9 додатків для вивчення правильної вимови англійських слів

Англійська мова є однією з найпоширеніших у світі. Ним користуються мешканці більш ніж 100 країн. Не має значення, в якій частині світу ви подорожуєте. Майже завжди знайдеться людина, яка розуміє англійську і може на ньому розмовляти. Якщо це не ваш рідну мову, доведеться докласти зусиль для його вивчення.

Ми зустрічали багато людей, які розуміють і говорять по-англійськи, але не вміють правильно вимовляти слова. В результаті спілкуватися стає складніше. Часто у таких ситуаціях виявляються люди, які приїжджають в англомовні регіони для роботи, відпочинку та з інших причин.

Ви повинні не тільки вивчати нові слова, але й тренуватися в їх вимові. Це допоможе рухатися вперед у кар'єрі, навчанні і справляти хороше враження на оточуючих. Давайте поглянемо на деякі програми, які допоможуть покращити вимову.

Utter

Інтерфейс програмиUtter добре опрацьований і виглядає на професійному рівні. Після авторизації в додатку, ви почнете з курсу Tenses, в якому розповість про програму бот з штучним інтелектом. Він також протестує вас через інтерактивний чат, в якому потрібно буде дати відповіді на кілька запитань. Це важливо для правильного налаштування програми.

Існують різні курси для різних сценаріїв. Наприклад, можна вибрати курс для спілкування з друзями про поїздки, офісі, на роботі. Навчання проводиться на трьох рівнях:

 • Початковий — для повсякденних завдань. Запитати час або дізнатися дорогу.
 • Проміжний — для звичайної бесіди з друзями.
 • Розширений — для офісу, робочого спілкування.

Після вивчення основ починається серйозне освоєння англійської вимови. Вам потрібно записувати свій голос, даючи відповіді на різні питання. Завдання Utter – допомогти вам підготуватися до будь-якої ситуації.

На кожному рівні надається за два безкоштовних уроку. Щоб продовжити навчання, доведеться заплатити $2,49. Utter не тільки вчить спілкуватися, але і допомагає підготуватися до різних ситуацій. Ви дізнаєтесь, що і як потрібно говорити в певних випадках.

Elsa

Перш ніж починати спілкуватися з носіями англійської мови, бажано попрацювати над вимовою. ELSA (назва розшифровується як English Language Speech Assistant) — це додаток для інтерактивного спілкування. Воно допомагає поліпшити вимову і в цілому почати краще говорити англійською.

ВELSAє теми уроків для різних учнів – від водіїв таксі до співробітників служби клієнтської підтримки. У кожній темі є багато уроків. Коли ви запустите один з них, програма буде відтворювати слова і фрази. Ви повинні повторювати їх.

Ви миттєво дізнаєтеся про оцінку своєї вимови. В залежності від результатів програма попросить повторити слово або фразу, або дозволить рухатися далі. Якщо виникнуть труднощі зі словом, скористайтеся підказками по руху язика і губ. Клікніть по кнопці у вигляді вуха, щоб прослухати відтворення слова.

Програма має вбудований словник на 2000 часто використовуваних слів і фраз. Їх має вистачити для початку, щоб ви освоїли ази вимови. Варто відзначити функцію нагадування про наступному уроці, щоб ви не забули попрактикуватися у вимові.

Nativox

Творці Nativox стверджують, що це додаток є першим інструментом для вивчення англійської мови на основі усного мовлення з урахуванням інтонації.

Як і будь-яка інша мова, англійська має деякі особливості. Вони стосуються звуків та інтонацій. Nativox фокусується на тому, щоб допомогти користувачам краще зрозуміти особливості усного американського англійського. При використанні Nativox ви прослуховуєте вираження і дивіться, як слова збираються в цікаву діаграму. Так простіше зрозуміти, як вимовляти кожну частину пропозиції.

Потім ви зможете повторювати фрази і записувати свій голос. Імітуйте вимову до тих пір, поки не зможете максимально наблизитися до зразка. Nativox розроблений так, щоб ви могли навчитися говорити щось і паралельно дізнаватися переклад слів. Так ваш мозок може зосередитися на усного мовлення, а не на граматики та лексики.

English Pronunciation

English Pronunciation— це маленький додаток не тільки підкаже, як правильно вимовляти слова, але і покаже як правильно рухати язиком для цього. Запускаючи програму в перший раз, треба вибрати свою рідну мову. Потім програма покаже, як вимовляти голосні і приголосні.

