail. Також сервіс дозволяє завантажити плагін для браузера, щоб отримати швидкий доступ до поштової скриньки.

Читайте також

У тренді