7 кращих додатків для підключення AirPods до Android

Навушники Apple AirPods в один час дуже сильно рекламувалися по всьому світу. Деякі в цьому угледіли бездротове майбутнє, в якому неминуче зникне роз'єм для навушників. Хоча вони були розроблені для iPhone, вони також будуть працювати на безлічі смартфонів на Android.

Ви можете користуватися AirPods на Android і мати доступ до більшості функцій, таких як перевірка рівня заряду батареї, контроль за відтворенням пісень, відповідь на дзвінки, активація Google Assistant і т. д. У цій статті ми розберемо кращі програми на Android, які сумісні з AirPods і надають користувачам більшість функцій.

AirBattery

Перше, що приходить на розум, це додаток AirBattery, розроблене Джорджем Фрідріхом. Це утиліта для AirPods від Apple, яка показує рівень заряду обох навушників. AirBattery також дозволяє автоматично визначити, чи знаходяться навушники у вухах, щоб включити музику. На жаль, така функція працює тільки для обмеженого списку додатків, таких як Netflix, YouTube і Google Play Music.

У AirBattery також є платний варіант, яка розширює функціонал базової версії. У ній на стартовому екрані з'явиться повідомлення з усією інформацією щодо навушників, щоб вам було зручніше за ними стежити. Якщо ви хочете дізнатися стан чохла, ви повинні помістити в нього один навушник.

Також підтримуються девайси від Beats by Dre, BeatsX та інших виробників.

PodsControl

PodsControl — це, можливо, саме красиве додаток, яке тільки можна знайти в цьому огляді. Інтерфейс виглядає виключно акуратно і розрахований тільки на найнеобхідніше. Головне меню розділене на чотири частини. Одна з передніх частин відображає назву девайса і інформацію про підключення. Після неї слід секція з відображенням рівня заряду батареї AirPods і їх кейса.

Там же ви можете знайти кнопку включення системи моніторингу. Її також можна вимкнути, щоб зберегти заряд батареї. У ній ми можемо встановити призначення натискань з кастомізованими опціями для подвійного натискання. Однак не дозволяє налаштувати торкання для кожного з навушників.

Що нам найбільше подобається в PodsControl — це простота у використанні. При першому запуску ви потрапите на сторінку, в якій ви повинні вибрати AirPods у списку доступних для підключення Bluetooth-девайсів. Після того як відбудеться підключення, відразу ж відкриється на головний екран програми.

На щастя, у PodsControl немає платної версії. Всі функції доступні вже в базовій версії.

Assistant Trigger

Assistant Trigger від DotArrow Inc — це утиліта для Android, яка підтримує AirPods другого покоління. Вона показує відсоток заряду навушників і самого кейсу, в тому числі у вигляді попередження на стартовому екрані. Assistant Trigger також вміє визначати, коли навушники знаходяться у вухах, і починають відтворювати медіа.

При подвійному натисканні на повідомлення відкривається додаток Assistant Trigger, при одиничному — музика зупиняється або включається. Повідомлення показує заряд батареї маленькими іконками, які виглядають дуже мило. Рівень заряду батареї не завжди точний і показується з похибкою 10%. У цьому немає вини самого додатка, тому що AirPods повідомляють про заряді тільки таким чином.

Варто відзначити, що функції відображення заряду і визначення місця розташування навушників доступні лише в про-версії, яка обійдеться вам в 2 долари.

Podroid

Podroid — це додаток розроблено Кенву Чи. У нього є унікальна особливість — здатність налаштовувати інтерфейс під себе. Podroid забезпечить вас функцією зупинки відтворення при витаскуванні AirPods з вух. Однак разом з тим розробник попереджає, що це спричинить за собою високе споживання заряду батареї. Установка більшої затримки може збільшити термін життя навушників.

Podroid показує рівень заряду батареї Airpod через повідомлення і рядку стану. Зауважте, що для нормальної роботи Podroid вимагає дозволу на доступ до повідомлень. Це дозволить додатком читати всі повідомлення, що приходять на ваш телефон. Podroid стверджує, що запитує дозвіл тільки для того, щоб поліпшити його роботу і не передає їх третім особам. Але для користувачів, які турбуються за свою приватність, це може стати великим мінусом.

Як і Assistant Trigger, Podroid дозволяє налаштовувати торкання на розсуд користувача. При подвійному натисканні на іконку шестерні ви перейдете в налаштування, в яких зможете налаштувати все під себе.

AirBuds Popup

AirBuds Popup від Developer J заявляє про себе як швидке, просте і прекрасне. Як і більшість інших додатків, воно показує статус батареї в рядку стану або як повідомлення. Але функція повідомлення доступна тільки преміум-версії AirBuds.

Воно також має можливість визначати, у вухах чи AirPods чи ні. Інші функції начебто «прочитати ім'я абонента» і т. д. доступні тільки в преміум-версії, яка коштує всього 1,5 долара. Для нормальної роботи AirBuds Popup потрібен дозвіл на доступ до повідомлень і розташування.

Droidpods

Droidpods — це додаток, орієнтовано на повідомлення, і на них тримаються всі головні функції. Контроль за Apple AirPods здійснюється в треї, і йому не потрібно нічого іншого для відображення всієї основної інформації. Крім того, Droidpods відправляють попередження, якщо раптом рівень заряду батареї одного з навушників опуститься нижче, ніж на 10%.

Однак все виглядає так, що розробник не особливо зацікавлений у розвитку свого продукту. Останнє оновлення в додаток було 1 лютого 2018 року. Якщо вам не має значення, де працює досі хтось над додатком, то радимо спробувати Droidpods. В принципі, таким простим утилітам, не потрібно ніякого продовження розвитку, так як всі вже і так зроблено. Хіба що крім невеликих багів, які давно пора виправити.

У Droidpods немає безкоштовної версії, так що за неї доведеться заплатити 2,5 долара.

AirPopup

AirPopup забезпечить вас більшістю функцій, які зазвичай недоступні в подібних програмах. Але загальний список не особливо відрізняється: перевірка рівня життя батареї, допомога в прослуховуванні, повідомлення, спливаючі з'єднання. Додаток відображає як рівень заряду батареї, так і залишився. Натискання можуть бути кастомизированы під Play/Pause, Next/Previous і т. д.

Повідомлення виглядають чудово. Доступна опція відключення моніторингу, щоб збільшити термін життя батареї AirPods. AirPopup поставляється в комплекті з опцією визначення місцезнаходження навушників. Тобто, якщо виявиться, що навушники у вухах, то медіа автоматично включиться. Ви також можете вибрати основний колір головного меню, щоб додати трішки персоналізації.

Це один з кращих варіантів, яку ми змогли знайти в Play Store. Як і у випадку з Droidpod, AirPopup не має безкоштовної версії. Доведеться відразу заплатити 2 долари, щоб встановити його на смартфон.

Читайте також

У тренді