11 кращих музичних плеєрів для Windows

Хоча потокові сервіси стають одним з найпопулярніших способів відтворення музики, вони підходять не всім. Якщо на вашому жорсткому диску є колекція улюблених треків, то вам потрібен пристойний музичний програвач.

Якщо ви все ще використовуєте Windows Media Player або Winamp, то упускаєте багато можливостей, пропонованих більш просунутими програмами. Вони полегшують угруповання треків, їх пошук і відтворення. Тому представляємо наш путівник по кращим плеєрів для комп'ютерів з ОС Windows. Здміть пил з пісень, що скупчилися на жорсткому диску!

Plexamp

Набір інструментів Plex вже давно здатний транслювати колекцію треків мобільні додатки і через настільний браузер, але нещодавно він додав до свого списку новий софт Plexamp.

Маючи в своїй назві очевидну відсилання до Winamp, Plexamp фокусується на тому, щоб максимально спростити доступ до треків, візуалізувати плейлисти та альбоми через привабливі обкладинки та безліч приємних фішок.

Поки що програма має невеликі баги, і вам знадобиться Plex Media Server для доступу до пісень, але якщо ви перш за все цінуєте простоту, то варто подивитися, як додаток використовує пошукові запити і інструменти автоматичного виявлення замість стандартної сітки треків.

MusicBee

MusicBee включає в себе ледь не будь-яку функцію, яка вам потрібна: від нормалізації гучності і копіювання компакт-дисків до скробблінга Last.fm і вбудованого еквалайзера, щоб ви могли налаштувати звук на свій смак.

Програма швидко виконає роботу по сканування файлів, що зберігаються на комп'ютері, при необхідності може імпортувати треки з iTunes, а також надасть безліч способів обробки файлів. Якщо ви виявите, що інтерфейс за замовчуванням трохи перевантажений, використовуйте розумний режим театру — корисну альтернативну розкладку.

Завдяки підтримці інтелектуальних плейлистів, сумісності з кількома плагінів Winamp, синхронізації з рядом пристроїв, вибору скінів і спільноти користувачів MusicBee ідеально підходить для тих, кому набрид iTunes.

Kodi

Kodi — ще одна з тих програм, про яких ви, ймовірно, чули (або навіть використовували), але ніколи не розцінювали в якості музичного плеєра. Програма тісно пов'язана з відео, а не з аудіо, але має дуже крутими функціями управління музикою і працює майже на кожній мобільного та комп'ютерної платформі.

Якщо ви довірите Kodi свою колекцію, то виявите, що зможете впоратися з більшістю популярних форматів, а також переглядати пісні за альбомами, виконавцями, жанрами, нещодавно відтвореним треках. Kodi дозволяє створювати власні інтелектуальні плейлисти на основі користувальницьких критеріїв, як це робить iTunes.

І, хоча програма в основному призначена для використання на великому екрані, вона відмінно працює на настільному комп'ютері або ноутбуці.

VLC Media Player

Можливо, ви чули про VLC Media Player або використовували для відтворення окремих файлів практично в будь-якому відео чи аудіо форматі, який тільки можна уявити. Так, це дійсно так!

Наприклад, ви можете використовувати його для управління музичною бібліотекою, а також для створення простих (не «розумних» плейлистів). VLC поставляється з декількома чудовими візуалізаціями, які можна спробувати. Є безліч фільтрів і ефектів еквалайзера для зміни звуку.

VLC не збирається вигравати які-небудь нагороди за дизайн інтерфейсу, але включає в себе все, що вам потрібно. Якщо ви бажаєте отримати більш просунуті функції (наприклад, обмін файлами по локальній мережі), то плеєр може запропонувати і їх.

MediaMonkey

Протягом багатьох років MediaMonkey є якісною альтернативою програвача Windows Media. Має практично все необхідне для управління музикою: підтримка подкастів, CD-копіювання, конвертації файлів, нормалізації гучності, пошуку в інтернеті інформації про треки та альбомах, синхронізації з мобільними пристроями.

Інтерфейс не самий сучасний, але для тих, хто любить повний контроль над колекцією треків і можливість взаємодіяти з нею кількома способами, він ідеальний. Доступна преміум-версії за 25 доларів, яка забезпечує прискорення конвертації, розширений пошук, створення плейлистів і багато іншого.

