Кращі сайти з безкоштовними книгами англійською мовою

Якщо ви вивчаєте англійську мову і завжди в пошуку нових електронних книг для читання, то здається, що варіантів в інтернеті не так вже й багато. Але якщо знати, де шукати, то знайти книги англійською, які ви зможете читати в інтернеті, завантажувати на комп'ютер або на телефон, цілком реально.

На цих чотирьох сайтах з класичними творами всесвітньо відомих авторів є все, що вам потрібно. Крім класики, там ви знайдете сатиру, трилери, наукову фантастику і романи. Сідайте в улюблене крісло, візьміть ноутбук і приготуйтеся зануритися в дивовижну історію.

Project Gutenberg

З огляду на більш ніж 54 000 безкоштовних книг на сайті Project Gutenberg, ви обов'язково знайдете щось по душі. Можна шукати конкретний твір, поглядати нещодавно додані або переглянути список найпопулярніших.

Кілька фішок відрізняють Project Gutenberg від інших подібних сайтів. По-перше, можна читати онлайн, за допомогою електронної книги (наприклад, Kindle) або завантажувати на комп'ютер. По-друге, можна відправити книгу в Dropbox, Google Диск або OneDrive одним натисненням кнопки. По-третє, можна отримати доступ до мобільного сайту, використовуючи посилання або QR-код на головній сторінці.

Читання на мобільному пристрої ідеально підходить для перерв на роботі або поїздок на автобусі. Нарешті, якщо ви безкоштовно зареєструєтесь, то зможете додавати закладки в процесі читання, щоб у майбутньому легко знайти момент, на якому ви зупинилися минулого разу.

Planet eBook

Planet eBook— безкоштовний сайт, який пропонує класичну літературу. Деякі твори, не захищені авторським правом і пропонуються на абсолютно законних підставах. Тим не менш, не забудьте натиснути посилання «Повідомлення про авторські права», щоб дізнатися про якісь обмеження.

Сьогодні Planet eBook пропонує читачам трохи більше 80 ретельно відібраних книг. Так, тут немає тисяч варіантів, які можна знайти на інших сайтах, але можете бути впевнені, що кожен твір є шедевром.

Книги на сайті можна завантажити у форматі PDF для читання в будь-який час. Таким чином, ви зможете, не відриваючись, насолоджуватися такими творами як «Грозовий перевал», «Повість про двох містах» або «Великі надії». Можливо, асортимент не так вже й великий, але якщо вам потрібен швидкий і простий спосіб знайти найкращий варіант, коли справа доходить до класики, то цей сайт для вас.

ManyBooks

ManyBooks працює за таким же принципом, що і Planet eBook, пропонуючи безкоштовну класичну літературу. На відміну від сайту Planet eBook, який пропонує ретельно відібраний обсяг літератури, ManyBooks публікує безліч книг разом.

На момент написання статті на сайті було більше 33 000 творів. Більшість з них доступні для Kindle, Nook, iPad і інших рідерів. Крім того, їх можна читати онлайн або скачати у форматі PDF.

Під час пошуку можна сортувати за жанром, автором, назвою, категорії або мови. Також можна переглядати популярні збірки, рекомендації сайту і обраних авторів.

Існує також область публічних книжкових полиць, де можна подивитися книги, зібрані іншими користувачами. Це відмінний спосіб побачити, що подобається читачам ManyBooks. Для цього перейдіть за посиланням user's Public Bookshelves.

В якості бонусу ManyBooks пропонує книги зі знижками. Ви можете підписатись на електронну розсилку новин або на RSS-канал сайту для отримання останніх новин. ManyBooks — це відмінний спосіб знайти цікавого автора, з творчістю якої ви хотіли б познайомитися.

Classic Reader

Classic Reader знаходиться десь між Planet eBook і ManyBooks. Цей сайт пропонує великий вибір художніх, документальних, драматургічних і молодіжних книг. Також тут доступні вірші і короткі оповідання для швидкого читання.

Після вибору книги можна почати читати її онлайн. Оскільки у сайту лаконічний дизайн, процес читання приємним і нічим не відволікає. Наявність змісту дозволяє легко перейти до глави, на якій ви зупинилися минулого разу. Якщо ви віддаєте перевагу скачувати книги, то зробити це можливо лише після проходження безкоштовної реєстрації.

Classic Reader пропонує не так багато варіантів, як інші сайти (на момент написання – менше 4000). Тим не менш, ви все ще можете насолоджуватися класикою Чарльза Діккенса або Жуля Верна. Якщо у вас є улюблений автор, ви можете переглянути доступні всі його книги, а також прочитати біографію. В цілому сайт може бути не самим видатним з цієї збірки, але безперечно варто вашого часу.

Читайте також

У тренді