Натиснувши на голосну або приголосну букву, ви побачите розширені опції. На екрані буде показано положення язика і губ з докладним текстовим поясненням. Також є різні приклади слів, які можна прослухати з британським або американським акцентом.

В розділі «Practice» є слова з відсутніми літерами. Потрібно правильно підібрати букви і ввести слово повністю. Є контрольні точки і відстеження прогресу, щоб полегшити процес навчання.

На жаль, не можна просто набрати якесь слово щоб почути його вимову. Програма поширюється безкоштовно, хоча з рекламними оголошеннями і покупками через додаток. Можна отримати додаткові тести і приклади слів.

Speak English Pronunciation

Практика має велике значення для правильного вимови слів англійською мовою. Але звідки ви знаєте, що правильно вимовляйте слова? Для цього потрібно або уважно слухати себе, або використовувати додатокSpeak English Pronunciation.

Хоча більшість функцій у цій програмі збігаються з English Pronunciation, є одна ключова відмінність. Speak English Pronunciation дозволяє записувати голос, щоб ви могли слухати себе і покращувати вимову. Такий інструмент дає можливість практикуватися в усній мові навіть без викладача і взагалі без сторонньої допомоги. Ваше вимова оцінюється в зірках – від 1 до 5.

Також є картинки з положенням губ і мови для правильного вимови. Програму можна використовувати в автономному режимі, тобто без наявності інтернету. Вона поширюється на безкоштовній основі, але з рекламою.

English Pronunciation Training

Додаток English Pronunciation Training може замінити співрозмовника і вчителі. Воно вчить правильно вимовляти англійські слова, перевіряє усне мовлення учня і дає можливість повторювати урок стільки, скільки знадобиться.

За допомогою цього додатка ви дізнаєтеся деякі лінгвістичні особливості. Ось деякі з них:

 • Вимова звуку R.
 • Положення рота і язика при вимовлянні звуків.
 • Особливості глухих і дзвінких звуків.

Також є деякі особливі функції для більш ефективного навчання:

 • Ви можете почути вимову, перш ніж вимовляти слова.
 • Використовуйте слова в розмові, щоб зрозуміти особливості його використання.
 • Навчальні відеоролики.
 • Перегляд прогресу.
 • Заробляйте очки за правильну вимову.
 • Використовувати зароблені очки для розблокування додаткових уроків.

English Pronunciation: Offline

У двох описаних вище програм є загальний істотний недолік. Вони не дозволяють самостійно вводити слово і потім прослуховувати його. Про цю проблему можна забути, використовуючи додаток English Pronunciation: Offline.

Програма розміром менше 3 МБ дозволяє вводити слова, фрази і навіть цілі пропозиції. Клікніть по значку у вигляді динаміка, щоб дізнатися, як вони вимовляються. Можна повторювати відтворення знову і знову, поки ви не вивчите інформацію.

Apps4Speaking

Хочете потренуватися в англійській вимові з одним, але його зараз немає поруч? Гідною заміною буде додаток Apps4Speaking. Ви можете вести інтерактивну бесіду із забавним персонажем, який допоможе відточувати навички володіння англійською.

Повторюйте діалог стільки разів, скільки буде необхідно для запам'ятовування уроку. Вам будуть показані зображення, які потрібно зв'язати з різними словами. Програма дозволяє зосередитися на розмові замість читання тексту.

Потім прочитайте діалоги, щоб краще зрозуміти особливості спілкування — після цього починайте говорити самі. Увійдіть в роль співрозмовника електронного персонажа і пориньте в розмову з ним.

Додаток поєднує в собі новітні технології розпізнавання мови з цікавими відеороликами. Це дозволяє спілкуватися з персонажами на екрані так, як у реальному розмові. Одне з головних переваг Apps4Speaking – безперервна зворотний зв'язок. У міру просування ви будете отримувати окуляри.

TalkEnglish

Якщо ви хочете більше практикуватися в розмовному англійському, це додаток буде корисним. TalkEnglish має сотні вбудованих уроків. Вони включають практику бесіди, різні цікаві тести, вправи для прослуховування слів. Усі уроки спрямовані на те, щоб поліпшити ваші розмовні навички для повсякденного спілкування.

Функція запису – одне з переваг TalkEnglish. Записуйте свій голос, щоб прослуховувати його, порівнювати із зразками і контролювати прогрес. Такий підхід добре позначається на швидкості і результати навчання.

Читайте також

У тренді