7 кращих додатків з шпалерами на Android телефон

Шпалери – найпростіший спосіб для швидкої зміни стилю свого смартфона. Кожен раз, коли ви вмикаєте його, вони можуть поліпшити настрій, викликати посмішку або просто нагадати про кохану людину або важливій справі.

В Google Play можна знайти сотні програм, призначених саме для установки шпалер на Android. Ми зібрали список з кращих програм, які ви можете завантажити прямо зараз.

7Fon

7Fon – одна з кращих програм для пошуку серед величезної кількості зображень. Зараз в каталозі додатка налічується близько 120 тисяч шпалер HD-якості. Ви можете натиснути на значок панелі в правому верхньому куті вікна програми, після чого відкриється список кольорів. При натисканні на один з них програма автоматично підбирає зображення з схожими кольорами. Це одна з головних особливостей 7Fon.

Програма має ряд дуже корисних функцій: завантаження через дата-кабель або Wi-Fi, вибір місця зберігання зображень (телефон, карта пам'яті), а також ряд інших функцій. Після створення облікового запису ви зможете побачити рейтинг кожного зображення. Також зареєстровані користувачі можуть додавати свої зображення. Всі картинки регулярно проходять перевірку рейтингу, після чого самі непопулярні відсіваються.

Pixels

Pixels – не має функції автоматичного редагування зображень, зате дозволяє шукати файли по конкретному імені або за допомогою тегів. Крім того, шпалери структуровані категорії. Окремо виділені підкатегорії з останніми переглянутими зображеннями.

Після того, як ви знайшли зображення, вам потрібно натиснути на кнопку Download. Після закінчення завантаження потрібно натиснути Set as і Screen wallpaper. Також можна встановити зображення на екран блокування, на контакт з телефонної книги, або в месенджер WhatsApp. Є комбінований варіант – установка одночасно для робочого столу і локскрина.

Pixels доступна для безкоштовного скачування. Немає ніяких доплат за додаткові функції. У додатку є навіть розділ «Вибране» для збереження шпалер, які ви можете захотіти використовувати пізніше. Для використання програми не потрібна реєстрація та створення облікового запису.

Backdrops

У колекції Backdrops можна відшукати унікальні зображення, які не запропонує більше жодна програма. Окремо представлений розділ Explore, в якій регулярно додаються шпалери з оригінальним дизайном. Є можливість зберегти шпалери, які потрібно переглянути пізніше, в окремому розділі. Після реєстрації можна завантажувати свої власні зображення. Всі вони проходять ретельний відбір, після чого кращі потрапляють в каталог.

Зображення можна встановлювати на екран блокування та домашній екран одним кліком. Щоб зробити це, достатньо на кілька секунд затиснути кнопку Set для окремого зображення з'явиться віконце з додатковими опціями в нижній частині екрана. Додаток зберігає преміум-контент в окремі колекції, доступ до якого можна отримати за $2.

Muzei

Розробники Muzei обрали дещо інший підхід, ніж багато інші програми. Ви можете перетворити в свої власні шпалери картинки і фотографії, збережені в пам'яті смартфона. Якщо у вас трохи своїх зображень, можете вибрати тільки декілька, і вони будуть змінюватись автоматично через певний час.

Якщо ви хочете використовувати зображення з папки «Мої фотографії», можете також вибрати в налаштуваннях частоту їх зміни. На відміну від всіх інших програм, Muzei вносить власні корективи у кожну картинку. Програма робить її розмитою, в чому є свої переваги і недоліки. Іконки і віджети залишаються в центрі уваги на розмитому фоні – це добре, але малюнок або текст для такого фону підходять погано, оскільки на них буде складно розгледіти дрібні деталі.

Але розмиття можна прибрати звичайним подвійним кліком на порожньому місці екрана. Ще подвійний клік – і фон знову стає розмитим. У налаштуваннях регулюйте відтінки сірого кольору, ступінь розмиття та затемнення. Все це можна зробити через головне меню додатка.

У власній колекції Muzei зберігаються багато відомі твори мистецтва. Картини Ван Гога, Рубенса та Айвазовського можуть стати фоном для вашого смартфона.

Wallrox Wallpapers

За замовчуванням Wallrox Wallpapers має досить скромний набір шпалер, але при підключенні до інтернету ви отримуєте доступ до величезної кількості зображень, адже – це хмарний сервіс. Всі вони мають високу роздільну здатність і можуть використовуватися на пристроях з великим екраном. Всі зображення розділені на категорії (Blur, Lines, Crystal). Є окремий розділ для нещодавно доданих картинок. Іконки категорій можна робити великими або маленькими, вибираючи, скільки їх одночасно буде відображатися на екрані.

Завдяки синхронізації з додатком Pushbullet ви завжди зможете отримувати повідомлення про новинки. Також є підтримка програми Muzei. У налаштуваннях вибирайте, шпалери яких категорій ви хочете оновлювати, як часто і за яким типом з'єднання. Програма не настільки багатофункціональна, як деякі інші додатки в цьому списку, але точно варта уваги.

Backgrounds HD

Backgrounds HD – кількість функцій менше, ніж у 7Fon. Додаток підтримує пошук по різних опцій, поділ на категорії (в тому числі недавні, популярні і рекомендовані зображення). Є функція відбору найпопулярніших шпалер за день, місяць або за весь час.

Вам не потрібно реєструватися, щоб завантажувати зображення. Але реєстрація необхідна, якщо ви хочете залишати коментарі під зображеннями, завантаженими іншими користувачами, або завантажувати свої власні. Крім того, зображення може бути встановлено на екран блокування, домашній екран або на окремі профілі в телефоні.

Google Wallpapers

Wallpapers – далеко не найвідоміше додаток компанії Google, але це хороший вибір для тих, хто хоче завжди мати під рукою цілий набір різних шпалер.

Після вибору категорії ви можете або вибрати конкретний файл, або встановити функцію автоматичної зміни зображень. В такому випадку програма буде самостійно вибирати шпалери з певної категорії, встановлюючи їх на робочий стіл. Важливою перевагою Wallpapers є постійно оновлюваний каталог.

З недоліків можна відзначити відсутність функції пошуку — можна знайти конкретний файл, вписавши його назву в рядок пошуку. Але цей недолік навряд чи варто вважати істотним.

Читайте також

У тренді