6 кращих додатків для знайомств на Android і iPhone

Життя досить складна і непередбачувана, не дарма народна мудрість говорить: життя прожити — не поле перейти. Особливо важко переноситься самотність, і хоча є любителі цього стану, але скоріше як виняток з правила. Людина — істота суспільна, без спілкування життя стає нестерпним.

Скрасити її може присутність коханої людини, друзів, просто гарного співрозмовника або соратника по професії, з якою вам буде легко, приємно і пізнавально. Якщо ви самотні і у вас немає кола спілкування, то постає проблема — як і де познайомитися. Не покладайтеся на долю або випадкову зустріч. Використовуйте спеціальні програми для знайомств, щоб знайти приємного у всіх відносинах і близького за духом людини. Ми зібрали кращі програми для знайомств для Android і iPhone з думками експертів про сильних і слабких сторонах кожного.

Tinder

Tinder допоміг у створенні великої кількості сімей. Проте останнім часом користувачі все частіше обурюються, що тут люди зустрічаються виключно заради разових статевих зв'язків. Тут треба розуміти, що у кожного свої цілі, тому адміністрація не може перешкодити людині знайти любов на все життя або тільки на одну ніч.

Зараз Tinder не вимагає наявності облікового запису в Facebook, але ставить вікове обмеження — 18+ років. Після реєстрації необхідно заповнити та налаштувати профіль: написати біографію, помістивши її в 500 символів; завантажити фото (6 шт.). Ви також можете синхронізувати обліковий запис з обліковим записом Instagram і вказати інформацію про роботу та школі. Пошук за різними параметри дозволить іншим користувачам знайти вас для встановлення контакту. На цьому етапі починається все найцікавіше.

На Tinder фото видно, ім'я і вік. Натиснувши на фото, можна подивитися додаткову інформацію про людину, поставити лайк, перегорнути або поставити супер лайк, щоб показати, що людина дуже сильно сподобався. Якщо він відповість, то у вас з'явиться кнопка для надсилання повідомлення. У безкоштовної версії можна використовувати обмежену кількість свайпов для встановлення контакту. Якщо є бажання продовжити шукати співбесідника чи свою половину, коли свайпи закінчилися, то потрібно придбати місячну підписку. Тоді всі обмеження будуть прибрані.

В програмі немає спаму — це великий плюс: користувачі не можуть відправити повідомлення, якщо не було взаємної відповіді. Додатком користується мільйони людей у всьому світі, тому немає проблем знайти людину у відносній близькості від вашого будинку для приємних зустрічей або чогось більшого. Додаток працює стабільно, фото завантажуються швидко, а процес налаштування профілю не займає багато часу.

Доступно для Android і iPhone.

Badoo

Дуже небагато програми для знайомств для iOS і Android не схожі на Badoo. Однак цей майданчик має все необхідне, щоб користувачі знайшли свою любов або випадкові відносини в залежності від мети реєстрації.

Додаток володіє хорошою системою ідентифікації особистості, щоб тільки реальні люди могли створити обліковий запис. Наприклад, щоб надіслати повідомлення популярної дівчині доведеться пройти підтвердження особи (надіслати модераторам фото в певній позі). При цьому можна спокійно надсилати один одному повідомлення, не чекаючи відповіді. Це дуже важливо, тому що не потрібно довго чекати, поставлять лайк у відповідь. Існує також функція відеодзвінків, так що реально побачити свого співрозмовника. На Badoo легко знайти двійників знаменитостей, що є оригінальною фішкою проекту.

Доступно для Android і iPhone.

Bumble

Це додаток дуже схоже на Tinder, проте на відміну від нього має трохи іншим функціоналом. Пари так само повинні послати один одному повідомлення про бажання спілкуватися. При цьому відповідь повинна дати обов'язково дівчина. У неї на це є 24 години. Чоловіки можуть продовжити час відповіді ще на 24 години, якщо вони дійсно очікують позитивного результату. У випадку з одностатевими знайомствами будь-хто може написати першим.

Профілі лаконічні, а їх налаштування так само сильно урізані, як і в Tinder. Однак свайп вгору дозволяє прокручувати фотографії, а не відправляти лайки. Те ж стосується і свайпа вліво. Однак зробивши його вправо, користувач надсилає запрошення до розмови.

Bumble — це єдине додаток, у якого є власний Кодекс поведінки. Він вимагає поважати один одного і забороняє викладати порнографічні зображення. При цьому відомості про кодекс заховані в угоду, яке ніхто не читає. Нам вдалося виявити тільки під час аналізу Bumble. Щоб отримати відповідь, 24-годинного ліміту цілком достатньо. Однак при помилковому відправленні свайпа досить струсити телефон. Тоді попереднє дію буде скасовано.

