5 безкоштовних онлайн тесту для перевірки швидкості інтернету

Якщо вам здається, що інтернет на вашому пристрої занадто повільний, то перше, що потрібно зробити, це перевірити його, використовуючи спеціальні сервіси визначення швидкості. Вони зможуть дати досить точну інформацію про те, яка пропускна здатність доступна у вас в поточне час.

Такі тести відмінно справляються із завданням на визначення того, чи відповідає пропускна здатність вашого інтернету тієї, за яку ви платите. Вони також допоможуть визначити, регулює провайдер заявлену пропускну здатність. Протестуйте швидкість одним або кількома безкоштовними сервісами і порівняйте цю інформацію з показниками, прописаними в договорі з інтернет-провайдером.

Speedtest.net

Speedtest.net напевно найвідоміший у світі сервіс для перевірки швидкості інтернету. Він швидкий, безкоштовний, і у його доступі величезний список тестових точок по всьому світу, що робить свідчення більш точними. Найближчий сервер для тестування автоматично розраховується на основі вашого IP-адреси.

Speedtest.net також веде журнал всіх виконаних тестів і створює красиві графіки, якими можна поділитися в соціальних мережах. Є мобільні додатки для iPhone, Android і Windows, що дозволяє тестувати швидкість інтернету на телефоні!

Сервіс належить компанії Ookla у якій свого роду монополія в таких тестах, можливо тому, що вони спростили свою технологію для використання на інших сайтах.

Якщо уважно подивитися на сервіси з тестування швидкості, які випадають в пошуковій системі, можна помітити, що на більшості з них присутній логотип Ookla. Це означає, що краще використовувати сервіс Speedtest.net від компанії Ookla.

SpeedOf.Me

Загалом SpeedOf.Me — це кращий доступний тест на швидкість інтернету. Перевага його в тому, що він працює на технології HTML5, яка вбудована в браузер, тоді як плагіни Flash або Java вимагають установки. Це сприяє швидкої завантаження сайту і зниження навантаження на системні ресурси.

SpeedOf.Me використовує більше 80 серверів по всьому світу, і тест запускається з самого швидкого і надійного в даний момент. Підтримка HTML5 також означає те, що сервіс відмінно працює на всіх доступних браузерах мобільних пристроїв (смартфонів і планшетів), тоді як деякі з них не підтримують Flash — наприклад, Safari на iPhone.

TestMy.net

TestMy.net простий у використанні і використовує HTML5, що означає хорошу і швидку роботу на смартфонах і комп'ютерах.

Для перевірки швидкості можна використовувати текст тільки на надсилання або отримання даних, або використовувати комбінований варіант. Отримані дані можна виводити у вигляді графіків, картинки або тексту.

Одна з найулюбленіших нами фішок — це те, що, крім визначення швидкості вхідного і вихідного трафіку, можна порівняти його з іншими тестами користувачів вашого провайдера, міста і країни.

Bandwidth Place

Bandwidth Place налічує близько 20 серверів по всьому світу. Подібно до вищезгаданої SpeedOf.Me, Bandwidth Place працює на HTML5, що дозволить відмінно протестувати швидкість інтернету з мобільного браузера.

Використання сервісу як тест не виправдано, але це хороший варіант для порівняння результатів з даними більш якісного сервісу, такого, як SpeedOf.Me або TestMy.net.

Fast.com

Fast.com вимірює швидкість завантаження між вашим пристроєм та онлайн-кінотеатром Netflix.

Важливо відзначити, що сервери Netflix використовують свою ery — Open Connect, що дозволяє провайдерам швидко надавати контент Netflix своїм користувачам. Таким чином, результати Fast.com практично ідентичні результатам, отриманим при використанні інших подібних сервісів.

Це означає, що тест від Fast.com визначає не тільки те, наскільки швидке з'єднання у вас з Netflix, його дані будуть вірні і для інших дій, які ви виробляєте, наприклад, для скачування файлів.

Читайте також

У тренді