15 кращих додатків з програмою спортивних тренувань

Незалежно від того, працюєте ви над зайвою вагою або просто хочете вести більш активний спосіб життя, ваш смартфон можна використовувати в якості персонального тренера, а не тільки для відтворення музики і спілкування в соціальних мережах.

Ми підготували для вас огляд кращих програм для тренувань, який включають в себе все необхідне починаючи від докладних покрокових інструкцій для будинку і закінчуючи можливістю скласти власну програму для тренажерного залу. Радимо протестувати кілька з них і вибрати найбільш підходяще.

Freeletics Bodyweight

Freeletics включає в себе сотні тренувань, які охоплюють різні групи м'язів і рівні фізичної підготовки. Всі вправи призначені тільки для роботи з власною вагою і забезпечені покроковими інструкціями. Платні користувачі отримують доступ до майбутніх тренувань, аналізу їх продуктивності, а також режиму навчання «2×2», який вимагає зовсім невеликого простору для занять.

Доступно для Android і iPhone.

Seven

Сьогодні доступно безліч семиминутных тренувальних програм. Однак однією з кращих є Seven від компанії Perigee. Воно пропонує тренуватися 7 хвилин на день протягом 7 місяців за допомогою спеціального трекера для відстеження результатів.

Всі вправи спрямовані на опрацювання всього тіла, а спеціальні 3D-керівництва, допоможуть правильно виконати кожне з них. Щоб трохи розважитись, можна кинути виклик друзям для невеликого дружнього змагання. Платний сервіс 7 Club за 10 доларів в місяць надасть індивідуальні плани занять.

Доступно для Android і iPhone.

Sworkit

Sworkit відрізняється універсальністю і неймовірним різноманітністю. Для кожного заняття воно випадковим чином генерує новий комплекс вправ. Попередньо необхідно вибрати, що ви хочете робити: нарощувати силу, займатися йогою, кардиоупражнениями, розтяжкою, пілатесом.

Потім, після того, як ви вкажете потрібну тривалість — Sworkit створить для вас індивідуальну програму, яка не дасть занудьгувати, як це зазвичай буває при регулярних заняттях. Преміум-версія дає ще більше функціональності: вибір між варіантами вправ, історію тренувань, можливість моніторингу прогресу.

Доступно для Android і iPhone.

JEFIT

JEFIT.com сподобається тим людям, які хочуть займатися силовими тренуваннями і бодібілдингом. Воно має велику базу тренувальних програм, відсортованих по групах м'язів. Є докладні інструкції, вбудований планувальник, журнал вправ, трекер прогресу, численні таймери і синхронізація з профілем на сайті JEFIT.

Доступно для Android і iPhone.

Keelo

Keelo фокусується на коротких інтервальних тренуваннях високої інтенсивності, які не забирають багато часу, але спалюють багато калорії. Охоплюється весь спектр занять — від тренувань тільки з власною вагою до базових ваг і тренажерами в спортивному залі. Незалежно від того, що ви запланували, це займе всього 7-20 хвилин.

Відеоінструкції спрощують завдання, а інтеграція з Apple Health дозволяє обмінюватися даними з іншими фітнес-додатками. Преміум-підписка починається з 13 доларів в місяць, надає такі додаткові функції, як розблокування всіх тренувань, розминки, вправи для розслаблення і спілкування в публічному чаті з однодумцями.

Доступно тільки для iPhone.

ASICS Studio

ASICS Studio надає доступ до необмежених аудиотренировкам і допомагає займатися різними видами фітнесу: силовими і кардиотренировками. Заняття проводять професійні тренери та супроводжуються енергійною музикою, яку при бажанні можна відключити. А також є звукові підказки, які дозволяють легко стежити за своїм темпом.

Ви можете скачувати тренування на телефон для їх перегляду без доступу в інтернет. Додаток синхронізується з утилітою «Здоров'я» на вашому iPhone для зберігання даних про ваших заняттях. Додаток поставляється з безкоштовною 14-денної пробної версії, після закінчення якої потрібно буде заплатити, щоб продовжити користуватися ним.

Доступно тільки для iPhone.

Workout Trainer

Workout Trainer від Skimble пропонує тисячі безкоштовних тренувань з покроковими видеоинструкциями. Вони допоможуть швидко досягти будь-які цілі — хочете ви мати прес з шістьма кубиками або набрати м'язову масу.

На додаток до вбудованих тренувальних програм користувачі можуть створювати свої індивідуальні тренування і обмінюватися ними один з одним. Преміум-підписка відкриває нові можливості — HD-відео, більше вправ і видалення реклами.

Доступно для Android і iPhone.

