7 додатків для батьківського контролю на Android-телефон

В інтернеті дитина не завжди може диференціювати ресурси з небажаним вмістом. Крім того, є можливість зараження вірусом, який приведе до появи системних помилок у пристрої. Уникнути доступу до сайтів 18+, ризику зловити вірус допоможуть спеціальні програми для батьківського контролю на телефоні.

Завдяки їм батьки завжди знають, що робить дитина в телефоні: чим цікавиться, скільки часу проводить, де знаходиться в конкретний момент. Всі програми можна налаштувати за індивідуальними параметрами. Для Android є багато подібних рішень. Давайте розглянемо кращі з них.

Google Family Link

Ніхто краще Google не знає, на які сайти заходить дитина.Google Family Linkвідстежує активність дітей через телефони батьків, контролює витрати дитини, щоб він не спустив відпущені йому гроші з сімейного бюджету за кілька днів. При цьому ви можете управляти додатками через Google Play.

Передбачена можливість встановлення лімітів часу перебування в інтернеті, є віддалене блокування пристрою, визначення місця розташування на карті. У Google Family Link немає реклами, воно володіє широким функціоналом, тому вважається зараз одним з кращих.

Screen Time

Screen Time наочно показує час перебування дитини в Мережі. Більше того, батьки можуть заблокувати екран за розкладом, наприклад, під час знаходження його власника в школі, перед сном або за погану поведінку — маса можливостей.

У їх число входить блокування окремих додатків і управління будь-яким іншим пристроєм на платформі Apple iOS або Android. У режимі реального часу приходить повідомлення, коли дитина намагається завантажити що-то з Мережі. Крім цього, батьки можуть бачити: історію відвідувань сайтів, пошукові запити, відомості про найбільш часто використовуваних програмах.

Kaspersky SafeKids

Раніше вже говорилося про те, що дорослі можуть зловити комп'ютерний вірус, перебуваючи в інтернеті. Але такий ризик є і під час дитячої активності. Компанія «Касперський» не забуває про безпеку дітей.

Kaspersky SafeKids — професійне програмне забезпечення, що блокує доступ до певного контенту і підозрілим результатами пошуку. Через додаток My Kaspersky можна відстежувати віртуальну активність дитини: активність в соціальних мережах, контроль за рівнем заряду батареї.

Є платна версія Kaspersly SafeKids, яка пропонує додаткові можливості: обмеження часу використання пристрою (шляхом планування), геолокація місця перебування, повідомлення в режимі реального часу, будь-якої діяльності, яка не підкоряється встановленим правилам.

Nintendo Switch Parental Controls

Багато знають Nintendo як розробника великої кількості ігор для приставок. Нещодавно фірма анонсувала Android-додаток для реалізації батьківського контролю при використанні консолей Nintendo Switch.

Використовуючи Nintendo Switch Parental Controls, можна дізнатися, які ігри воліє дитина. Також можливо встановити обмеження, щоб неповнолітній не міг отримати доступ до небажані для нього ігор і вибору, зберігаючи таким чином сімейний бюджет — все це безкоштовно і без реклами.

Kids Place

Крім обмеження доступу, батьки можуть змінювати теми і параметри додатків. У числі можливостей Kids Place є й інші, не менш корисні: блокування здійснення онлайн-покупок: не вийде встановити платний контент або придбати щось через Google Play Store, запобігання підключення до безкоштовних точок Wi-Fi і звичайно ж контроль часу роботи смартфона.

Використовуючи Kids Place, батьки самі вибирають, які програми їх дитина може використовувати. Блокування запуску установки реалізована таким чином, що спочатку потрібно ввести PIN-код, тільки після цього вийде встановити програму на телефон. Kids Place — одна з кращих безкоштовних програм для реалізації функції батьківського контролю.

Qustodio Parental Control

Крім автоматичного блокування веб-сайтів, заборонених для дітей, Qustodio пропонує повний комплекс послуг: щоденні звіти, блокування доступу до певного контенту, контроль використовуваних додатків. Є дуже зручна онлайн-панель сервісу, з її допомогою можна легко виконувати всі необхідні дії.

Доступно відстеження місцезнаходження, отримання інформації про здійснені дзвінки з можливістю блокування небажаних контактів. Для дитини доступна кнопка SOS для оповіщення членів сім'ї про якусь надзвичайну подію.

Family Time

У додатку Family Time багато унікальних функцій. До них належать: встановлення обмеження часу користування телефоном, в тому числі за розкладом: під час їжі, сну, занять і так далі.

Ви можете контролювати надіслані та отримані СМС-повідомлень, щоб уникнути загроз, вимагань або знущань. При необхідності можна тимчасово чи назавжди заблокувати доступ до будь-якого сайту.

Читайте також

У тренді