Сьогодні практично неможливо уявити собі сайт без фотографій. Щоб ними легко обмінюватися, просто необхідно під руками мати зручний сервіс для зберігання зображень. Хочете дізнатися, чи є хороші ресурси, створені виключно для безкоштовного хостингу зображень? У нас приємна новина: такі ресурси дійсно існують, і ми розповімо про них. Ми зібрали кращі з таких сервісів і представляємо їх вашій увазі.
PostImage
PostImage — дуже простий ресурс, що дозволяє зберігати зображення з створенням облікового запису або без неї. При завантаженні фотографії можете вибрати термін її зберігання: один день, сім днів, 31 день або вічно.
Цей сайт в основному використовується для розміщення зображень на форумах. Ви можете завантажувати відразу декілька фотографій і вибирати їх розмір для використання на форумах в якості аватарок, в електронних листах, на дошках оголошень.
TinyPic
TinyPic від Photobucket створено для швидкого і простого завантаження фотографій і обміну ними. Для цього не обов'язково проходити реєстрацію. Просто виберіть файл, який потрібно зберегти. Додайте теги, задайте потрібний розмір і дочекайтеся закінчення завантаження.
TinyPic надає вам прямий лінк, щоб ділитися фотографією з іншими людьми. Додавання тегів допоможе людям, що використовують функцію пошуку зображень. Фотографії та відео, які не пов'язані з обліковим записом, залишаються на сайті не менше 90 днів, потім видаляються, якщо за цей час їх не переглядали.
Максимальний розмір картинок — 1600px в ширину і висоту, до 100 Мб. Доступна завантаження відеороликів тривалістю до 5 хвилин.
Free Image Hosting
Free Image Hosting схожий на Imgur, але з менш стильним інтерфейсом і без зручних гіперпосилань. Також слід відзначити досить значну кількість реклами на сайті. Якщо ви не заперечуєте проти неї, завантажуйте фотографії і обмінюйтеся ними навіть без реєстрації.
Зображення зберігаються на сайті назавжди. Це стосується і анонімних користувачів. Доступна завантаження GIF-файлів. Деякі з них можуть виглядати спотвореними, якщо вони занадто великі за розміром.
Плюси:
- швидке завантаження окремих фотографій,
- отримання прямих посилань на збережені матеріали.
Максимальний розмір файлу — 3000 Кб для фотографії.
ImageVenue
ImageVenue підтримує завантаження фотографій у форматі JPEG розміром до 3 Мб. Також можна змінювати розмір великих фото під час завантаження. Якість картинки і співвідношення сторін при цьому зберігаються. Це зручний інструмент для тих, хто користується дошками оголошень і соціальними мережами. Сервіс дуже простий у використанні.
Imgur
Якщо ви вже знайомі з Reddit, то, ймовірно, знаєте, що Imgur — улюблений безкоштовний хостинг для соціальних мереж цього співтовариства. Вам навіть не потрібно створювати обліковий запис, просто заходьте на сайт та завантажуйте фотографії.
Фото з вашого комп'ютера можуть бути завантажені в Imgur для спільного використання в соціальній мережі. Для цього видається унікальний URL-адресу з посиланням на закачані файли. Якщо використовуєте хостинг зі смартфона або планшета, для зручності встановіть мобільний додаток Imgur.
Фотографії та GIF-анімація завантажуються швидко і просто, без втрати якості. Максимальний розмір файлу — 20 Мб для всіх неанимированных картинок і 200 Мб для анімованих.
Google Photos
Google Photos — один з найбільш корисних сервісів, головним чином за рахунок наявності функції автоматичного резервного копіювання. Оскільки, імовірно, у вас вже є обліковий запис Google, використання сервісу не повинно викликати труднощів.
Ви можете отримати доступ до сервісу на сторінці photos.google.com або просто завантажити безкоштовний додаток Google Photos на телефон. У другому випадку з'являється можливість автоматичного завантаження всіх фотографій на сервіс, що ви будете робити за допомогою телефону. Всі вони синхронізуються через обліковий запис, після чого їх можна буде скачати вже на комп'ютер.
Google Photos також дозволяє редагувати зображення, групувати їх за різними параметрами, ділитися ними з іншими людьми (в тому числі не мають облікового запису в Google Photos). Чим довше ви використовуєте цей сервіс, тим більше він дізнається про ваші переваги, що дозволяє автоматично групувати зображення так, як це зручніше для вас.
