9 продуктивних календаря для Android

Календар – не найцікавіша функція в смартфоні, але для багатьох користувачів, одна з найбільш важливих. Стандартний календар від Google поставляється з кожним Android-смартфоном і більшість людей обмежуються тільки ним. Але що, якщо Google Calendar не здатний надати бажаний дизайн або функції? У такому випадку на допомогу приходять сторонні додатки.

Ось кілька ключових функцій, на які ми звертали увагу при складанні списку. Кнопка додавання нових завдань і нагадувань завжди повинна бути доступна. Обробка фраз і переведення їх в нагадування. Наприклад, фраза на кшталт «кава з Дмитром завтра о 10 ранку» автоматично додає відповідну подію в календар. На жаль, це є не у всіх додатках, але в більшості.

DigiCal

Додаток DigiCal можна назвати найбільш дружелюбним з усіх представлених в даній статті. Стандартний Текст великий і чіткий. Прогнози погоди відображаються кожен день. Управління освоюється швидко. При цьому є великий вибір налаштувань, включаючи кольори, шрифти та багато іншого. Є сім темних і світлих тем на будь-який смак.

За замовчуванням використовується режим, що поєднує перегляд календаря на місяць та порядку денного. Він дозволяє швидко побачити, які заплановані справи. Вбудовані повідомлення не дозволять пропустити ні однієї задачі. Ще одна корисна опція — вбудований пошук розташування. Користувач може просто ввести назву місця, а потім програма автоматично вибере адресу. Інтеграція з Google Now дозволяє ефективно планувати маршрут, відстежувати дорожній рух і отримувати повідомлення про те, коли потрібно відправлятися в шлях.

Додаток поширюється безкоштовно, але містить рекламу, яка з'являється після семи днів використання. Її можна видалити купивши платну версію, яка також відкриє доступ до додаткових функцій, включаючи настройку шрифту, віджетів і розширений 14-денний прогноз погоди.

Google Calendar

Google Calendar інтегрований в екосистему Google. Інструмент автоматично завантажує події, такі як авіарейси або концерти, з Gmail, але при бажанні цю функцію можна відключити. Календар синхронізується практично з будь-якими пристроями, а також працює з персональним помічником Google Assistant. Повідомлення надсилаються на e-mail або SMS.

Всі заходи зберігаються на віддаленому сервері. Тому отримати доступ з будь-якого пристрою, прив'язаного до акаунта користувача. Є опція відкритого доступу до окремих календарів. Це дозволяє спільно планувати події і керувати ними з іншими людьми.

Google Calendar безперечно варто спробувати, перш ніж шукати інші варіанти. Те, що йому не вистачає в налаштуваннях, компенсується простотою використання. Кількість налаштувань не можна назвати якимось особливим. Однак більшості користувачів буде досить. Велика частина описаних нижче додатків використовують Google Calendar для синхронізації даних. Додаток розповсюджується безкоштовно і не містить реклами.

Microsoft Outlook

Microsoft Outlook поєднує в собі календар і електронну пошту. Після запуску програми першим з'являється поштова скринька. Однак календар знаходиться всього в одному кліці від нього. Outlook виділяється можливостями синхронізації: підтримується Microsoft Exchange, що робить додаток гідним уваги. Також є підтримка Google Calendar і навіть Yahoo, які можуть бути об'єднані.

Календар в цьому додатку дуже зручний у використанні. Він відмінно вписується в ОС Android завдяки інтерфейсу Material Design. Можна переглядати події за день, три дні, місяць. Є повідомлення, що попереджають про заплановані справи. Також є віджет з справами на день, який можна розмістити на головному екрані смартфона, щоб завжди бути в курсі важливих справ.

Microsoft Outlook зручний для відстеження відповідей на запрошення, організації заходів, взаємодії з іншими людьми. Користувач може подивитися, коли у того чи іншої людини є вільний час, щоб запросити його на зустріч. Outlook обов'язково слід спробувати, якщо потрібно синхронізувати календарі на сервері Exchange зі смартфоном. Це якісна альтернатива Google Calendar з деякими унікальними функціями.

Any.do

Додаток Any.do об'єднує список справ з календарем, щоб їх було легше контролювати. Можна швидко дізнатися, що саме потрібно зробити в той чи інший день. Any.do пропонує планувати день щоранку і показує вільний час, який можна використовувати для виконання інших завдань.

Щоранку користувач отримує повідомлення з пропозицією спланувати день. На екран будуть по черзі виводитися завдання з можливість вибору часового інтервалу для їх виконання. Треба лише визначитися, коли і чим зайнятися, а потім приступити до реалізації планів.

Календар досить зручний у використанні, без зайвих елементів. Є просте вікно з порядком денним і календарем на тиждень. Щоб подивитися список справ на місяць, потрібно просто натиснути на стрілку. Дні гортаються швидко. Додавання подій також виконується швидко, хоча розпізнавання природної мови немає. Any.do використовує синхронізується з Google Calendar.

Досить корисна функція – складання списку покупок. Всі товари сортуються за категоріями, щоб їх було зручніше відзначати. Можна створювати окремі списки продуктів для різних магазинів. Щоб дізнатися, які товари потрібно купити в тому чи іншому магазині, досить натиснути на його назву.

