7 додатків для збільшення гучності динаміків на Android

У переважної більшості смартфонів сьогодні погано звучать динаміки плюс не занадто висока якість виведення звукового сигналу через роз'єм для навушників. У деяких пристроях такий роз'єм зовсім відсутня. Саме тут на допомогу приходять спеціальні програми для збільшення гучності. Вони виявляються особливо корисними, якщо сам аудіофайл має дуже низький рівень звучання і відтворюється занадто тихо.

Простий пошук в Google Play Store дасть вам великий список додатків для збільшення гучності. В їх описі сказано, що вони покращують виведення звуку через динаміки, так і через роз'єм для навушників. Однак значна частина цих програм працює не так, як заявляють розробники. В результаті позитивних змін практично немає. Крім того, деякі з додатків підтримуються рекламою, з-за чого оголошення спливають досить часто, а використання програм стає менш приємним.

Precise Volume

Precise Volume — ще одне гарне поєднання еквалайзера і підсилювача. З цим додатком можна значно поліпшити якість звуку, виведеного на зовнішні динаміки або навушники. Додаток має вбудований 5-смуговий еквалайзер і дуже корисну функцію збільшення гучності, що дозволяє посилити баси, додати ефект об'ємного звучання.

Налаштування Precise Volume поширюються на всю систему. Збільшений рівень гучності зберігається в будь-якому додатку. Можливе посилення до 12 дБ. Це досить голосно, але може бути небезпечно для динаміка і здоров'я. Доступно створення і збереження власних пресетів еквалайзера, що є гарним доповненням до інших функцій.

Volume Booster GOODEV

Volume Booster GOODEV — простий інструмент, єдиним завданням якого є збільшення гучності. За допомогою слайдера можна зробити звук голосніше на 60%. Такий межа встановлена за замовчуванням, але, якщо змінити налаштування, можливо ще більше посилення.

Як і Volume Booster, додаток має обмеження максимально допустимої гучності. Можна встановити запуск програми за замовчуванням при увімкненні телефону. Встановлені параметри застосовуються до всієї системи.

Volume Booster Pro

Volume Booster Pro має досить простий інтерфейс з великим елементом регулювання гучності посередині. Можна керувати загальною гучністю або використовувати три кнопки для налаштування мультимедіа, викликів і будильника.

Як і у випадку з деякими іншими додатками з цього списку, встановлені в Volume Booster Pro параметри застосовуються до всієї системи. Звук буде посилено в будь-якому додатку, що використовується для його відтворення.

Недоліком можна назвати повноекранні рекламні оголошення, постійно спливаючі вікна, які пропонують виставити додатком оцінку в Play Store. Це дратує і робить використання програми менш приємним. Зате функціонал програми повністю відповідає обіцянкам розроблювачів.

Super High Volume Booster

Super High Volume Booster— надпотужна програма має простий інтерфейс з повзунком перемикання гучності в середині вікна. Нижче знаходяться кілька повзунків для більш точного регулювання сили звуку.

5-смуговий еквалайзер дозволяє експериментувати з басами і високими частотами. Збільшення максимальної гучності в 4 рази — серйозний показник. Але далеко не кожен динамік здатний впоратися з такими змінами.

Додаток також має кнопки для швидкого відключення, посилення або нормалізації звуку. Налаштування поширюються на всю систему. Недолік — дратівливі рекламні оголошення, закривають весь екран. До них додаються і спливаючі вікна з проханням оцінити програму в Play Store.

Viper4Android

Для власників телефоном з root-права є додаток під назвою Viper4Android, яке можна назвати кращим інструментом для посилення звуку на пристроях з ОС Android. В ньому є багато корисних функцій для поліпшення якості звуку, причому це не лише посилення гучності.

Для прослуховування музики в навушниках передбачена спеціальна опція посилення гучності, а еквалайзер заслуговує окремої похвали.

Viper4Android пропонує відмінний набір поліпшень звуку без особливих зусиль. Але щоб повноцінно користуватися цим інструментом, доведеться рутировать пристрій. Якщо ви вже знайомі з процесом рутирования і перепрошивки, проблем виникнути не повинно. Якщо ви не зовсім впевнені, що саме потрібно робити, краще скористатися іншими програмами з даного списку.

Boom

Музичний плеєр Boom має велику кількість налаштувань для поліпшення якості звуку і в його арсеналі також є опція збільшення гучності. Boom дозволяє налаштовувати об'ємний звук, контролювати аудіовихід і налаштовувати еквалайзер.

Boom підтримує потокову передачу даних з таких сервісів як Spotify і Tidal. Є підключення до онлайн-радіостанцій, підкастів, пряме відтворення з Google Drive і Dropbox, плюс велика колекція музики з інших сервісів. Щоб ознайомитися з найпопулярнішими треками, скористайтеся вбудованим рейтингом TOP100.

Додаток не було запущено в Play Store офіційно: в даний момент на стадії розробки. Це означає, що користувачі можуть зіткнутися з деякими проблемами при його використанні. Збільшення гучності обмежена рамками самого Boom, а збережені налаштування не переносяться на інші програми.

BlackPlayer Music Player

Ще один відмінний музичний плеєр, який можна використовувати для збільшення гучності. BlackPlayerмає п'ятиканальний еквалайзер, а також набір звукових ефектів, що значно розширює можливості керування звуком. В меню є опція «Підсилювач», з допомогою якої можна збільшити гучність до 4 дБ.

Підтримуються всі основні формати аудіо. Можна синхронізувати програму з зовнішнім еквалайзером. Є редактор тегів, функція керування обкладинками альбомів.

BlackPlayer дозволяє посилити низькі частоти, користуватися виртуалайзером, управляти звуковим балансом, що зручно при використанні як навушників, так і зовнішніх динаміків. Лаконічний монохромний інтерфейс виглядає стильно, сучасно. При бажанні можна налаштувати зовнішній вигляд на власний смак. Ефект збільшення гучності не переноситься на інші додатки.

Читайте також

У тренді