10 популярних ігор-симуляторів на Android

Ігри на смартфонах і планшетах тепер є масовим проведенням часу. Є великий вибір жанрів на будь-який смак. Серед найбільш популярних – симулятори, які дозволяють зануритися в інший світ. Хочете дізнатися, як би ви почували себе в іншому житті? Наприклад, ставши пілотом або містобудівником? У вас є прекрасна можливість перевірити це.

Якщо ви є фанатом таких ігор або хочете зануритися в їхній світ вперше, зайдіть в Google Play Store. Тут ви знайдете безліч пропозицій для мобільних платформ. Ми вирішили допомогти вам у виборі, склавши список найцікавіших варіантів. Тут є різні жанри: менеджер готелю, авіасимулятор і багато інших. Більшість з них безкоштовні.

Farming Simulator 18

Виявляється, сільське господарство може бути цікавим. У ньому набагато більше цікавих речей, ніж ви собі уявляєте. На відміну від інших ігор в нашому списку, Farming Simulator 18 є платною.

Хочете відчути, що таке бути фермером в південних штатах США? Цей фермерський симулятор дозволить збирати врожай, доглядати за худобою, керувати різною сільськогосподарською технікою. Крім важкої роботи, пов'язаної з сільським господарством, вам також доведеться зайнятися фінансами. Продавайте їжу, купуйте добрива, техніку і розширюйте ферму.

Fallout Shelter

У Fallout Shelter вам необхідно побудувати притулок для людей, щоб врятувати їх від ядерного апокаліпсису. Поки нагорі панує жах, ви можете створювати щасливе і заможне співтовариство. Навчайте людей, шукайте для них зброю і одяг, стежте за роботою жителів.

Але нехай у притулок панує мир і спокій, зруйнований ядерною війною світ все одно не дасть розслабитися. На поверхні бродять зомбі, інопланетяни та інші неприємні істоти. Всі вони хочуть захопити ваш будинок. Погрози виникають не тільки ззовні, але і зовні. Будьте готові до несподіванок. Вражаюча графіка робить цю гру особливо приємною. Вона сподобається фанатам класичної серії Fallout.

Plague

Повертаємося у світ медицини та науки. Plague більш зловісна, ніж багато інші симулятори. Вам потрібно буде застосувати стратегічне мислення, щоб поширити небезпечну інфекцію по всьому світу. На самому початку ви отримуєте тільки одного зараженої людини. Це досить страшна, але переконлива гра з приголомшливою графікою і різними типами захворювань. І це ще далеко не всі її особливості. Хочете ненадовго стати злим генієм? Тоді гра Plague буде відмінним вибором!

SimCity BuildIt

SimCity Buildt – класична гра від EA. Ви станете мером міста. Завдання – створити мегаполіс і піклуватися про міському населенні. Будуйте хмарочоси і створюйте парки, збирати податки, надавайте комунальні послуги. Зробіть так, щоб місто жило злагоджено і без проблем.

Існує величезний потенціал для розширення мегаполісу з часом. Це робить гру дуже захоплюючою. Ви також можете взаємодіяти з іншими мерами, змагаючись в онлайн-режимі з гравцями з різних країн. Прагніть до того, щоб стати кращим з кращих і отримати гідну винагороду.

Home Street

Ви думали коли-небудь, що було б цікаво прожити інше життя? Хотіли б створити будинок мрії? З допомогою Home Street ви можете зробити все це. Створюйте персонажа з унікальними особливостями, який буде схожим на вас. Проектуйте, будуйте і декорують будинок, обставляти його меблями, робіть ремонт.

Навіть місто можна вибирати саме такий, в якому хотілося б жити. Знайомтеся з сусідами, заводите корисні зв'язки, знаходите нових друзів. У грі є цікаві сюжетні повороти, змагання та заходи, в яких обов'язково треба взяти участь. Розвивайте свої таланти і навички, щоб стати тим, ким хочете.