CloudCal

У більшості мобільних додатків перегляд справ на місяць працює не дуже добре. У більшості випадків на екран виводяться тільки перші букви з назви замість повної фрази. CloudCal пропонує цікаве рішення цієї проблеми. CloudCal — єдине безкоштовний додаток, що об'єднує всі календарі Google і Microsoft в одному таблиці на місяць.

На екран виводяться дати в різнокольорових колах. Кожен колір відповідає певному події, яка описується докладно під календарем. Це дозволяє відразу побачити, які вільні дні. Дуже зручно, якщо потрібно встановити нагадування під час телефонної розмови. Щоб побачити описи подій, достатньо клікнути по даті в кружечку. Щоб переключитися на перегляд за днями або тижнями, досить провести по екрану пальцем вліво або вправо.

Є опція розпізнавання тексту і мови. Три віджета пропонують швидкий перегляд щоденних і щомісячних подій. Також є можливість налаштування колірної схеми. CloudCal може отримати доступ до локальних календарів і контактів. Доступне з'єднання таких сервісів, як Trello, Evernote і Eventbrite. Однак, для синхронізації з ними потрібно платна версія.

aCalendar

Додаток aCalendar має віджети для перегляду подій по днях, тижнях, місяцях і порядку денному. Можна переглядати інформацію в гібридному режимі. Тоді на екран виводяться відомості про плани на день, але на тлі місячного календаря. Доступна зміна зовнішнього вигляду цього віджетів, включаючи колір, розмір шрифту та багато іншого.

Можна додатково налаштувати кнопки гучності телефону для прокручування вгору або вниз. Це корисно, коли потрібно перевіряти інформацію однією рукою. Додавання подій відбувається швидко, хоча функція обробки природної мови відсутній. Це додаток використовує локальні дані на смартфоні, без можливості синхронізації з іншими пристроями.

TimeTree

Додаток TimeTree створено з однією метою — спростити обмін інформацією про зустрічі між користувачами. В ньому можна створювати календарі для певних цілей: особистих, сімейних, друзів, роботи. Після цього можна запросити інших людей і поділитися з ними складеним розкладом, щоб узгодити подальші дії. Для кожного календаря є навіть чат-кімнати та передбачений доступ для людей, які не використовують TimeTree.

Не тільки адміністратор, але і кожен член групи може додавати і редагувати події. Є функція обміну фотографіями і текстовими повідомленні, як в чаті або соціальної мережі. Можна налаштувати розсилку повідомлень всім членам групи або тільки окремим людям. Синхронізація виконується з допомогою TimeTree, а не Google Calendar. Але з стандартного календаря Android можна імпортувати дані. TimeTree підтримує повідомлення про свята з більш ніж 13 країн.

За замовчуванням встановлено перегляд на місяць. Щоб переглянути більш детальну інформацію по кожному дню, потрібно лише натиснути на обрану дату. Однією з унікальних функцій є розділ Keep, де можна розміщувати майбутні події без дат. Час додається пізніше. Це істотно спрощує планування заходів з іншими людьми, коли потрібно узгодити точну дату.

Tiny Calendar

Tiny Calendar пропонує шість різних способів перегляду календаря. Є стандартна порядок денний, тижнева порядок, календар на день, тиждень, місяць. Ще один режим – перегляд на місяць зі списком справ в нижній частині екрана. Можна натиснути на будь-яку дату і побачити список справ на відповідний день.

Доступно зміна кількості днів, які будуть відображатися одночасно в щотижневому або щомісячному календарі. Великий набір налаштувань дозволяє робити додаток максимально зручним для кожного користувача.

Спрощений користувальницький інтерфейс дозволяє легко переглядати зустрічі. Повідомлення нагадують про події. Додавання зустрічей відбувається швидко, але немає опції розпізнавання природної мови. Є п'ять різних віджетів, набір темних і світлих тем.

Tiny синхронізується з Google Calendar безпосередньо. Це відмінне невеликий додаток. Варто його спробувати, якщо інші варіанти виявилися невідповідними. Tiny Calendar поширюється бесплатн, але містить рекламу.

Business Calendar 2

Назва програми Business Calendar 2 цілком виправдано – його створювали в першу чергу для ділових людей. Є п'ять основних способів перегляду: місяць, тиждень, день, порядок денний і рік. В тижневому режимі є повзунок в нижній частині екрана. Він дозволяє настроїти кількість днів для одночасного виводу на екран. Подібні установки є у всіх режимах. Завдяки цьому можна швидко перемикатися між датами без необхідності відкривати бічні панелі.

Додавання подій відбувається швидко. Можна перетягувати бічну панель вибору часу замість того, щоб натискати кілька діалогових вікон. Є обробка природної мови і голосового введення. Розпізнавання мови працює працює. Наприклад, такі пропозиції, як «Екскурсія завтра з 9 до 12» швидко перетворюється на відповідну подію.

Доступно безліч варіантів настройки. Можна змінювати колірну схему, характеристики повідомлень, особливості відображення і т. д. В цілому, це надійне додаток, який сподобається любителям покопатися в налаштуваннях. Business Calendar розповсюджується безкоштовно з показом реклами. У платній версії доданий прогноз погоди і більш просунуті віджети.

Читайте також

У тренді