9 способів безкоштовно зкачувати платні програми на Android

Незважаючи на те, що розробники, популяризуючи свої програми, стверджують, що в Google Play багато безкоштовно, за деякі все одно доводиться платити. Наприклад, у Moon Reader — одним з найкращих читалок електронних книг, є дві версії: Moon Reader і Moon Reader Pro. Перша — хороша і безкоштовна, а друга — ще краще, але коштує 5 доларів.

Є 2 способи знайти програми, які стали безплатними або ціна на які значно знизилася на кілька днів. Перший — додати в розділ «Вибране» і періодично відкривати його, щоб перевірити ціну. Але якщо список обраного стане великим, на перевірку у вас буде йти багато часу. Тоді найкращий варіант — це спеціальні сервіси, які відстежують знижки і повідомляє про зниження ціни. Нижче ви знайдете 100% легальні способи безкоштовно завантажити потрібну вам програму всього за кілька хвилин.

AppsFree


Завдяки AppsFree кожен юзер отримує можливість швидко знаходити і безкоштовно зкачувати платні ігри і програми на Android. У AppsFree зручний інтерфейс, який дозволяє завжди бути в курсі актуальних знижок/розпродажів, список яких постійно оновлюється. Про нових вигідних акціях вас поінформує push-повідомлення.

AppsFree можна налаштувати під себе, виставивши необхідні фільтри щодо мінімального числа завантажень, оцінки, відсутність реклами, ключовими словами у назві і т. д. Фільтри автоматично виключать зі списку ті категорії, які вам нецікаві, що заощадити ваш час. При цьому список пропозицій буде постійно оновлюється.

AppsSales


У AppsSales, яка працює так само, як AppsFree, найбільше позитивних відгуків і хорошу репутацію серед користувачів Android. Головне вікно розділено на декілька вкладок. Перша показує знижки, що діють в даний момент, друга — більш ранні пропозиції. Третя — які платні додатки тепер стали безкоштовними. В «Вибране» можна додати те, що цікавить, і відслідковувати будь-які зміни у вартості, про які приходять повідомлення.

За замовчуванням AppsSales показує тільки ті варіанти, які як мінімум на 25% стали дешевше і мають понад 1 000 скачувань. Якщо ви зацікавлені тільки в покупці ігор, скористайтеся відповідним фільтром. Щоб завантажити програму, зайдіть в AppSales, виберіть його, натисніть на кнопку «Безкоштовно» — в Google Play відкриється потрібна сторінка, звідти і приступайте до установки.

Варто відзначити, що AppsSales значно покращився за кілька місяців. Тепер є повний список всього, що продається в Google Play, вказані рейтинг і звичайна вартість до акції, з'явилася можливість додати все, що зацікавило, в список своїх бажань AppSales з Google Play. Для цього треба відкрити сторінку програми в Google Play, натиснути на кнопку «Поділитися» і вибрати AppSales в меню. Якщо вибраний додаток стане дешевше або тимчасово безкоштовним, то ви отримаєте відповідне повідомлення.

Best App Sale


В Best App Sale представлені не тільки програми для Android, але і знижки для Steam, Xbox, Nintendo і Origin. З допомогою Best App Sale можна дізнатися, коли і наскільки дешевше було цікавить вас пропозицію, створити власний список бажань, у який можна включити дорогі ігри для відстеження їх вартості.

А також можна переглянути рейтинг доступних додатків за кількістю завантажень, за відсотком зниження ціни, відсортувати пропозиції щодо розміру знижки, популярності, даті створення і звичайно ж налаштувати отримання повідомлень про початок розпродажу.

Play Store Sales


При знайомстві з PlayStoreSales.com може здатися, що його інтерфейс сильно застарів. Однак при детальному ознайомленні сумніви зникають: дивують широкі можливості сервісу для тих, хто дійсно хоче знайти безкоштовні гри.

Сайт бере дані з Google Play, але, на відміну від останнього, де зустрічається велика кількість низькопробних ігор, тут модератори сайту вручну відсівають гірші варіанти. У підсумку користувач не витрачає свій час даремно, отримуючи список тільки кращих платних додатків, які можна безкоштовно скачати.

