5 додатків для прослуховування аудіокниг на англійській мові

Якщо ви хочете почати вивчати англійську мову, то прослуховування аудіокниг — це відмінна можливість підняти свій рівень розуміння живої мови. На жаль, дивитися фільми в оригіналі не завжди виходить, адже для цього потрібно багато вільного часу, а от запустити аудіокнигу і слухати її, хоча б фоном — можна майже завжди, не відриваючись від основних справ. Let's go!

Audible

Додаток Audible пропонується Amazon, найбільшим у світі інтернет-сервісом з продажу товарів і послуг. Тут зібрано понад 180 тисяч літературних творів і асортимент постійно поповнюється. Не буде перебільшенням сказати, що Audible — одне з кращих додатків для прослуховування аудіокниг на англійській мові.

Ви можете скачувати аудіокниги для прослуховування офлайн, безкоштовно обмінюватися ними, встановлювати таймер для вимикання відтворення в певний час. Завдяки синхронізації через хмарний сервіс, ви можете продовжити слухати аудіокнигу з того місця, на якому зупинилися минулого разу, на будь-якому пристрої.

Сервіс безкоштовний перші 30 днів використання, а в кінці пробного періоду користувач безкоштовно отримує одну аудіокнигу на вибір.

Audiobooks.com

Audiobooks.com — додаток від однойменного сервісу, у якого є власна шикарна колекція, в якій представлено понад 100 тисяч літературних творів . Особливої похвали заслуговує красивий інтерфейс програми — знаходити улюблені книги дуже легко.

А знаєте, що найкраще? Якщо ви завантажили книгу, вона залишиться вашої назавжди, навіть якщо закінчиться підписка. А це багато значить! Книги записані у високій якості у форматі mp3. Можна також завантажувати аудіокниги зі сторонніх джерел. Крім літературних творів, сервіс пропонує курси вивчення іноземних мов.

OverDrive

Додаток OverDrive дає можливість брати напрокат величезна кількість книг з безлічі онлайн-бібліотек по всьому світу. Згодом з вас не зажадають ніяких грошей, оскільки аудіокнига автоматично вийде з вашої колекції, як тільки закінчиться термін передплати. Завдяки синхронізації через хмарне сховище, ви можете продовжити прослуховування книги з того місця, де зупинилися минулого разу, на будь-якому пристрої.

Робота програми багато в чому нагадує звичайну бібліотеку, де ви берете книгу, читаєте і здаєте її. У OverDrive можна брати напрокат не тільки аудіокниги для прослуховування, але і електронні книги для читання. Тут ви не знайдете адаптовані варіанти текстів для початківців, але можемо порекомендувати починати слухати з різних казок або простих творів, наприклад, детектив Sherlock Holmes. Також є можливість перегляду відео, наприклад, з конференції TED. Для роботи з додатком знадобиться оформити підписку.

Listen Audiobook Player

У додатку Listen Audiobook Player немає власної бібліотеки, тому аудіокниги доведеться завантажувати на телефон або планшет зі сторонніх сайтів. Розробник рекомендує скачувати аудіокниги без DRM, щоб уникнути порушення авторських прав. Програма може відтворювати аудіокниги в mp3, m4b, m4a, opus, ogg, aac, flac і багатьох інших форматах.

Додаток також підтримує Android Auto, тому ви легко зможете синхронізувати його з своїм автомобілем, щоб продовжувати слухати аудіокнигу в машині з того місця, на якому зупинилися вдома або в офісі.

Додаток часто оновлюється і в ньому час від часу з'являються нові функції, однак більшість оновлень включає в себе тільки виправлення старих «багів». Додаток не безкоштовно, за нього доведеться заплатити 99 рублів. Однак розробник гарантує повернення грошей, якщо протягом тижня користувач вирішить, що Listen йому не підходить.

Smart AudioBook Player

Ще один стандартний програвач, за допомогою якого можна прослуховувати аудіокниги, вже завантажені на ваш смартфон або планшет. Це означає, що свою власну бібліотеку вам доведеться збирати самостійно. І хоча само по собі це непогано, комусь може і не сподобатися необхідність час від часу завантажувати потрібні книги, замість того щоб взяти їх з вже готовою бібліотечної збірки.

У програвача Smart AudioBook Player гідний користувальницький інтерфейс, все інтуїтивно зрозуміло і не викликає додаткових складнощів. Додаток безкоштовно для скачування, але безкоштовна версія кілька функціонально обмежена. За повнофункціональну версію доведеться заплатити.

Читайте також

У тренді