7 додатків з пазлами для дітей і дорослих

Коли я був дитиною, любив збирати пазли. Спостереження за тим, як зображення тварини або лісу оживає поступово частина за частиною, приносило величезне задоволення. На жаль, кількість варіантів тоді було обмежено, тому можна було тільки повторно їх збирати багато разів, поки вони не втрачали колишню чарівність.

Моє захоплення пазлами минуло, але наші діти також можуть добре провести час, збираючи їх. Також це відмінний спосіб змусити їх не відволікати вас, поки ви займаєтеся своїми справами. На щастя є багато програм з пазлами, як для Android і iPhone. Про них ми сьогодні і поговоримо.

Puzzles Epic by Kristanix Games


Puzzles Epic — це відмінний додаток, яке доступне для Androidі iOS. В ньому більше 8 000 фотографій у високому дозволі. Воно не пропонує штучні картинки, а використовує реальні фотографії природи, тварин і міст. Таким чином, дитина може розширювати свій кругозір. При бажанні можна створити індивідуальний пазл з власних фотографій.

Є 11 рівнів складності. Деякі пазли складаються з понад 600 фрагментів. Кожен раз вони будуть розбиватися на різні шматочки, тому їх можна збирати повторно. Можна збирати кілька одночасно — прогрес складання кожного з зберігається в пам'яті.

Epic Puzzles by Beantown

Назва схоже з попереднім, однак картинки зовсім інші, але також використовуються фотографії високої якості з тваринами, містами і архітектурою. Пропонується близько 2000 варіантів (кожен день з'являється новий пазл), а також є 5 різних рівнів складності. Максимальна кількість частин — 550 штук. Є режим таймера для любителів ставити рекорди. У процесі складання результат автоматично зберігається, тому ви можете збирати кілька пазлів одночасно.

З якихось причин під час установки надходить запит про доступ до телефонної книги. Я відмовився від цього, але програма продовжує працювати без збоїв. Установка абсолютно безкоштовна, однак не буде робити ніяких оновлень. Тому краще придбати додаткові набори, вартість яких становить від 3 доларів. Так, дорогувато, але досить красиві пейзажі і збирати їх – одне задоволення.

Додаток доступно дляiOSі Android.

Puzzles by Titan Inc


Додаток Puzzles by Titan Inc доступно для Androidі iOS. У його колекції приблизно 5 тисяч зображень, кожне з яких можна розбити від 6 до 1600 деталей. Нові варіанти додаються практично кожен день. Є 4 режими гри — можна вибрати будь-який з варіантів: перемикати частини, обертати, повертати або зрушувати. Завдяки цьому підвищується рівень складності.

Puzzle by Critical Hit Software


Ця програма пропонує на вибір більш 20 000 варіантів пазлів, серед яких є головоломки від Джозефа Берджесса і Ніки Беме. Ви можете вибрати потрібне кількість деталей – до 400 штук для iPhone і 1024 для iPad, що трохи менше порівняно з іншими додатками з цього огляду, але для телефону буде цілком достатньо.

Для зручності ви можете розмістити шматочки в потрібній області екрану, наприклад, небо у правому верхньому куті, а траву в нижньому лівому. Таблиця лідерів дозволить дізнатися наскільки ви гарні порівняно з іншими користувачами програми.

Є можливість використовувати власні фотографії для створення пазлів. Можна вибрати кількість фрагментів для складання, а також рівень складності. Однією з найцікавіших категорій є картини відомих художників — хороший спосіб долучитися до мистецтва. Під час складання грає приємна музика, яку при бажанні можна відключити.

Додаток доступно для AndroidіiOS.

Puzzle by Ravensburger AG


Ravensburger — це компанія, яка спеціалізується на пазлах, вона знаходиться в Німеччині і працює вже більше ста років. В її однойменному додатку можна вибрати кількість деталей для картинки – від 20 до 500 штук, але це не все. Можна управляти різними настройками, наприклад, дозволити грі сортувати фрагменти по краях або кольором.

Використовується тривимірне зображення деталей і реалістична фізика при їх переміщенні. Можна налаштувати зовнішній вигляд столу, вибравши фон на свій смак. Підтримка функцій Google Play Services, що дозволяє порівнювати свої рекорди і досягнення з результатами інших гравців. Для гри не потрібне підключення до Інтернету.

Більше ніяких втрачених деталей або завалів на обідньому столі. Просто запустіть додаток на iOSабо Android, виберіть один пазл з 20 000 варіантів і починайте збирати. Розробники кажуть, що вони протестували програму на 100 бажаючих перш ніж опублікувати її. Гра підійде для новачків і дітей, так і для справжніх професіоналів.

Puzzles by Rottz Games


У Puzzles by Rottz Games використовуються справжні фотографії, але їх не так вже й багато, всього 2400 штук в 25 категоріях. Якщо вам цього мало, то можете завантажити свої власні, наприклад, з сімейного альбому і використовувати їх в якості пазла. Кількість деталей може варіюватися від 9 до 1300 штук — вибирати вам. Думаю верхньої планки буде достатньо для більшості людей.

Абсолютно все в цій грі безкоштовно! Додаток можна завантажити на iOSіAndroid.

Magic Puzzle by ZiMAD


В Magic Puzzle міститься більше 20 000 пазлів в HD якості, які можна збирати у вільний час. Оскільки джерелами зображень є канали National Geographic і Cartoon Network, то збирати їх дійсно цікаво, особливо якщо ви або ваші діти люблять мультфільми. Будь-яку картинку можна розбити до 630 шматочків і вибрати один з п'яти рівнів складності. Це не дуже багато для професіоналів, але буде цілком достатньо для дітей.

Звичайно ж, є можливість збирати кілька пазлів одночасно або використовувати власні фотографії. Для зручності доступний попередній перегляд готового зображення, щоб було простіше підбирати фрагменти. Для справжніх професіоналів є режим в якому фрагменти будуть обертатися навколо своєї осі, щоб було складніше визначити місце їх призначення. Щотижня проводяться турнір серед користувачів.

Додаток доступно для AndroidіiOS.

Читайте також

У тренді