App Hoarder


App Hoarder позбавить від необхідності постійно сидіти і чекати, коли потрібна програма стане безкоштовним. Автоматичні повідомлення відразу ж сповістять вас про зміну у вартості ігор, які були додані в список бажань. Набір вигідних пропозицій оновлюється щогодини, що дозволяє постійно тримати руку на пульсі і скачувати те, що подобається, абсолютно легально.

Вбудована колекція фільтрів дозволяє максимально детально налаштувати список відображуваних додатків. При цьому варто розуміти, що App Hoarder не є магазином, а лише показує доступні на даний момент пропозиції з Google Play. Тому воно нічого не покаже, якщо по виставленому фільтру не буде ніяких відповідних знижок або розпродажів. І воно також буде безсиле, якщо будуть якісь обмеження для скачування у вашій країні.

FreeAppsNow


У FreeAppsNow настільки простий інтерфейс, що він буде зрозумілий будь-якому користувачеві. Вже на стартовій сторінці відкривається список доступних для скачування пропозицій зі знижками. Для роботи не потрібно створювати облікових записів і вносити особисті дані. Вподобане додаток встановлюється на смартфон прямо з FreeAppsNow.

Щоб надати користувачам актуальну інформацію по знижкам на платні додатки, щодня в певний час відбувається оновлення бази даних. При необхідності ви можете приховати ті додатки, що вже були встановлені раніше або які вам нецікаві, щоб в майбутньому не витрачати на них свій час.

Величезний плюс FreeAppsNow — функція розумного пошуку, яка напевно знайде саме те, що вам необхідно. Не шукаєте нічого конкретного, а просто цікавитеся пропозиціями, доступними тут і зараз? Сортуйте отримані результати за рейтингом, цінами, кількості завантажень, щоб було простіше знайти щось нове та цікаве.

myAppFree


Безсумнівний плюс MyAppFree — це автоматичний список рекомендацій вже після першого скачаного додатки, які будуть тим точніше і цікавіше, чим довше ви будете користуватися сервісом. Команда myAppFree трудиться в поті чола, щоб зробити платні додатки більш дешевими, тому працює в тісному контакті з розробниками, щоб передавати їм побажання щодо зниження цін.

Іноді їм вдається вибити знижку строком на один тиждень — тоді у користувачів достатньо часу на прийняття рішення про скачуванні. Це не 24 години на обдумування, коли діяти треба максимально оперативно! Ось чому потрібно регулярно заходити в myAppFree: так ви точно не пропустіть вигідну пропозицію.

Freapp

Для роботи з Freeapp необхідно створити особистий профіль, аналогічний тому, який є у багатьох соціальних мережах. На основі створеного профілю Freeapp почне надсилати відповідні пропозиції. Ви також зможете переглядати профілі інших користувачів, наприклад, своїх друзів, щоб знайти що-небудь цікаве.

Ви можете не переживаєте з приводу неякісних додатків: 7 мільйонів скачувань Freeapp — тому підтвердження. Він щодня перевіряє список доступних знижок в Google Play Market та надсилає своїм користувачам тільки найвигідніші з них.

Раз в день приходить повідомлення з вигідними саме для вас пропозиціями, так що не варто витрачати час на постійний моніторинг цін. До речі, повідомлення можна налаштувати так, щоб отримувати їх в певний час або тільки у певних додатків.

Paid Apps Gone Free


На сьогоднішній день Paid Apps Gone Free завантажили вже більше мільйона користувачів, але воно все ще знаходиться на стадії бета-версії, тому можуть виникати якісь помилки. Список платних додатків і ігор, які стали безплатними на певний час, публікується щодня. З допомогою Paid Apps Gone Free можна скачати високоякісні ігри і програми безкоштовно або за досить низькою ціною. Завдяки йому вже більше 6 000 платних ігор стали більш доступними для купівлі.

Великий плюс даної утиліти — це відсутність будь-якої реклами і нав'язування додаткових покупок. Всі викачані програми будуть автоматично додаватися в ваш обліковий запис Google, щоб отримувати оновлення. Але варто розуміти, що не в кожній країні можуть діяти акції, зазначені в Paid Apps Gone Free. Буває так, що для жителів США — є знижка, а для Росії — її немає.

Читайте також

У тренді