Якщо ви дівчина і вам складно першою почати розмову, то Bumble вам не підійде, краще знайти інший додаток для знайомств. Профілі досить лаконічні: там є трохи інформації про користувача і кілька фотографій (не більше шести). Іноді складно оцінити співрозмовника і зрозуміти, наскільки він цікавий. Так як тягар початку розмови лежить на дівчині, тут досить багато пасивних акаунтів, які чекають, коли ж їх хто-то вибере.

Доступно для Android і iPhone.

Happn

Як часто вам доводиться бачити любов свого життя до цього побачення? Можливо, ви зустрічаєтеся з нею під час ранкової кави або в громадському транспорті, однак сміливості заговорити не вистачає, тому черговий шанс стати щасливим втрачається. Це додаток для знайомств показує профілі одиноких людей і як далеко вони знаходяться від вас.

Ви можете любити людей таємно, і вони не дізнаються, якщо ви їм не подобаєтесь. Але можна набратися сміливості і натиснути на кнопку Charm, щоб повідомити про свій інтерес до їх персони. Але Charm не безкоштовні, їх необхідно купувати на внутрішню валюту, що купується на реальні гроші. Коли вам приходить відповідь, який в додатку Happn називається Crush, можна почати спілкування.

Важливо приділити увагу своїм профілем. Його налаштування не викличе ніяких складнощів і є цілком стандартною. Необхідно додати фото, вказати вік, професію та інтереси, а також написати пару слів про улюблених заняттях: хобі, прогулянки в парку, перегляд фільмів і так далі. Можна синхронізуватися зі своїм акаунтом соціальної мережі Facebook. Тоді буде значно простіше заповнити профіль. Ще є синхронізація з Instagram, щоб автоматично завантажувати вподобані фотографії в профіль Happn. Використання Spotify дозволить визначити, чи співпадають ваші музичні уподобання.

Happn використовує функцію GPS, щоб відстежувати ваше місце розташування. Так, при знаходженні на відстані близько 300 метрів від іншого користувача видно його профіль. Люди не зможуть зв'язатися з вами, якщо ви не натиснете на іконку серця (Heart). Happn ніколи не показує пересування в режимі реального часу, щоб позбутися від потенційного переслідування. При необхідності GPS можна легко відключити.

Доступно для Android і iPhone.

Coffee Meets Bagel

Тут не потрібна наявність аккаунта в Facebook. Як тільки ви налаштуєте профіль і вводите інформацію про своїх інтересах, сервіс нарахує кілька bagels (бубликів). З цього моменту є 24 години, щоб вирішити, кому відправити запит на спілкування. Він коштує певну кількість bagels. Отримавши відповідь, можна почати спілкування. У цей момент з'являється кнопка приватного чату, яка буде діяти протягом 8 днів. За цей час треба встигнути обмінятися номерами телефону, якщо немає бажання втратити співрозмовника.

Ще у додатку можна заробити beans (боби) для отримання ряду додаткових можливостей, вони даються за рекомендації додатки друзям. Якщо немає бажання розсилати запрошення можна придбати внутрішню валюту за реальні гроші. Тут відпрацьована система пошуку співрозмовника за віком, статтю, релігійними переконаннями, національністю і так далі. Необхідно розуміти, що зовнішність оманлива. Часто буває, що зовні приємний співрозмовник на ділі виявляється людиною, з яким нестерпно знаходитися поруч. Саме тому є 8 днів приватного чату, щоб краще дізнатися один одного.

Після реєстрації можна завантажити до 9 фотографій. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, їм легко користуватися. Великі фотографії дозволяють добре розглянути потенційного співрозмовника. Текст теж досить великий, його зручно читати. Деякі користувачі відзначають, що додаток періодично глючить. Воно повільно працює, вилітає. А ще буває, що протягом дня видається тільки один «бублик». Їх можна купити за боби, але для цього потрібно мати не менше 385.

Доступно для Android і iPhone.

Pure

Чи готові ви до нетривалим пригод, стосунки на одну ніч? Якщо відповідь позитивний, то це додаток для вас. Знайшовши підходящого людини, можна написати йому. Спілкування в рамках Pure доступно протягом години, після чого необхідно обмінятися номерами телефону для продовження діалогу. Всі розмови захищені наскрізним шифруванням. Крім того, весь потік розмови буде автоматично знищений через годину. Додаток поставляється безкоштовно, але є кілька функцій, за які потрібно платити.

Доступно для Android і iPhone.

Читайте також

У тренді