17 кращих безкоштовних тем для Windows 10

Дивно велике число користувачів персональних комп'ютерів не змінюють фон робочого столу. Не вірите? Просто загляньте в екран чийогось ноутбука, коли будете наступного разу перебувати в офісі або кафе.

З тих людей, які все ж таки міняють фон, багато використовують одне із стандартних зображень операційної системи. Це також досить нудно. Чому б не спробувати щось нове і незвичайне? Ми підготували підбору тем Windows 10 для робочого столу, які ви можете використовувати вже зараз.

GreyEve

На нашу думку, шпалери в темному оформленні виглядають круто. Також вони легше сприймаються оком, ніж яскраві світлі теми.

Є так багато темних тим, що вибрати переможця досить складно. Тим не менш, нам подобається GreyEve. Ви можете завантажити в ZIP-файлі з галереї DeviantArt.

Перемістіть файл за адресою:

  • %USERPROFILE%\AppData\Local\Microsoft\Windows\Themes

Потім перейдіть в Налаштування → Персоналізація → Теми і виберіть GreyEve зі списку.

Hover Dark Aero

Звичайно, не існує великої різниці між темною і чорною темою. Тим не менш, Hover Dark Aero використовує більше чорного кольору і менше сірого в порівнянні з GreyEve.

Перш ніж використовувати цю тему, вам необхідно встановити UXThemePatcher для Windows 10. Після цього скачайте копію теми з DeviantArt.

Коли завантаження буде завершено, перемістіть вміст папки за адресою:

  • %windir%/Resources/Themes

Тепер ви можете перейти в налаштування і застосувати нове оформлення.

Windows XP

Звичайно, ви не повинні постійно використовувати застарілу операційну систему XP. Її підтримка давно припинено, і це справжній кошмар з точки зору безпеки. Та й серйозних можливостей у порівнянні з більш новими ОС немає. Але зате за допомогою темиWindows XP ви цілком можете зробити Windows 10 візуально на неї схожою.

macDock

Найбільш відомим елементом операційної системи macOS є Док. Ця нижня панель забезпечує швидкий доступ до часто використовуваних додатків. Панель завдань Windows працює аналогічним чином. Але якщо вам подобається оформлення саме в «яблучному» стилі, варто спробувати macDock.

Як випливає з назви, тема додає Док в нижню частину екрану. Він замінить існуючу панель завдань. Ви зможете настроювати Док для відображення значків додатків, які ви хочете бачити.

Тема поставляється разом з безліччю додатків, готових до використання: Widget, Launchpad, Siri, Finder, Exposé та інших. Також є перетягування інтерфейс drag-and-drop і три скіна.

Penumbra

Подобається темні тони? Тоді зверніть увагу на Penumbra. Це красива темна тема робить систему оригінальною і особливо цікаво виглядає вночі. Тут ви не знайдете ніяких контрастних або дратівливих квітів. Використовується нейтральна м'яка палітра.

Seda

Седа – ще одна темна тема від DeviantArt. На відміну від Penumbra, вона має більш світлий сірий відтінок. Завдяки цьому інтерфейс виходить згладженим і навіть заспокійливим. Також ви отримуєте контекстне меню в красивому темно-сірому оформленні.

Arc

Arc включає кілька варіантів основний чорно-білої теми. У комплекті йде пакет іконок від DeviantArt.

Windows 95

Хочете спробувати справжню класику? Повернення до витоків – ось як можна назвати цю тему. Ви ніби повертаєтеся в стару Windows 95, але з функціональними можливостями сучасної ОС. Бажаєте знову бачити прямокутні кнопки і строгі сірі вікна? Тоді просто встановіть цю тему. Її органічно доповнює тематичний пакет SilentSamPixelArt з набором іконок і піктограм.

Simplify 10

Simplify 10 насправді являє собою набір тем Windows 10, які об'єднані загальною естетикою. Вони спрощують інтерфейс операційної системи, при цьому роблячи його більш витонченим. Для оформлення використовуються різні варіації сірого та білого кольору. Також Simplify 10 дозволяє змінювати вигляд кнопок керування вікном.

LAB

Головною візуальної особливістю це теми Lab є широка чорна смуга, яка проходить через верхню частину кожного вікна. При цьому інтерфейс виконаний у світлих сірих тонах з додаванням білого кольору. Смуга підкреслює контрастність.

Mac OS X El Capitan

Назва говорить сама за себе. OS X El Capitan дає вам можливість відчути Mac OS X на комп'ютері під керуванням Windows 10. Це один з кращих скінів, який дозволить вам отримати цінний досвід знайомства з «яблучної» операційної системою.

Flattastic

Flattastic— це одна з кращих тим, що об'єднують мінімалізм і приголомшливий зовнішній вигляд. Вона включає 16 версій: 8 версій світлої теми Flattastic Light і 8 версій темної теми Flattastic Dark.

Diversityx VS

Diversityx VSзабезпечує приголомшливий класичний вигляд вашого комп'ютера або ноутбука. Людям, які працюють в нічний час, сподобається цей темний напівпрозорий інтерфейс. Він приємний для очей і простий у використанні.

Ubuntu SkinPack

Ubuntu Skin Packзовсім змінить ваш інтерфейс Windows і дозволить отримати цінний досвід використання операційної системи Ubuntu. Більшість функцій цього програмного забезпечення можуть бути налаштовані користувачем. Наприклад, вам доступні зміни швидких клавіш, колірного оформлення і багато іншого.

Vanilla

Ще одна красива і проста тема. У фоновому режимі екран відображає блакитне небо з хмарами. Інтерфейс Vanilla нагадує будь-хмарний сервіс.

FFox Theme

Якщо вам потрібен оновлений стиль робочого столу, тема FFox може бути тим, що ви шукаєте. Вона виглядає дійсно приголомшливо. Поєднання чорного і оранжевого кольорів створюють фантастичне враження.

Ades Theme

Завершує наш список ще одна темна тема для Windows 10. Ades Theme використовує різні відтінки сірого і додає до нього трохи іншого кольору. В цілому все виглядає строго і навіть злегка фантастично. Це ще один цікавий варіант для користувачів ПК або ноутбука, бажаючих отримати більше різноманітності.

Читайте також

У тренді