Aaptiv

Aaptiv пропонує аудиотренировки для самих різних цілей в комплекті з музичними плей-листами. Користувачі можуть вибирати те, що їм потрібно з більш ніж 2 500 варіантів занять: біг, їзда на велосипеді, високоінтенсивні інтервальні тренування, марафон та багато іншого. Тренування можуть бути налаштовані на відстань, тривалість, інтенсивність і кількість спалених калорій.

Доступно для Android і iPhone.

Fitbit Coach

Fitbit Coach допомагає сформувати індивідуальний план тренувань і раціон для отримання максимальної енергії протягом дня. Якщо у вас є фітнес-трекер Fitbit, то установка Fitbit Coach на смартфон просто обов'язкова.

Fitbit Coach використовує щоденну активність, записану фітнес-трекером, щоб рекомендувати відповідні вправи для максимальної продуктивності. Наприклад, якщо ви вкажете, що навантаження сьогодні була слабкою, то наступного разу отримаєте більш складну задачу. Fitbit Coach пропонує сотні тренувань, але за це доведеться заплатити 8 доларів на місяць.

Доступно для Android і iPhone.

PEAR Personal Fitness Coach

PEAR Personal Fitness Coach — це аудиотренировки з гідом, надають користувачам широкий спектр вправ для різноманітних рівнів фізичної підготовки. Вони будуть адаптуватися в залежності від ваших результатів. Додаток підтримує роботу з різними фітнес-трекера, дозволяє відстежувати рівень навантажень та обмінюватися показниками з іншими фітнес-додатками.

У PEAR є безкоштовний рівень з обмеженим вибором занять. Щоб отримати максимальну користь, знадобиться преміум-передплата за 6 доларів в місяць, яка дасть необмежений доступ до бібліотеці вправ і додаткових функцій.

Доступно для Android і iPhone.

MapMyFitness

MapMyFitness містить понад 600 різних фітнес-вправ і підтримує синхронізацію більш ніж з 400 пристроями (включаючи Android Wear і Apple Watch), щоб бачити повну картину спортивних результатів. Map My Fitness зберігає дані про темпі, пройдений відстані, спалених калоріях на основі даних GPS. Преміум-версія пропонує індивідуальні програми та можливість контролювати частоту серцевого ритму.

Доступно для Android і iPhone.

StrongLifts 5×5

StrongLifts добре підійде для новачків і атлетів, які повернулися в силовий спорт після тривалої перерви. Її головне достоїнство — простота. В основі стоїть — однойменна програма силових тренувань, яка представляє з себе п'ять підходів по п'ять з п'яти повторень вправ з довільним вагою. Вона включає в себе жим штанги лежачи на горизонтальній лаві, жим штанги над головою стоячи, присідання зі штангою, станова тяга, тяга штанги до пояса в нахилі. Виходить всього три 45-хвилинних тренувань в тиждень.

Додаток доповнено відеоуроками, графіком з вправами, який легко налаштовується під себе. Виконані підходи і повторення можна відзначати прямо під час вправи. При реєстрації повторень StrongLifts 5×5 показує графік прогресу в щотижневій або щомісячній поданні. Купівля тарифу Power Pack відкриває додаткові програми для рук, м'язів, гомілок.

Доступно для Android і iPhone.

You Are Your Own Gym

Вам не потрібно дороге членство в спортзалі або громіздкі тренажери, щоб залишатися у формі і бути здоровим. You Are Your Own навчить використовувати власний вагу для виконання більш 200 вправ, які засновані на системі Марка Лоурена. Він відточував свою програму протягом десяти років при підготовці близько тисячі солдатів в США.

Незважаючи на це, вона підходить для всіх рівнів підготовки, чоловіків і жінок. Вам не потрібно нічого, крім статі! Голосові підказки і відео покажуть вам, що саме потрібно робити. Після проходження 10-тижневої фітнес-програми ви придбаєте нове тіло.

Доступно для Android і iPhone.

Yoga Studio

Yoga Studio від Gaiam включає бібліотеку більш ніж з 70 уроків з йоги і медитації тривалістю від 10 до 60 хвилин. Вправи різного рівня складності призначені для розвитку сили, гнучкості, вміння розслаблятися. Більш просунуті користувачі можуть створювати власні тренування з бібліотеки, в яку входить майже 300 поз з 20 блоків. Інструкції можна завантажувати на телефон і відтворювати пізніше, без підключення до інтернету.

Доступно для Android і iPhone.

Pocket Yoga

Тепер ви можете носити з собою власну студію йоги з Pocket Yoga, яке дозволяє практикувати стародавнє мистецтво асанов. Pocket Yoga містить докладні інструкції для сотень різних поз в комплекті з рецензіями на правильне виконання кожної і впливом на здоров'я. Доступні три види практики з трьома рівнями занять, які відрізняються за ступенем складності і тривалістю.

Доступно для Android і iPhone.

Читайте також

У тренді