Як встановити два WhatsApp на один телефон

Якщо у вас є Android-смартфон, цілком ймовірно, що це модель з двома SIM-картами. Якщо ви є користувачем WhatsApp, може виникнути бажання прив'язати різні облікові записи до кожної із двох SIM-карт.

Розвиток технологій робить двухсимочные смартфони все більш поширеними. Так чому ж не вичавити максимум з такого пристрою? Наприклад, перша обліковий запис WhatsApp може призначатися для особистого спілкування, а друга – для роботи. Як же запустити два месенджера на одному смартфоні? У нас є декілька відповідей на це питання.

Parallel Space

Parallel Space – програма, що дозволяє клонувати програми і запускати кілька облікових записів одного і того ж додатка одночасно. Наприклад, одну можна використовувати для ділового, а другу – для особистого спілкування. Також це можна використовувати в онлайн-іграх. Програму вже використовує близько 90 мільйонів чоловік.

Після того як ви завантажите і встановите додаток з Google Play і запустіть його, ви відразу ж будете направлені на сторінку клонування. Виберіть усі програми, які хочете клонувати і натисніть кнопку Add to Parallel Space. Після цього ви потрапляєте в незалежне простір, де буде запускатися необхідна програма. Вам залишається тільки зареєструватися в WhatsApp з другої SIM-карті.

У деяких соціальних мережах не можна одночасно використовувати дві облікові записи, зареєстровані на один номер телефону. Тому для реєстрації знадобиться декілька SIM-карт. Вони повинні бути активні, оскільки при реєстрації надсилається повідомлення з номером підтвердження.

З Parallel Space ви можете аналогічним чином використовувати і інші програми, такі як Instagram, ВКонтакте і Facebook. Parallel Space підтримує 24 мови, в тому числі і російська. Інструмент сумісний з більшістю програм для Android. Створення другої облікового запису підтримується майже для всіх Android-додатків. Переключення між обліковими записами відбувається миттєво.

Ви можете приховати другий аккаунт або навіть сам додаток подалі від цікавих очей. Щоб було простіше орієнтуватися в облікові записи, можна використовувати різні стилі оформлення на кожен. Наприклад, робочий акаунт розфарбувати в темні кольори, а особистий — в яскраві.

Parallel Space можна завантажити та встановити безкоштовно. При цьому доведеться дивитися рекламу (але доступ до всіх функцій відкритий). Її можна відключити, скориставшись платною підпискою. Її оформлення доступно як покупка через додаток.

GBWhatsApp

У вас немає смартфона з двома SIM-картами? Нічого страшного. Ви все одно можете використовувати дві облікові записи WhatsApp одночасно. Такий поділ зручно, якщо потрібно часто спілкуватися по роботі і особистих справах.

Покопавшись в інтернеті, ми виявили ще один цікавий інструмент. Це програма під назвою GBWhatsApp. Щоб нею скористатися, потрібно запустити інсталятор з APK-файлу. Такий варіант може вам не сподобатися, оскільки використання файлів даного формату з ненадійних джерел має певний елемент ризику. Тому ми вважаємо Parallel Space кращим вибором.

Оскільки GBWhatsApp не є офіційною версією версія месенджера, його завантажити з Google Play Store не вийде. Але ви можете без проблем знайти на офіційному сайті програми.

Відкрийте на смартфоні «Налаштування», а потім «Про смартфон». Клікніть 7 разів по рядку «Номер зборки» — у вас включиться режим розробника. Тепер переконайтеся, що включена опція «Установка з невідомих джерел» в налаштуваннях.

Залишилося завантажити APK файл з офіційного сайту і запустити його для встановлення. Далі дотримуйтеся вказівок на екрані. Після установки, запустіть додаток і зареєструйтеся на WhatsApp, використовуючи другий номер телефону.

Пам'ятайте, що вам потрібно два різних номера телефону для одночасного доступу до WhatsApp і GBWhatsApp на одному смартфоні.

SwitchMe

Якщо у вас є root-права на Android, то можете спробувати додатокSwitchMe, яка доступна в Google Play. Після його запуску повинен з'явитися запит на отримання прав суперкористувача. Надайте їх! У додатку SwitchMe створіть новий профіль з правами адміністратора. Він буде використовуватися для другого номера WhatsApp.

У меню виберіть пункт Сreate a profile, щоб створити новий профіль. В майбутньому для перемикання між різними профілями вибирайте відповідну назву облікового запису. Коли пристрій перезавантажиться і знову буде готове до використання, повторно встановіть WhatsApp на новоствореному профілі. При реєстрації вам також буде необхідно використовувати новий телефонний номер.

Якщо додаток працює некоректно, слід видалити його, перезавантажити пристрій і встановити програму повторно.

Читайте також

У тренді