Плюси:
- автоматичне резервне копіювання,
- завантаження великої кількості матеріалів,
- зберегти фото у високій якості,
- зручне редагування, пошук і групування фотозображень.
Максимальний розмір файлу необмежений. Сервіс дозволяє зберігати фотографії, зроблені на камери з роздільною здатністю 16 Мп. Обмежений простір виділяється для кадрів, зроблених камерами DSLR. Також доступна завантаження відео у форматі 1080p HD.
Flickr
Flickr — один з найстаріших і найпопулярніших фотохостингов, що працюють досі. Він відмінно підходить як для безоплатного зберігання зображень, так і для їх редагування. Ви можете використовувати інструменти для поліпшення фотографій, перш ніж згрупувати їх в альбоми, щоб потім ділитися з іншими учасниками спільноти Flickr.
Ви можете налаштувати параметри конфіденційності, якщо треба поділитися фотографіями з обраної аудиторією, також у вас є можливість завантажувати фото з різних пристроїв.
Офіційне мобільний додаток Flickr — одне з головних переваг сервісу. Доступний також інструмент Flickr Uploader, створює резервні копії фотографій з комп'ютера, Apple iPhoto, Dropbox і інших місць.
Плюси:
- зручна інтеграція з соціальною мережею,
- якісний мобільний додаток,
- редагування фотографій і створення альбомів.
Щоб інші люди могли завантажувати ваші фото, обов'язково опублікуйте їх у відповідності з ліцензією Creative Commons. Максимальний розмір сховища — 1000 Гб.
500px
Як і Flickr, 500px — популярна соціальна мережа для фотографів, які хочуть поділитися своїми кращими знімками. Цей сервіс не зовсім схожий на деякі з розглянутих вище. Тут немає прямих посилань на збережені фотографії, але це фантастичний варіант для фотографів, які бажають продемонструвати свої роботи і, можливо, навіть трохи заробити на них.
Ті, хто вибрав 500px, можуть створювати свій особистий профіль для публікації своїх фотографій. Преміум-користувачі отримують можливість створити портфоліо без коментарів і оцінок користувачів співтовариства. Якщо ви хочете відображати фотографію на веб-сайті, вставте код з посиланням на сторінку зі збереженим файлом.
Плюси:
- соціальна мережа з великим співтовариством фотографів,
- ліцензування зображень і можливість їх продажу.
Оскільки 500px — скоріше соціальна мережа, ніж фотохостинг, сервіс не має ніяких обмежень на розмір завантажуваного файлу. Досвідченим шляхом вдалося встановити, що можна завантажувати навіть дуже великі зображення у форматі JPEG. Для власників звичайних профілів існує обмеження — до 20 завантажуваних фотографій в тиждень. Це обмеження знімається (а також надаються додаткові можливості), якщо ви переходите в преміум-користувачі і щорічно платите $25.
Dropbox
Dropbox — безкоштовний хостинг, який можливо використовувати для зберігання матеріалів абсолютно різних форматів. Сервіс дозволяє отримати посилання на окремий файл або цілу папку для обміну даними з іншими людьми.
Dropbox також має мобільний додаток для завантаження, керування та спільного використання файлів зі смартфона або планшета. Натисніть на стрілку біля файлу, щоб зробити його доступним для автономного перегляду. Це корисна функція, якщо немає доступу в інтернет.
Плюси:
- обмін окремими фотографіями або цілими папками.
Максимальний розмір сховища — 2 Гб. Є можливість отримати додатковий обсяг, запрошуючи інших людей приєднатися до Dropbox або перейшовши на платний тариф.
ImageShack
ImageShack має безкоштовну 30-денну пробну версію і преміум-аккаунт. Варто відзначити цікавий інтерфейс, що нагадує Pinterest. Ви можете використовувати сервіс для завантаження великої кількості фотографій з високою роздільною здатністю, створення альбомів, угруповання фото за допомогою тегів. Також є функція пошуку фотографій інших користувачів.
Налаштуйте параметри конфіденційності, якщо не хочете, щоб ваші фотографії було видно іншим користувачам. ImageShack має кілька додатків для мобільних пристроїв. Можете скористатися цим, щоб спростити завантаження фотографій і обмін ними. Максимальний об'єм сховища — 10 Гб в місяць для звичайних користувачів.