Dopamine

Dopamine — відмінна альтернатива Windows з відкритим вихідним кодом. Мабуть, додаток створено на універсальній платформі UWP. Тут всі налаштування розміщені таким чином, що користувачам не потрібно напружувати очі, щоб знайти їх. Інтерфейс програми можна змінити за допомогою спеціальних налаштувань.

Dopamine підтримує величезну кількість форматів, включаючи MP4, WMA, OGG, FLAC, M4A, AAC, WAV, APE і OPUS. Це додаток може здатися деяким користувачам слабким по набору функцій. Але все ж тут є великий простір для діяльності. Ви можете застосовувати відображення тексту в режимі реального часу, автоматичне додавання мета-тегів і багато інші функції.

Clementine

Clementine можливо, не так гарний, як MusicBee, але у нього є деякі серйозні можливості. Є вбудований файловий менеджер. Програвач легко знаходить музику на багатьох онлайн-сервісах, таких як SoundCloud, RockRadio, RadioTunes. Ви також можете налаштувати Clementine для доступу до музики, що зберігається в хмарних сховищах: Box, Dropbox, Google Drive, OneDrive.

Плеєр поставляється з усіма стандартними функціями, включаючи еквалайзер і підтримку різних форматів. Це додаток з відкритим вихідним кодом, що є відгалуженням іншого плеєра під назвою Amarok. Ви можете використовувати смартфон на Android в якості пульта дистанційного керування.

foobar2000

Існує з 2002 року foobar2000 добре відомий багатьом любителям музики. Модульний дизайн спрощує додавання нових функцій і компонентів. Плеєр доступний для всіх версій ОС Windows, а також є додаток для Android і iOS. Є портативна версія.

При огляді інтерфейсу варто відзначити його мінімалізм в порівнянні з іншими програмами. Деяким користувачам це може не сподобатися, оскільки в XXI столітті не всі бажають бачити програвач, стилізований під Windows 98. Але не варто судити про книгу по її обкладинці. Тим більш просунуті користувачі можуть змінити зовнішній вигляд як тільки душа забажає.

Користувач може налаштувати різні комбінації клавіш для команд. Вміє відтворювати різні формати, включаючи MP3, AAC, WMA, OGG, FLAC, WAV, Opus, Speex та інші. Підтримує автоматичний імпорт метаданих, копіювання компакт-дисків, розпаковування архівів ZIP, GZIP, 7z.

AIMP

Перша версія AIMP була представлена в 2006 році. Перші дві букви назви – це ініціали її творця, російського програміста Артема Ізмайлова. Підтримує майже всі популярні формати. Є будований конвертер, будильник і таймер сну.

Програвач може робити набагато більше, ніж відтворення пісень, що зберігаються на жорсткому диску. У програми приємний і зручний інтерфейс, що допомагає в організації бібліотеки. Підтримується створення і смарт-плейлистів, копіювання компакт-дисків, управління метатегами, зміну скінів.

Якщо ви шукаєте плеєр з еквалайзером, AIMP безумовно заслуговує уваги. У нього є вбудований 18-смуговий еквалайзер з різноманітними звуковими ефектами. А ще тут можна міняти тему одним кліком миші. Панель списку відтворення «знімна» – її можна відокремлювати від вікна управління відтворенням.

iTunes

Чи варто розповідати про iTunes? Мабуть, ви і так про нього чули. Це не просто програма, яка з'єднує iPhone з комп'ютером. Також – це один з кращих музичних плеєрів.

iTunes може відтворювати треки, збережені на комп'ютері або придбані в магазині iTunes Store. Якщо ви підписані на Apple Music, програвач перетворюється в стрімінг додаток.

Підтримуються популярні формати, включаючи MP3, WAV, AIFF, Apple Lossless і AAC. Він також забезпечує просте управління треками з бібліотеки. Крім відтворення файлів на ПК, є можливість їх передачі в локальній мережі. Це дозволить швидко копіювати треки на інші пристрої в будинку. Є імпорт метаданих, еквалайзер і ряд інших функцій.

Songbird

Інтерфейс Songbird дуже простий, але при цьому він відрізняється функціональністю. Керуйте музикою та відео створюйте плейлисти. Потім синхронізувати її з портативним плеєром або телефоном. Можна вибрати відтворення на певні бездротові пристрої, наприклад, колонку на кухні, або використовувати програму як медіа-сервер, який дозволить отримувати доступ до вашій медиатеке з телефону з сусідньої кімнати.

Читайте також

У тренді