5 колекцій пасьянсу для Android

Коли ви думаєте про класичних карткових іграх, на розум відразу приходить пасьянс «Солітер», також відомий як Klondike. Саме у нього ми грали на Windows протягом 25 років — замість роботи або навчання. Це чудова нагода цікаво провести час. Тепер вам надається можливість вибрати і перевірену класику, і нові варіанти.

«Солітер» — гра, яка буде актуальною ще довго. Навіть розвиток сучасних технологій не робить її пішла в минуле. Це хороший спосіб провести час цікаво і з користю. Адже ви не просто грати, а ще й тренуєте свій мозок. З'явилося кілька вільних хвилин? Тоді запускайте додаток на смартфоні або планшеті і приступайте до розкладання пасьянсу.

Microsoft Solitaire Collection

Почнемо з того, хто взагалі стояв у витоків. Microsoft Solitaire Collection дозволяє вам швидко зіграти в різні варіанти пасьянсів: «Косинка», «Павук», «Вільна комірка», «Три вершини» і «Піраміда».

У «Клондайку» ви знімаєте карти зі столу через одну або три. Також можна вибрати класичний варіант, якщо хочете ускладнити завдання.

У «Павука» є вісім наборів карт. Мета — очистити всі клітинки за мінімальну кількість ходів. Для новачків підійде режим з однією мастю. А справжні професіонали можуть спробувати розкласти відразу чотири.

«Вільна комірка» дозволяє використовувати чотири додаткові комірки для пересування карт. Потрібно мислити стратегічно, щоб прораховувати на кілька ходів відразу.

«Три вершини» вимагає від вас скласти всі карти в одну стопку в різних послідовностях. За кожну відкриту «вершину», ви отримаєте додаткові очки. У «Піраміді» потрібно підбирати по дві карти, щоб у сумі вони давали 13.

Microsoft Solitaire Collection кожен день дає гравцям нові завдання, а за їх виконання — винагорода. За інтеграцію в Xbox Live надаються додаткові бонуси. В ігрових програмах є і стара, і оновлена анімація. Після підключення Xbox Live ви зможете зберігати ігровий прогрес в «хмарі» і змагатися з друзями.

Pair Solitaire

Pair Solitaireне схожий на інші. Тут повна колода з 52 карт знаходиться в одній стопці. Завдання те ж, що і в інших солитерах — повністю очистити стопку. Зробити це можна, збираючи пари по старшинству або по масті. Дві складові пари повинні мати ще одну карту між собою.

Після видалення однієї карти з'являються нові комбінації. Pair Solitaire змушує вас добре подумати. Чим більше карт ви зможете прибрати зі стопки до часу X, тим більше очок отримаєте. Ваш підсумковий рахунок залежить від кількості знятих вами карт, а також від їх значення.

У Pair Solitaire є основний режим. Але ви також можете розблокувати режим Daily Challenge при повній розблокування програми. Зробити це зручно через внутрішньоігрової покупку. Кожен день з'являється нова головоломка. Всі гравці намагаються розкласти пасьянс так, щоб за кількістю набраних очок випередити інших. Платна версія відкриває більше варіантів дизайну.

Sage Solitaire

Ви коли-небудь замислювалися над тим, як буде виглядати солітер, якщо об'єднати його з покером? Творці Sage Solitaire вирішили дати відповідь на це питання.

Тут ви бачите дев'ять стопок, розкладених у сітці 3×3. У кожній наступній карт стає все менше. Щоб очистити ігрове поле, потрібно діяти так само, як і в покер. Головне обмеження в тому, що слід одночасно вибирати карти з двох стопок.

Є можливість скинути дві карти, хоча ви можете отримати більше очок, складаючи більш довгі руки. Якщо ви заплуталися, можете скористатися безкоштовними підказками. Коли доступні ходи закінчуються, процес зупиняється і підраховуються очки.

Праворуч на екрані завжди відображається список покерних рук. Це зручно, якщо вам потрібно згадати комбінації. Режим Vegas Mode буде розблоковано після певних досягнень. Режими Double Deck і Fifteens можна розблокувати за допомогою покупки в додатку. Також це дозволить вам отримати більше тем і варіантів дизайну карт. У платній версії немає реклами.

Churchill Solitaire

Звичайний «Солітер» більше вам нецікавий? Тоді пропонуємо вам пасьянс, створений самим Вінстоном Черчиллем.

У грі є 104 картки, розділені на 2 стопки. Присутній додатковий ряд під назвою «Диявольське шістка». Замість стандартних десяти стовпців — 10 колонок. Ви можете переміщати карти тільки в «Диявольську шістку». Рухати їх у загальну колоду не можна. Мета залишається незмінною — очистити ігрове поле. Але коли у вас дві колоди замість однієї, зробити це набагато складніше.

В Churchill Solitaire є три рівня складності, режим кампанії, а також випадкова гра. Кампанія розповість вам про службу Черчілля в армії. Історія починається в 1893 році, коли молодий Уїнстон навчався в Королівській військовій академії в Сандхерсті. Інше ви дізнаєтеся самі, виконуючи місію за місією. Зібравши достатню кількість балів, гравець може навіть стати прем'єр-міністром Великобританії. У грі є відео - та аудиовставки з записами Черчілля.

Тільки випадкові ігри доступні безкоштовно. Решту потрібно розблокувати через купівлю у додатку. Підтримується синхронізація з iCloud для власників iPhone і iPad. Ви можете ділитися результатами, змагаючись з друзями.

Tri-Peaks Solitaire Story

Якщо ви хочете щось складніше, Tri-Peaks Solitaire Story буде непоганим варіантом. Являє собою комбінацію двох видів «Солітера» — «Гольфа» і «Піраміди». Мета в тому, щоб перемістити карти в три стопки. За кожну заповнену «вершину», ви отримаєте додаткові очки. Вибирайте карти, гідність яких на одне значення вище або нижче базової. Якщо ніяких відповідних варіантів немає, просто натисніть на колоду і отримаєте нову карту.

Оскільки Tri-Peaks Solitaire Story більше схожа на головоломку, для заплуталися гравців передбачені різні бонуси. Ми можете використовувати їх, коли застрягнете. Наприклад, у такому разі можна отримати Джокера і замінити їм іншу карту. Після проходження рівня ви отримаєте зірки, монети та інші бонуси.

Читайте також

У тренді