8 онлайн планувальників для створення інтер'єру і плану квартири

Плануєте ремонт у квартирі? Створити інтер'єр будинку або окремої кімнати можна за допомогою звичайної ручки і чистого аркуша паперу. Але можливо цим нехитрим способом передати всі ідеї, кожну дрібницю, особливо якщо ви не дуже хороший художник? Будемо відверті: навряд чи в такому випадку вийде намалювати макет навіть однієї кімнати.

Але у нас хороша новина! Є спеціальні сервіси, які дають можливість передбачити будь-яку дрібницю — від розміру вікон до розташування розеток. Ви можете, наприклад, розмістити різні види вікон, щоб зрозуміти, яке краще всього підійде. Зробіть кілька варіантів інтер'єру і роздрукуйте їх, щоб потім показати майстрові. Це допоможе йому краще зрозуміти, що ви хочете отримати в результаті.

HomeStyler

Принцип роботи сервісу Autodesk Homestyler досить простий: ви перетягуєте все, що необхідно, на розмірну сітку. Так розміщуються всі елементи — від меблів до отворів в стіні. Встановивши предмет, клацніть на зображення, щоб встановити точні розміри і форму. При натисканні на «План кімнати» з'являється панель управління, де коригуються різні дані: тип приміщення, його габарити та інша інформація.

Для детальної промальовування інтер'єру будинку вашої мрії розробники сервісу передбачили великий вибір меблів. Предмети інтер'єру не можна змінити. Але завдяки вибору різних елементів ви обов'язково підберете щось підходяще. Готовий проект можна зберегти або роздрукувати. Можливо навіть його експортувати у файл формату DWG в 2D - або 3D-зображення.

Є цікава опція, що дозволяє використовувати реальне фото: ви фотографуєте власну кімнату і розміщувати на знімку меблі. Це найпростіший, але в той же час потужний онлайн-планувальник, який ми тестували. Його фішка — встановлені плани кімнат, включаючи різні варіанти дизайну у міських і заміських будинках.

Безперечний плюс сервісу в можливості легко переміщати меблі, міняючи її розміри. При цьому немає ніяких обмежень: всі елементи в програмі безкоштовні. Чому? Каталог містить меблі, яку можна придбати в реальності — відмінний спосіб вбудувати рекламу, зробивши інструмент більш зручним.

Хочете відразу визначити приблизну вартість проекту? Загляньте в розділ Shopping, де знайдете оздоблювальні матеріали та їх вартість. Врахуйте, що ціни тут вказані приблизні, а перелік матеріалів неповний. В якості приємного бонусу Autodesk Homestyler пропонує інструментарій для створення ландшафту прибудинкової території: гравій, траву, воду, багато іншого. Програма підтримує російську мову.

Floorplanner

Floorplanner використовує інструмент Snap, що дозволяє зобразити навіть кути і опуклі стіни. Після того як останні будуть намальовані, їх можна переміщати, збільшуючи простір або, навпаки, зменшуючи. У Floorplanner великий вибір вікон і дверей, розмістивши які ви можете потім змінити їх за своїм бажанням. Меблі можна деталізувати, щоб надати їй потрібні розміри.

Floorplanner дозволяє створювати проекти в тривимірному вимірі, не тільки з видом зверху. Проте всі зміни вносяться спочатку в двомірному режимі, а потім при необхідності трансформуються в тривимірний. Між режимами можна швидко перемикатися, щоб побачити, як виглядають внесені зміни в «реальності».

У користувачів є можливість роздрукувати готові інтер'єри, ділитися ними в соціальних мережах. Ви можете опублікувати проект в Facebook, відправити його по електронній пошті або розмістити на сторінках сайту. Ідеально для дизайнерів!

Roomle

Roomle дозволяє експортувати готові проекти інтер'єру в файли формату JPG. Ви можете роздрукувати створений інтер'єр, змінити кожну деталь, а будь-який розмір уявити як в англійській, так і в метричній вимірювальної системи.

Додаток дозволяє легко переміщатися між режимами 2D та 3D. В тривимірному варіанті можна розглядати створену обстановку з виглядом «над головою» або «від першої особи», що дозволяє максимально точно оцінити готовий проект.

