8 онлайн видеоредакторов для монтажу і обробки відео

Існує безліч надійних програм для обробки відео. Якщо ви не займаєтеся монтажем на постійній основі, встановлювати професійний софт на комп'ютер або смартфон часто не має сенсу. Різні маніпуляції з відзнятим матеріалом, як, наприклад, об'єднання декількох кліпів, видалення або накладення звуку, обрізка і поворот, можна виконати за допомогою онлайн-сервісів.

Відомо, що знайти гідний непросто, оскільки в обмін на свої послуги багато з них вбудовують в відредагований файл водяні знаки. Ми вирішили проаналізувати кілька таких сайтів і вибрати кращі, тобто ті, які при широкому наборі можливостей не накладають водяні знаки.

ClipChamp

Якщо вам потрібен простий інструмент, що дозволяє перевернути, обрізати, розділити відео на частини, видалити невдалі кадри — зверніть увагу на ClipChamp. Крім базових функцій, тут є можливість регулювати яскравість, контрастність і насиченість зображення. Після завантаження знятого вами ролика на сайті ви зможете конвертувати його у формати MP4, WebM або FLV з роздільною здатністю від 240p до 4K.

Перед початком обробки параметри оптимізації виставляються вручну в залежності від власних уподобань. Єдине, чого не вистачає ClipChamp, — це швидкість. Процес конвертації займає занадто багато часу, оскільки основне навантаження припадає на ресурси вашого комп'ютера.

WeVideo

WeVideo – простий у використанні хмарний відеоредактор. Якщо вам не потрібно створювати фільми на професійному рівні, цей сервіс може бути дуже корисним. Він досить багатофункціональний. Є ефекти руху, підтримка хромакея і багато чого ще. Сервіс настільки зручним, що ми зробили виняток і вставили його в наш огляд, незважаючи на те, що в результаті на відео буде присутній водяний знак.

Варто згадати створення анімації з фотографій, перетворення кліпів і звукові ефекти. Ви можете додати безкоштовні музичні треки з бібліотеки WeVideo. Використовуються вони вільно, без обмежень щодо авторських прав.

Завантажуйте свої фотографії, відео і аудіо в хмару, щоб отримати до них доступ з будь-якого місця і в будь-який час. Коли ви закінчите редагування відео, його можна буде відразу ж завантажити або зберегти в хмарі для публікації в соціальних мережах. WeVideo також можна використовувати для вбудовування відео на сайті.

Пропонується кілька тарифних планів, мінімальний коштує 10 доларів в місяць. Також доступний безкоштовний варіант, який дозволяє зберігати до 1 Гб відео і обробляти відео з роздільною здатністю до 480p.

WeVideo є простим і потужним інструментом. Він дозволяє отримати відмінні результати, хоча безкоштовна версія має деякі обмеження. Кожна обліковий запис обмежується обробкою 5 хвилин відео кожну хвилину при максимальному дозволі 480p.

Kapwing

Kapwing не можна назвати повноцінним відеоредактором, але якщо вам необхідно оптимізувати відео для подальшого розміщення в соціальних мережах, наприклад, в Instagram, Twitter або Facebook, то цей сервіс допоможе впоратися із завданням в два рахунки. Вбудованих опцій достатньо для взаємодії з більшістю соціальних мереж. Тут також є можливість попереднього перегляду і додавання субтитрів. Сайт бездоганно працює як на мобільних, так і на десктопних пристроях.

Online Video Cutter

Вже з назви Online Video Cutterстає ясно, що з його допомогою можна кадрувати, перевертати і обрізати ролики. Допустимий розмір завантажуваних матеріалів — до 500 Мб. Якщо ви використовуєте Chrome, встановіть однойменне розширення у свій браузер.

Для редагування відео досить перетягнути повзунки, щоб вибрати бажані параметри якості і формат кінцевого файлу. Обрізка і поворот здійснюється натисканням на відповідні кнопки. Оброблений відеоматеріал ви можете завантажити на свій комп'ютер або зберегти на Диск або в Dropbox. По завершенні всіх процесів користувальницькі файли автоматично видаляються з сервера. Сервіс не вимагає реєстрації.

VideoToolbox

Сайт VideoToolbox виглядає так, немов він був створений на початку XXI століття, але тут представлений досить пристойний набір функцій для роботи з відео. Ви можете додавати водяні знаки, обрізати, конвертувати, розділяти фільм на частини, об'єднати декілька кліпів в один відеофайл, витягувати аудіо, створювати ескізи, накладати нові або змінювати наявні субтитри. Перед початком роботи з VideoToolbox переконайтеся, що розмір вашого ролика не перевищує 600 Мб. Але для зберігання відеоматеріалів сервіс надає 1,5 Гб вільного місця.

Не можна не відзначити і один досить істотний недолік: у процесі виконання деяких завдань ви не зможете коректувати параметри в реальному часі. Наприклад, якщо вам необхідно обрізати відео, вихідну і кінцеву точку доведеться визначити заздалегідь, так як перегляд ролику у браузері неможливий.

Сервіс безкоштовний, але вимагає реєстрації і переповнений рекламою. З-за цієї обставини використовувати VideoToolbox рекомендується лише в тому випадку, якщо інші онлайн-редактори з цього списку вас з якихось причин не влаштовують.

Magisto

Magisto істотно відрізняється від будь-якого з представлених у цьому списку онлайн-редакторів. Він використовує штучний інтелект (ШІ), виявляючи найбільш цікаві фрагменти, а потім додає до них задані користувачем ефекти. Процес повністю автоматизований, ваші дії полягають лише в завантаженні файлу, виборі теми і саундтрека. Якщо ви нічого не маєте проти цих нюансів, візьміть на озброєння Magisto для цікавих експериментів.

Базова версія безкоштовна, але скачати відредагований матеріал ви не зможете. Для зняття обмежень треба придбати один з преміум-планів вартістю від 5 до 10 доларів в місяць. Набір доступних опцій варіюється в залежності від вартості сплаченого тарифу. Редакція Гикера протестувала даний сервіс і залишилася задоволена результатом. Радимо протестувати і вам.

RotateMyVideo

Сервіс RotateMyVideoпризначений для зміни орієнтації відео. Інтерфейс сайту не відрізняється особливою хитромудрістю. Ролик, завантажений з комп'ютера або смартфону, з допомогою спеціальних кнопок можна повернути вліво або вправо. Ви також зможете змінити співвідношення сторін кадру (4:3 або 16:9), після чого зберегти результат на своєму пристрої або поділитися ним з друзями в соціальних мережах.

VideoLouder


Іноді при запису відео за допомогою телефону, звук виходить дуже гучним або надто тихим. Якщо ви хочете збільшити або зменшити гучність, скористайтеся послугами VideoLouder. Ви можете відредагувати файл розміром до 500 Мб (підтримуються всі популярні формати, такі як AVI, MPEG, MPG, MP4, MOV, XVID тощо).

Власники сайту запевняють, що завантажені ролики видаляються з сервера через кілька годин після обробки. Хоча ми б не рекомендували розміщувати в інтернеті матеріали особистого характеру, завжди існує ризик, що вони виявляться надбанням громадськості.

Читайте також

У тренді