10 крутих ігор про риболовлю на Android

Людина завжди був мисливцем. Рибалці віддають перевагу багато чоловіків і жінки, але сьогодні не у всіх є час і сили, щоб зібрати спорядження і податися до найближчого озера або річки. В Google Play Store є безліч віртуальних ігор для Android, схожих на справжню ловлю риб. Звичайно, вони не зможуть замінити справжнє почуття плавання на човні далеко від міської суєти, але допоможуть розслабитися в обідню перерву або черги.

Ace Fishing

Ace Fishing— це одна з найпопулярніших програм. У ньому є налаштування для підбору снастей, поїздки, лову кількох риб і т. д. Також у програмі встановлена таблиця лідерів, в ній можна порівняти досягнення із світовими значеннями. Грати тут складно, але механіка приносить задоволення, тим більше що в додатку присутня пара основних тактик риболовлі, необхідних для полювання.

Гравець відвідує екзотичні місця, намагається виловити всі види риб, які там живуть. Улов можна виростити або продати дорожче. Але для цього потрібно набратися терпіння. Як і в реальному житті, мешканці морських глибин не виростають миттєво.

За рідкісні і великі екземпляри платять більше грошей. Але і зловити їх складніше. Для цього потрібно найкраще обладнання і удача. Втім, неможливо постійно задовольнятися лише дрібними рибками. Рано чи пізно це набридне. А який справжній рибалка не захоче випробувати себе у теперішньому змаганні з представниками фауни.

Отримані гроші можна витрачати на придбання кращих снастей. В асортименті присутня різну кількість приманок, лісок та ін Багато хто з них є одноразовими, а інші треба ремонтувати і теж на них витрачати накопичені кошти. Чим кращі результати, тим швидше можна поліпшити свою екіпіровку і рухатися далі.

В додаток вбудований лічильник витрати енергії. Одна рибалка триває не більше півгодини. Так що завжди є можливість перепочити, перш ніж продовжити.

У певні моменти потрібно швидко натискати на клавіші, підсікати і витягувати рибу. Реалістичність знаходиться на гідному рівні. Граючи можна відчути хвилювання, виловлюючи великого або рідкісного мешканця морських глибин. Це як раз те, що потрібно, якщо сьогодні не вистачає часу вибратися на справжній водойму.

Let's Fish

Let's Fish— це одне з самих великих програм про рибалку. У ньому представлено понад 60 озер і 650 видів риб, кілька снастей для збору і використання. На відміну від конкурентів, ця програма має багатокористувацький режим: функції змагання, турнірів і таблиці лідерів. Тим не менш додаток також має режим PvP для полювання, що відрізняє його від аналогів.

Rapala Fishing

Rapala Fishing— це гра в стилі аркади, розроблена компанією Concrete Software з Rapala. Вона націлена на реалістичний досвід. Версія не ідеальна, але непогана. Розробники можуть похвалитися тим, що в ній немає енергії для рибака, таймерів, а лише проводяться щоденні турніри.

Присутній реалістична графіка з насиченими і змішаними кольорами. Як і в інших варіантах, значну увагу приділено підводних сцен. Виконані вони на гідному рівні: від витонченого руху морських мешканців до бульбашок повітря і помутнілої від мулу води. Звуковий супровід також органічно вписується в ігровий процес.

Рибалка відбувається в цікавих локаціях. Можна вибрати одиночне подорож або турнір, а також ознайомитися з результатами гравців. При індивідуальній полюванні виконуються певні завдання на час.

Також є режим відлову певних видів. Він підходить для новачків, охочих дізнатися більше про морській фауні. Піймавши який-небудь тип, можна довідатися про нього чимало цікавого. Цілком можливо, що ця інформація стане в нагоді і в реальному житті.

Спочатку закидають приманку. Як тільки вона досягає поверхні води, камера перемикається на підводну зйомку. Коли риба проковтне гачок, потрібно намотувати волосінь: обережніше (якщо робити це слабо, то видобуток може вислизнути) і не сильно швидко (натяг може призвести до обриву оснащення).

Щоб приманка зацікавила рибу, потрібно смикати нитку в різні сторони. Коли жертва заковтує гачок, то починає активно намагатися звільнитися. Тут і починається найцікавіше.

І ще одна важлива деталь – кожен улов приносить гроші.

Fishing Hook

Fishing Hook— це одна із самих реалістичних ігор, але вона досить проста. У ній проводять більшу частину часу на віртуальній човні з вудкою у воді. Механіка трохи дивна, але нескладна. Спійману рибку можна відпустити, продати або залишити собі. У кожної особини своя вартість, яка залежить від виду, довжини і ваги. У програмі також є досягнення, ранжування і підтримка до 16 мов.

iFishing

iFishing– цей мобільний симулятор дозволяє відчути себе рибалкою, перетворюючи смартфон в вудку. У ньому також присутня багато індикаторів, що вказують, де є риба, куди закидати мережі, яку приманку використовувати, коли давати особинам перепочинок.

Як тільки починається гра, користувач вирушає на турнір. Його головна мета – це виловити якомога більше риби. Потім відбувається зважування улову, від ваги якого залежить місце в турнірній таблиці.

Для риболовлі можна вибрати час і озеро. У додатку є 15 водойм з різноманітними пейзажами.

Коли користувач вперше відправляється на озеро, йому потрібно розвідати рибні косяки радіолокатором, розташованим під човном. Але в основному варто триматися подалі від глибоководних вирів. Часто хороша ловля буває біля берега. Закінчивши розвідку, залишається тільки кинути якір, вибрати одну з принад і закинути гачок в воду.