Набір елементів невеликий, але завдяки гнучким налаштуванням легко змінюються їх розміри. Інтерфейс планувальника зручний і простий в освоєнні. Стіни «будуються» дуже швидко, пересуваються/віддаляються в один клік. Це дуже хороший інструмент з різними опціями для створення ідеального проекту будинку, але без підтримки російської мови.

Planner 5D

Planner 5D надає вже готові проекти, засновані на обраній формі кімнати. Сервіс має великий набір інструментів, за допомогою яких можна максимально детально візуалізувати будь-який інтер'єр. Програма дозволяє вибирати все — від типу вимикача до музичних інструментів.

Вас здивує зручний інтерфейс планувальника: тут інструменти знаходяться на лівій панелі, тому, вибравши категорію, ви бачите їх все відразу. Дизайн здається занадто перевантаженим? Просто перемістіть зайві об'єкти в інше місце. Ще одна корисна функція планування полягає в додаванні нових поверхів.

Хоча сервіс не дозволяє завантажувати зображення у форматі JPG/PNG безпосередньо на комп'ютер, але можна зробити знімок проекту, щоб зберегти процес змін. Planner 5D має платні опції, тому деякі елементи дизайну заблоковані. Тим не менш можете бути впевнені: один елемент у кожній категорії є безкоштовним.

Visual Paradigm

Visual Paradigm — це безкоштовний онлайн-інструмент, який допомагає створювати плани поверхів і приміщень. Має простий інтерфейс, так що розібратися в ньому буде не важко. При виборі плану поверху відразу вибирається стиль кімнати.

Тут немає незрозумілих графічних позначень. Замість них VP Online використовує стандартні символи. При цьому, навіть якщо ви погано розбираєтеся в архітектурній символіці, просто наведіть на іконку мишею — спливе підказка, і ви відразу зрозумієте, що означає цей символ. Якщо плануєте часто використовувати планувальник, що можете позначити деякі іконки як улюблені — тим самим ви заощадите час, необхідний для пошуку.

HomeByMe

HomeByMe — безкоштовний онлайн сервіс для планування приміщень. Почніть роботу над проектом в 2D — побудуйте кімнату з нуля, додайте меблі, аксесуари. Потім перетворіть його в 3D, де немає стін і де ви можете заглянути всередину створеного вами плану. Незалежно від того, якими навичками ви володієте, які цілі ставите, в якому вигляді хочете представити свою модель, ця програма підійде вам ідеально.

IKEA Home Planner

В IKEA Home Planner пропонується обмежений вибір об'єктів для створення інтер'єру кухні/їдальні. Певний набір елементів можна доповнити своїми, щоб отримати більш точне проектне рішення. Незважаючи на те, що вибір предметів обмежений, допускається зміна їх розмірів — це дозволить врахувати габарити квартири.

Тривимірна візуалізація працює відмінно, так що можна відразу побачити всі деталі обстановки зсередини. Панель управління дозволить «прогулятися» по створеному приміщенню, оцінити виконану роботу. Розміщення елементів обстановки здійснюється в 3D, а зміна і контроль розмірів — в 2D.

На даний момент, сервіс має досить обмежені можливості, але цілком імовірно, що з часом в ньому з'являться додаткові опції. Зараз це більше маркетинговий хід компанії, ніж серйозна розробка. Висновок напрошується такий: IKEA Home Planner — не самий зручний планувальник з огляду, тим більше без підтримки російської мови.

Roomstyler 3D Planner

Хочете удосконалити власний план будинку або інші готові проекти? Тоді ця програма для вас! Сервіс можна використовувати без реєстрації. Якщо зареєструєтесь, то отримаєте можливість розміщувати свої проекти в соціальних мережах, щоб їх могли побачити ваші друзі.

Roomstyler 3D Planner дозволяє вставляти стіни, двері, вікна, вибирати елементи з галереї внутрішньої обробки. Переміщайте за планом камеру, щоб отримати більш докладне уявлення про інтер'єр, міняйте при необхідності колір стін, стелі, використовуючи широку палітру.

Для додавання в проект можуть бути задіяні реальні речі: кухонна техніка, садові інструменти в гаражі. Якщо вам сподобався вибраний елемент, натисніть кнопку Available for purchase — ви побачите вартість зазначеного предмета і адресу, де його можна придбати. Інтерфейс відносно простий у використанні, а також дозволяє одночасно переглядати схему і тривимірне зображення.

Читайте також

У тренді