3 візуалізатора тіла за вказаними параметрами для чоловіків і жінок

Ви коли-небудь замислювалися про те, як будете виглядати з додаванням пари кілограмів м'язів? Або якщо б ви були більш підтягнутою або більш товстої версією себе? У Bodywhat є візуалізатор тіла, названий Bodywhat Morphing. Вам обов'язково варто його спробувати.

А потім подивіться на себе з боку і подумайте: чи вистачить у вас мотивації, щоб досягти таких результатів. За допомогою програми My Model Diet для iPhone, яке нещодавно отримало оновлення, можна візуалізувати цей непростий шлях до здорового тіла шляхом додавання всього одного фото. Вони залишаться приватними, а ви зможете порівняти, з чого починали і як змінилися.

Body Visualizer

Абсолютно безкоштовний сервіс Body Visualizer розроблений Інститутом обчислювальних систем Макса Планка в Німеччині. Він був створений для того, щоб кожен бажаючий міг оцінити свою фізичну форму. Більшість параметрів аналізатор обчислює на основі статистичних даних, достатньо лише ввести два ключові показники: ріст і вага. Після цього показується тривимірна модель з вказаними параметрами, причому конституція тіла визначається досить точно.

Пересуваючи у нижній частині сторінки повзунок Exercise, можна побачити, як його тіло після регулярних тренувань у тренажерному залі: чим більше годин навантаження, тим більш худим і м'язистим воно стане. Ці зміни теж з'являться на макеті, розташованому в лівій частині екрана.

Сервіс влаштований дуже просто, достатньо виставити свої параметри з допомогою кількох повзунків:

  • Height — зростання;
  • Weight — вага;
  • Chest — окружність грудей;
  • Waist — окружність талії;
  • Hips — окружність стегон;
  • Inseam — рівень розташування паху.

Inseam — кроковий шов штанів. Виміряйте свій внутрішній шов від промежини до підлоги. Ваша промежину — це сама верхня внутрішня точка ноги. Exercise — інтенсивність навантажень, який вимірюється в годинах на тиждень. За замовчуванням варто значення 2, його можна зменшити або збільшити.

Важливо! Коли будете знімати мірки, розслабтеся: м'язи не повинні бути напружені. Заміряючи талію, максимально видихніть. Вимірюючи об'єм стегон, робіть це в найширшому їх місці.

За замовчуванням усі величини наводяться в дюймах, але можна переключитися на більш звичну метричну систему (в сантиметрах), натиснувши кнопку Switch Units в нижній частині екрана. Регулятори мають англійські назви, є можливість перейти на німецьку мову. Хоча російська мова не підтримується, можна перевести сторінку з допомогою вбудованої функції в браузер Google Chrome. Для цього клікніть правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню пункт «Перевести сторінку».

Оскільки статура у чоловіків і жінок різне, для них є два окремих модулятора. Переключення між ними відбувається за допомогою кнопки Switch to female (з чоловіка на жінку, і навпаки).

Обнуляється модулятор кнопкою RESET ALL MEASUREMENTS: вона скине всі раніше виставлені значення, і можна починати процес заново.

Modelmydiet.com

My Model Diet Inc. — це незалежна компанія, що створена для того, щоб допомагати своїм користувачам контролювати і скидати зайву вагу за допомогою безкоштовного візуалізатора Modelmydiet.com. Більше 10 мільйонів чоловік з 223 країн вже створили власні моделі.

Дізнайтеся, як може змінитися ваш вигляд! Для цього введіть свій зріст, вага і виберіть форму тіла (груша, яблуко, пісочний годинник). Віртуальна модель з'явиться на екрані з зазначеними габаритами. Її можна зробити більш схожою на оригінал: надавши потрібний колір або відтінок шкірі і волоссю, сформувавши зачіску, форму носа, очей і рота, ви отримаєте міні-версію самих себе!

Для цього поверніть кнопку More Options: 12 стилів зачісок з 6 різними відтінками кольору волосся стануть доступні після покупки ліцензії. Ці волосся навіть будуть рости так само, як справжні. Персоналізуйте свою модель, експериментуйте з різними опціями, щоб вона виглядала максимально схожою на вас.

У сервісу є власне мобільний додаток, яке показує ваші персональні тенденції в схудненні. Функція графіка дозволяє прогнозувати, що вас чекає з таким темпом в майбутньому і яких цілей ви можете досягти найближчим часом.

Bodywhat.com

Сервіс Bodywhat допомагає відслідковувати стан тіла і досягати поставлених цілей. Перед тим як почати, потрібно зробити лише одне фото.

Bodywhat починався як експеримент в рамках технології комп'ютерного зору, метою якого було дізнатися, скільки інформації про здоров'я людини можна одержати з однієї фотографії. Це дітище Чарльза Лэброя, 25-річного вченого в області великих даних родом із Франції, і Максима Лонна, 23-річного бізнесмена і фітнес-ентузіаста. Bodywhat збирає інформацію, сортує її і використовує технології, такі як комп'ютерне зір і байєсова статистика.

Хочете дізнатися, як ваше тіло виглядає порівняно з тілом чемпіона світу з бодібілдингу? Завдяки штучному інтелекту Bodywhat може розповісти масу цікавих речей про вас, порівнюючи з тисячами інших тіл, наприклад:

  • відсоток жиру в вашому тілі;
  • сексуально ви виглядаєте;
  • який у вас тип тіла;
  • на кого з зірок ви схожі і багато іншого.

Порівнюйте себе з іншими і відстежуйте свій прогрес. А захочете перевірити свої параметри до і після змін, Bodywhat і зробить це!

Читайте також

У тренді