Цікаво зроблені елементи управління. Щоб закинути гачок потрібно натиснути і утримувати кнопку кидка, одночасно хитаючи телефон, і відпустити, щоб розмотати волосінь. Тут потрібно бути обережним і стежити за чистотою рук. Якщо вони слизькі, смартфон може полетіти в стіну.

Повзунок в нижній частині екрана контролює швидкість намотування нитки, її можна потягнути, керуючи смартфоном (до себе чи убік). Нитка буде рухатися відповідно телефону.

Також можна вибрати глибину занурення приманки, тип снастей і інші параметри, які впливають на те, кого пощастило зловити. В основному на ловлю йде щука, судак і окунь.

Одна з головних особливостей програми це його різноманіття. Процес не обмежується закидання гачка і витягуванням улову. Спочатку можна покататися на човні по озеру, зупинитися в одному місці і лише потім перейти до лову риби.

Звуковий супровід відповідає тому, що робиться в даний момент. Коли проводять розвідку на водоймі радіолокатором, то чується гул мотора. Сидячи з вудкою, можна почути спів птахів, крякання качок. В бібліотеці є звуки забрасываемой ліски, накручувану котушки. Все це робить ігровий процес дуже реалістичним.

Master Bass Angler

На відміну від інших симуляторів, Master Bass Anglerне змусить довго чекати, щоб щось зловити. Риба клює відразу після того, як закидається оснащення. У грі є кілька місцевостей зі всього США, різні оновлення інвентарю. Існує багатокористувацька версія для змагання з іншими гравцями.

Ridiculous Fishing

Ridiculous Fishingоснащена ретро-графікою і простий механікою. Тут кидають свою приманку і намагаються зачепити стільки риби, скільки можна витягнути. Є також предмети, капелюхи, веселі й абсурдні варіанти снастей. Вона коштує 160 рублів, але покупок у додатку немає. Єдиним недоліком є те, що останнє оновлення програми було в 2015 році.

Ця версія відрізняється від попередніх. Спочатку закидають гачок у воду і виловлюють рибу. Як тільки вона досягає поверхні, її потрібно підкинути в повітря і розстріляти. За кожну знищену таким чином особина нараховуються гроші. Для цього використовують пістолети, дробовики, міні-гармати, базуки і інше потужне зброя.

Для знищення багатьох риб потрібно кілька пострілів. Тому бажано клікати швидше, інакше видобуток встигне впасти назад у воду й попливти. Вони навіть летять крізь хмари і повз Місяця в космічний простір.

Купівля нових лісок дає можливість закидати приманку більш глибоко, щоб зловити велику і цінну рибу. Бур дозволяє розрізати рибу та інші перешкоди під час спуску. За це теж отримують винагороду.

Як рибака виступає хлопець по імені Біллі. Він закидає вудку на глибину, потім намагається одночасно витягнути на поверхню якомога більше риби. Коли гачок рухається вниз, гаджет потрібно нахиляти так, щоб огинати риб і досягти максимальної глибини.

Fishing Break

У Fishing Breakгравці ловлять сотні риб з восьми різних місць. Також існують досягнення, лідери і швидкий, але складний режим. Графіка проста, але на рівні. Насправді реалізм може зробити це додаток гірше. У таку рибну ловлю зазвичай грають, чекаючи черги в магазині або поки пройде реклама по телевізору. Не варто чекати від неї чогось більшого.

Хоча ця програма має агресивну стратегію монетизації, вона виглядає гідна. Можливо, це виглядає дивно для 2D на мобільному пристрої, але з неї можна зануритися в захоплюючу історію. Всі спрайт оброблені в стилі аніме.

Щоб витягнути рибу, потрібно постійно регулювати силу натягу волосіні. При її ослабленні, особина зірветься з гачка, а при надмірному напруженні увірветься нитка. Особливо важко регулювати ведення оснастки на вищих рівнях, коли доводиться виловлювати велику рибу. Ігровий процес стає складним.

Але в цілому багато що зрозуміло навіть без тривалого навчання:

  • закинути волосінь;
  • підвести гачок до риби;
  • дати їй заковтнути наживку.

У додатку немає складних алгоритмів, які потрібно запам'ятати. Відсутні терміни, характеристики риб, особливості різних водойм. Потрібно просто натиснути на кнопку і проводити по екрану пальцем. Ось і все управління.

Як правило, риба на гачку натягує вудку сильніше. Тому необхідно дотримувати «золоту середину», дати їй видихнути, поступово натягаючи і послабляючи нитка. Коли рибка знесилиться, її витягують на поверхню, фотографуються з уловом і підраховують зароблені гроші.

Fishing Diary

У Fishing Diaryє знаряддя і рибальські снасті. Завдання рибалки – зібрати більше риби. Щоб полегшити полювання, в додатку встановлені бонуси. Тут можна глушити рибу і кидати бомби. Це дивний стиль, але управління дається легко.

3DCARP

3DCARP – це одна з небагатьох ігор з разовою оплатою в 149 руб. В ній є вісім озер і чотири річки, де можливо зловити до 28 різних видів риби.

Також тут встановлено безліч дрібних деталей, які виділяють додаток серед конкурентів. Деякі риби вистрибують з води. Тут можна використовувати човен для прикорму і навіть залазити на дерева, щоб знайти новий косяк риби.

Читайте також

У тренді