7 ігор в стилі онлайн змійки Slither.io

Гра Slither.io стала хітом в 2016 році, після виходу Agar.io. Але у людей, які проживають не в США, є серйозна проблема – фризи під час гри. Розробники рекомендують кілька рішень, таких як очищення кеша браузера, використання режиму інкогніто з низьким дозволом екрану і навіть застосування модів. Але часто ці прийоми виявляються неефективними, і лаги продовжують проявлятися.

Хоча розробники Slither пропонують декілька варіантів вирішення проблеми лагів, вони навряд чи допоможуть. Для усунення затримок потребує проведення серйозного оновлення на їх серверах. А поки що є відмінна можливість поекспериментувати з іншими іграми, не менш захоплюючих і яскравих.

Wormate

Wormate.io – це клон гри Slither з схожим геймплеєм, графікою та дизайном арени. Грати належить за черв'яка, який збирає солодощі. Це просто ідеальна мета для дітей усього світу. Є три варіанти управління, між якими можна швидко перемикатися. Одиночна арена вміщує близько 250 гравців одночасно.

Кекси, пампушки і тістечка – відмінна заміна звичайних точок. Але вороги люблять поїдати не тільки солодощі, але й один одного. Після знищення черв'яка з нього випадає багато смакоти, які потрібно швидше зібрати. Набрану масу можна витрачати на прискорення. Але слід застосовувати цей бонус з обережністю. Кожен раз, коли черв'як рухається швидше, він зменшується. Але зате прискорення — це відмінний інструмент для швидкого знищення ворогів.

Fisp

Fisp.io залишається популярною вже протягом багатьох років. В ній присутня традиційна атмосфера ігор на набір маси, але при цьому вона є дуже яскравою і динамічною. Ігровий процес добре пізнаваний – потрібно поглинати точки, щоб рости і ставати сильнішими.

Ці точки відображаються на екрані довільним чином. Їх також можна вибити з іншого гравця або жовтого кола. Очки можна витрачати на прискорення, щоб ефективніше вражати супротивника. Тут навіть самий сильний гравець не повинен розслаблятися. Варто трохи зазіватися, як суперники обов'язково завдадуть фатальний удар.

Paper

paper.io — це багатокористувацька гра, в якій потрібно грати за квадратик з паперу. Спочатку гравець володіє лише невеликою круглою областю. Головне завдання – збільшити її. Для цього потрібно пересувати свій квадратик, намагаючись створити замкнене коло. Як тільки контур закривається, завойована область збільшиться.

Противники будуть намагатися урвати собі шматок території. Необхідно відображати їх атаки і переходити в наступ. Для знищення ворога потрібно перетинати сліди, які залишають їх квадрати на ігровому полі. Але варто пам'ятати, що власний слід перерізати не можна.

Agario

Гра Agar.io – справжній «ветеран», але все ще залишається популярною. Гравець бере на себе управління маленькою клітинкою, яка повинна поїдати інші клітини, щоб рости. Ігрове поле являє собою чашку Петрі, де всі мікроорганізми змагаються один з одним за виживання. Коли клітина набирає досить маси, то отримує можливість ділитися і контролювати нові мікроорганізми. Стати самим сильним істотою в чашці Петрі — хіба це не привабливо?

Brutal

У Brutal.io ви будете керувати кулею з гострими шипами, який прив'язаний до неонової капсулі. При поглинанні гранул цей шар зростає. Щоб вразити суперника, потрібно зачепити шипами його капсулу. Для цього потрібна вправність, адже капсула може бути малою порівняно з кулею.

Можна викидати кулю на велику відстань і повертати його. Це схоже на те, як Тор кидає свій молот. Щоб ставати більше і сильніше, потрібно поїдати різнокольорові гранули. Вони також випадають з куль без шипів, якщо вдарити їх сильніше.

Narwhale

Нарвав — це реальна тварина, а якщо бути точніше, то кіт з великим бивнем на голові. Його він використовує, щоб вбивати здобич. Те ж саме відбувається і в грі. Ви повинні знищити суперників, вміло ухиляючись від їх бивнів і вчасно застосовувати свій.

Боятися не варто – розробники вирішили не малювати кров. Але деяка атмосфера жорстокості все ж присутня. Під час пересування бивень заряджається енергією. Націлившись на ворога, потрібно активувати зброю. Після поразки супротивника гравцеві нараховуються бали, необхідні для просування в таблиці лідерів.

Piranhio

У спекотний літній день люди відпочивають у басейні, коли на них раптово нападає зграя піраній. Зубасті риби починають пожирати всіх підряд. Але є хороша новина – ви теж будете в ролі піраньї. Ваше завдання — з'їсти якомога більше дітей та інших рибок.

До речі, люди досить противні, тому що мають звичку мочитися в басейн. Для знищення ворогів є різні види зброї, такі як гвинтівка, бомба, електрошок. Вони значно урізноманітнюють ігровий процес, який і без цього відрізняється високою динамічністю.

На жаль, гра Piranh.io доступна тільки на Android.

Читайте також

У тренді