Як дізнатися, коли будуть найближчі знижки в Steam

Бажання отримати гру в день її релізу – мабуть, єдина вагома причина купувати її в Steam за повну вартість. Але якщо бути більш терплячим, можна непогано заощадити. За допомогою описаних у цій статті інструментів ви можете дізнатися, де і коли проходять розпродажі, будете відстежувати ціни і отримувати повідомлення з інформацією про знижки.

Коли буде наступна розпродаж?

В Steam завжди є якісь спеціальні пропозиції (розпродажі вихідного дня, щоденні знижки та інше). Але ніщо не зрівняється з повною версією масових розпродажів. Це велика подія, що проходить декілька разів на рік. Найчастіше саме під час проведення такої акції можна знайти бажану гру за найнижчою ціною. Платформа не поширює інформацію про старт розпродажів заздалегідь. Але сервіс використовує досить передбачуваний графік. Його можуть використовувати покупці. Якраз цей графік відстежує сервіс WhenIsTheNextSteamSale.

На сайті ви побачите великий таймер зі зворотнім відліком. Він показує, коли почнеться наступна велика розпродаж. Для розрахунків використовується не тільки приблизний графік, але і різні чутки, а також інша інформація. Джерело не можна назвати на 100% надійною. Адже таймер рідко працює на підставі офіційної інформації. Але відомості на сайті досить точні. Такий інструмент не можна ігнорувати, якщо хочете отримати солідну знижку.

Знижки в інших країнах

Сайт Steam містить безліч інформації: огляди, списки DLC і багато іншого, але на сайті немає важливих даних, сервіс і не планує додавати в найближчому майбутньому. Наприклад, ви не можете дізнатися, де є більш вигідні пропозиції. А ось розширення Enhanced Steamдоступне для всіх популярних браузерів зробить це. Воно сумісне з Chrome, Firefox, Opera, Edge.

Розширення підкаже вам, за скільки можна придбати бажану гру в іншій країні. Це зручно, якщо у вас є закордонний друг, який міг би оплатити гру і передати її вам. Показано та вигідні пропозиції в різних магазинах країни. Ви можете придбати гру зі знижкою, а потім активувати її в Steam.

Відстеження змін вартості ігор

Для тих, хто воліє купувати ігри тільки на Steam, сервіс SteamDB надає детальну інформацію та аналітику по багатьом релізами. Але головна його функція – відстеження цін і вибір найбільш вигідних пропозицій. Ви можете звузити результати пошуку до певного діапазону оцінок, точного відсотка знижки. Також доступні фільтри по платформі, жанру гри, тегам.

Даний сервіс рекомендується використовувати для відстеження спеціальних пропозицій під час великих розпродажів, а не для моніторингу цін на одну гру. Не для всього офіційний Steam пропонує вигідні ціни. Інші сайти продають активовані гри за набагато нижчою ціною. Так що не треба себе обмежувати. Може бути, вам просто цікаво, що продається зі знижкою? У цьому випадку сервіс теж прийде на допомогу.

Пошук сайтів з більш низькою ціною

Якщо ви не хочете встановлювати браузерне розширення, IsThereAnyDeal дозволяє обійтися без нього. Цей сайт відстежує ціни на ігри в різних магазинах і показує історію їх зміни. Ви можете бачити, які сайти пропонують найбільш вигідні умови в даний момент. Також перевірте, як часто з'являлися знижки раніше. Такий моніторинг допоможе визначити ресурси, на які варто заглядати час від часу. Можете використовувати ці дані, щоб визначити, чи слід купувати зараз або краще трохи почекати.

Ви також можете імпортувати свій список побажань з Steam і отримувати сповіщення кожен раз, коли в продаж надходить яка вас цікавить гра. Вибирайте магазини для отримання повідомлень. Сайт також дозволяє вказати, яку саме знижку ви бажаєте. Повідомлення будуть приходити тільки тоді, коли ціна гри зменшується на певний відсоток або нижче певної суми в доларах.

Не забудьте додати гри в свій список бажань

Якщо говорити про списки бажань, варто визнати, що гідної альтернативи офіційному сайту Steam поки що немає. Обов'язково використовуйте представлені нами інструменти, щоб економити на купівлі ігор. Але для формування списку бажаних релізів краще все ж використовувати Steam. Цей сервіс завжди повідомить вас про те, що гра, яку ви зберегли в своєму списку бажань, вже продається. Цілком можливо, що з'являться і знижки. Хіба не приємно купити нову відому гру всього за кілька доларів?

Звичайно, це не самий зручний інструмент для пошуку найбільш вигідних пропозицій. Функція відстеження цін відсутній.

Читайте також

У тренді