Operate Now: Hospital

Якщо ви любите серіали про медиків і мріяли стати лікарем, гра Operate Now: Hospital створена саме для вас. Спробуйте себе в ролі хірурга без ризику для життя пацієнта. Робіть різні операції, що вимагають точних рук. Крім роботи з пацієнтами, гра включає в себе управління лікарнею і різними її відділеннями (швидкої допомоги, інтенсивної терапії та іншими).

Вам також потрібно буде очолити медичну бригаду хірургів, медсестер і фельдшерів. Як і належить цікавої історії, в грі є багато драматичних моментів. У медичному світі розгортаються різні сюжетні лінії і ви можете поринути в кожну з них.

RollerCoaster Tycoon Touch

Ігри в стилі тематичного парку розваг відносяться до найбільш раннім симуляторам. Це додаток засноване на класичній грі для ПК. RollerCoaster Tycoon Touch має добре опрацьовану 3D-графіку. Вам потрібно створити парк розваг і керувати ним. Думаєте, що це легко і весело? Подумайте ще раз. Щоб домогтися успіху, потрібно ще багато чого зробити. Вам надається близько 200 видів атракціонів, магазинів, ресторанів та інших об'єктів.

Серед атракціонів є знамениті американські гірки. Ви можете придумувати різні варіанти, створювати самі запаморочливі атракціони та встановлювати їх у своєму парку. Крім великих об'єктів, є також паркани, доріжки і багато чого ще. Всі вимагає уваги менеджерів.

Головне завдання – зробити відвідувачів задоволеними. Якщо вони отримують задоволення, ви отримуєте гроші. Щоб отримувати додаткові винагороди, виконуйте щотижневі завдання. Додаткові карти можна встановити через купівлю у додатку. Дозволяється обмінюватися ними з друзями, що створюють інші парки розваг. Всього в грі представлено близько 700 карт – від найпоширеніших до дуже рідкісних.

Flight Simulator Pilot

Гра Flight Pilot Simulator була досить високо оцінена користувачами Play Store. Вона отримала 4,6 зірки, що свідчить про її популярність. Додаток має відмінну графіку, зручні елементи управління. Ігровий процес досить реалістичний. Ви відчуєте себе в ролі пілота і зможете літати на різних літаках: від маленьких одномоторних до військових транспортників і надзвуковий техніки.

Різні місії будуть кидати виклик вашим здібностям. Доведеться гасити пожежі, приземлятися в складних умовах і виконувати інші завдання. Єдиним недоліком цієї гри можна назвати необхідність покупок у додатку.

Hotel Story: Resort Simulation

Ми вирішили, що спробувати себе в ролі менеджера готелю дуже цікаво. Тому обрали груHotel Story: Resort Simulation, яка виділилася серед інших. І вона не розчарувала. Додаток працює без зависань, має хорошу графіку і безліч цікавих завдань. Ви не тільки проектуєте і будуєте свій власний курорт, але і стаєте власником готелю. Розробіть власний стиль управління і робіть те, що вважаєте за потрібне. Присутній мультиплеер. Ви можете відвідати інших готельєрів, щоб дізнатися більше про цю галузь.

У цій грі ви можете проявити свої творчі здібності, декоруючи приміщення, вибираючи дизайн і замовляючи різні варіанти обробки. Щоб розвиватися, потрібні гроші. А для їх отримання важливо мати задоволених клієнтів. Слідкуйте за тим, щоб у них було все необхідне.

Bridge Construction Simulator

Bridge Construction Simulator — це одна з найскладніших симуляторів на Android. Тут доводиться використовувати свій мозок на всі 100%. Ви в якості інженера повинні проявити інтелект і логіку для проектування і зведення мостів. Ви будете розвивати свої навички поступово. Не чекайте, що відразу станете професіоналів. Одне з головних переваг гри – реалістична фізика.

Більш прості мости зводяться в місті. Але завдання ускладнюється, якщо необхідно прокласти міст через ущелину або каньйон. Не допускайте руйнування конструкцій! Гра відрізняється якісно проробленою графікою.

Читайте також

У тренді