7 безкоштовних сервісів для створення електронної пошти

При підключенні до якого-небудь інтернет-провайдера, вам зазвичай надається доступ до безкоштовної електронної пошти. Однак ви не зобов'язані користуватися саме нею, так само як і не зобов'язані платити купу грошей за якісну поштову службу. У вас є можливість вибирати.

Сподобався електронний сервіс нагородить вас безліччю бонусів, що майже безмежним сховищем, ефективним спам-фільтром, швидким і ергономічним веб-інтерфейсом, наявністю десктопного та мобільного застосування, а також багатьом іншим. Якщо виникне необхідність, то навіть зможете використовувати електронну пошту з підвищеним рівнем захисту.

Яндекс Пошта

Яндекс Пошта пропонує багатий, функціональний і універсальний поштовий сервіс з потужним веб-сайтом, мобільним додатком, безмежним сховищем і доступом до POP і IMAP (найбільш поширені інтернет-протоколи для пошти). Мобільний додаток для iOS і Android дозволить вам в будь-який час скористатися поштою.

Деякі функції цієї поштової служби роблять її вкрай ефективною. Серед них – створення шаблонів листів, а також нагадування про те, що ви не отримали відповіді на конкретне лист у визначені терміни.

Але не все так гладко. Текстові заготовки і функція машинного навчання могли б ще більше поліпшити процес написання листів та створення шаблонів. Так і фільтр для вхідних повідомлень теж міг би бути більш універсальним, оскільки іноді пропускає явний спам.

Зате за допомогою набору зручних сполучень клавіш користуватися поштою стає набагато простіше, ну а вбудовані електронні листівки додають цього сервісу дещицю веселощів.

Outlook Mail

Outlook Mail може похвалитися чудовим веб-клієнтом, що працюють через обидва види протоколів, а також наявністю Exchange ActiveSync (програма для синхронізації листів, календаря, завдань і контактів).

Веб-інтерфейс цього сервісу дуже чистий і функціональний. Outlook Mail може не тільки автоматично сортувати важливу електронну пошту, створювати каталоги новинних розсилок, рахунків і фотографій, але і дозволяє вам створювати свої папки і користувальницькі ярлики. Спеціальні фільтри покажуть лише потрібні вам листи і допоможуть утримувати вашу поштову скриньку в чистоті.

Ще одним плюсом цього сервісу є можливість використовувати його в якості центральної ланки цілої мережі різних поштових скриньок. З його допомогою ви можете користуватися і POP та IMAP акаунтами. Крім того, є можливість значно розширити базовий функціонал за допомогою розширень. Наприклад, створення каталогів, розкладу відправлення листів або ж збереження тексту в режимі онлайн.

Gmail

Gmailавтоматично сортує всі листи по вкладках (Основні, Соцмережі та Промоакції) і надає користувачу потужний пошуковий інструмент, який в кілька разів зручніше системи фільтрів. В цьому відношенні у Gmail немає рівних. Його спам-фільтр неймовірно точний завдяки взаємодії зі службами аналітики Google.

Веб-інтерфейс Gmail дозволяє переглядати повідомлення в безпосередньому контексті їхньої розмови. А завдяки контекстуально відповідним сниппетам (текстовим заготівлях) він також допомагає і з придумуванням відповідей на них.

Інтеграція з POP і IMAP протоколів дозволяє вам отримувати доступ до своєї поштової скриньки з будь-якого пристрою або програми. На жаль, сам Gmail отримує пошту тільки з акаунтів, які працюють на протоколі РОР. А тому, незважаючи на всю функціональність, його можливості в якості центральної ланки великий поштової системи досить обмежені.

ProtonMail

ProtonMail надає безкоштовний доступ до безпечної та анонімної пошти, використовуючи потужне мобільні додаток і настільки ж потужний веб-інтерфейс.

Використання технологій шифрування убезпечить ваші листи від відстеження, але це також означає, що ви не зможете швидко експортувати їх або отримувати до них доступ з допомогою POP або IMAP.

На щастя, веб-клієнт і додаток ProtonMail самі по собі пропонують солідну кількість функцій: управління за допомогою гарячих клавіш, багаті налаштування форматування тексту і хороший спам-фільтр. З криптографічними функціями ви навіть можете налаштувати терміни автоматичного закриття доступу до вмісту листів.

Втім, більш широкий функціонал фільтрів, шаблонів і фрагментів зробили б взаємодія з сервісом ще більш продуктивним. Крім того, багато функції, пов'язані із вмістом пошти, викликають проблеми у ProtonMail, так як робота з ними можлива лише в браузері і спеціальному додатку.

iCloud Mail

iCloud Mail – це безкоштовний поштовий сервіс від компанії Apple, створений для користувачів їх продукції (наприклад, для власників iPhone або Mac). Він володіє досить великим сховищем, доступом до IMAP і функціональним веб-додатком. iCloud Mail фокусується на простих речах і гарантує їх ідеальну роботу, в той час як відсутність реклами робить його ще більш зручним.

Інтерфейс не має ярликів або інших, більш просунутих інструментів для підвищення продуктивності і організації пошти. Крім того, не підтримується взаємодія з іншими поштовими сервісами. До речі, тут є доступ тільки через IMAP, POP а відсутня. Зате використовуючи його, ви можете налаштувати iCloud Mail для роботи з практично будь-яким поштовим клієнтом на будь-якому комп'ютері або телефоні.

Yahoo! Mail

Yahoo! Mail – найбільш шанований поштовий сервіс. Перевірений часом, він містить багато добре зарекомендували себе речей: майже безмежне сховище, а також користувальницькі папки і фільтри, автоматично сортують листи.

Незважаючи на те, що сервісом приємно користуватися, йому б не завадило наявність смарт-папки, вільної маркування листів, шаблонів і автоматично пропонованих відповідей на повідомлення.

До речі, про відповідях. Набір тексту в Yahoo! Mail володіє багатими налаштуваннями форматування, що набагато більш привабливо і корисно, ніж несмачні тексту, багаті марними емодзі і смайликами.

AOL Mail

AOL Mail – це безкоштовний веб-сервіс від компанії AOL, відмінними сторонами якого є безлімітне сховище, унікальна захист від спаму і інтуїтивно-зрозумілий веб-інтерфейс.

Все працює досить просто і незважаючи на уявну простоту, спроектовано з розумом і оглядкою на вже наявний багаторічний досвід компанії.

На жаль, AOL Mail не можна назвати багатим на можливості. Наприклад, в його функціоналі немає ярликів, смарт-папки і ділення повідомлень на гілки. Але він компенсує деякі з цих недоліків за допомогою доступу до IMAP, а також POP.

Читайте також

У тренді