9 додатків для вивчення англійської мови на Android і iPhone

Вивчення іноземних мов – одна з найбільш корисних речей, які ви можете зробити в житті. Є багато способів вдосконалення лінгвістичних навичок. Можна відвідувати курси, запрошувати до себе репетитора, займатися самоосвітою. Але як використовувати смартфон для максимально ефективного засвоєння знань? Якщо ви починаєте з нуля або хочете покращити свою англійську, ми позбирали для вас кращі мобільні додатків для Android і iOS, які допоможуть у цьому.

Duolingo

Якщо ви хочете вивчати англійську мову з нуля, популярний додаток Duolingo може стати оптимальним вибором. Воно використовує інтерактивні ігри, щоб допомогти вам вивчити до 23 різних мов, включаючи англійську.

Якщо ви новачок, програма зосередиться на уроках з фразами, реченнями і дієсловами. Для просунутих користувачів передбачені уроки письма, усного мовлення, лексичних нюансів.

На самому початку, вам потрібно буде вибрати дві мови: свій рідний і той, який ви хочете вивчити. Також вкажіть, чи хочете ви вивчати мову з нуля або вдосконалити вже наявні навички.

В залежності від вашого вибору, програма запропонує вам пройти простий тест. Він допоможе оцінити ваш рівень знання англійської. Згідно з результатами тесту будуть підібрані навчальні матеріали.

Якщо ви зробите помилку, додаток запам'ятає її і запропонує інші уроки для її виправлення. Так визначаються всі проблемні місця. В якості експерименту ми пройшли два тесту на іспанській мові. Нам знадобилося майже 10 хвилин, щоб закінчити їх. Вже після тестів у пам'яті залишаються деякі фрази іспанською.

У безкоштовної версії Duolingo вам доведеться переглядати рекламу, щоб підтримати розробників, але є і преміальна версія без реклами. Вона також дозволяє завантажувати уроки для використання в автономному режимі, без підключення до інтернету на телефоні. В цілому, ви можете повністю вивчити мову безкоштовно. Для цього лише потрібно залишатися в інтернеті і не мати нічого проти реклами.

Додаток доступно для Android і iPhone.

Memrise

Memrise спочатку показує вам кілька слів, а потім ставить запитання про них. Після того, як ви побачите і почуєте слово кілька разів, воно почне з'являтися у наступних питаннях про слова, які ви ще не вивчили. Таким чином ви будете постійно тренувати вже знайомі слова. Для кожного слова в правому верхньому куті з'являється маленька ікона рослини, і воно буде рости в міру його вивчення.

Коли ви починаєте навчання, ви повинні почати з першого уроку. Наступні уроки залишаться заблокованими до тих пір, поки ви не закінчите всі попередні. Крім базових курсів, є більш спеціалізовані, такі як сленг або 1000 найпоширеніших англійських слів.

Memrise не дозволить вам вільно заговорити іноземною мовою, але це відмінна допомога для новачка.

Додаток доступно для Android і iPhone.

skyrock

skyrock дуже схоже на Memrise, оскільки курси тут також створюються учасниками спільноти. Спочатку виберіть рівень складності, програма підбере для вас відповідні уроки. Коли ви вибираєте мову для вивчення, у вас є можливість пройти тест на знання.

Skyrock має два тарифу: безкоштовний і преміум. У безкоштовної версії є багато обмежень, але її буде достатньо, якщо ви використовуєте skyrock тільки для того, щоб покращувати свій словниковий запас за допомогою карток для однієї мови. З преміум тарифом, ви отримаєте більше, ніж просто словникові картки. Граматичні вправи, вікторини і фідбек від інших користувачів, а також можливість завантажувати уроки, щоб вчитися навіть коли немає інтернету.

Наявність чіткої структури у вивченні мови має величезне значення. skyrock дуже добре організовано в цьому плані. У кожного уроку є оцінка часу поруч з ним, щоб ви приблизно знали скільки часу вона займе.

Щоб навчання швидше просувалася, вам не потрібно буде часто набирати кожне слово для відповіді, а замість цього, можна буде вибрати правильну відповідь із запропонованих варіантів.

У деяких вправах вас попросять сказати що-небудь або написати, щоб відправити це спільноті для перевірки і коригування. skyrock працює як соціальна мережа, в якій люди можуть спілкуватися на різних мовах і ділитися своїми знаннями. Сервіс знайде того, хто говорить на мові, що вивчається, і цей чоловік надасть вам свої коментарі, з приводу вашої відповіді.

Додаток доступно для Android і iPhone.

Beelinguapp

Beelinguapp використовує аудіокниги, щоб допомогти вам вивчати різні мови. Просто слухайте розповіді і романи на мові, який ви хочете вивчити. А паралельно можна читати переклад рідною мовою.

Це додаток напевно зацікавить любителів аудіокниг та літератури в цілому. Ви зможете одночасно вивчати нові слова і насолоджуватися цікавим твором. Для відточування ваших навичок є безліч безкоштовних аудіокниг. Але не які все ж платні.

Додаток доступно для Android і iPhone.

HelloTalk

HelloTalk нагадує Lingbe. Це додаток також з'єднує вас з носіями мови з різних країн. Але в цій програмі є і деякі додаткові функції. Ви можете переглядати профілі користувачів і вручну вибирати собі того співрозмовника, з яким бажаєте зв'язатися. Ви також можете відправляти текстові і звукові повідомлення, а також робити відеодзвінки.

Додаток доступно для Android і iPhone.

Lingbe

Рано чи пізно необхідно починати відточувати розмовні навички в реальному світі. І якраз для цього добре підходить Lingbe. Це додаток реалізовано на базі співтовариства, в якому носії мови допомагають іншим людям вивчити його. Завдяки Lingbe ви будете спілкуватися з реальними людьми, які чудово розуміють мову, який ви вивчаєте.

Lingbe працює за системою обміну послугами. Щоб отримати вчителя, треба спочатку поговорити з ким-то на своїй рідній мові. У співтоваристві кожна людина може бути і вчителем, і учнем. Крім того, ви можете знайти нових друзів і ближче познайомитися з культурою різних країн.

Є чимало схожих програм, але ми вирішили вибрати саме Lingbe завдяки простому і зрозумілому інтерфейсу, а також відсутності складних правил для користувачів. Вам просто потрібно вибрати дві мови: свій і той, який ви хочете вивчити. Також трохи розкажіть про своїх інтересах. Ця інформація не буде видно іншим користувачам. Вона буде використовуватися тільки для автоматичного вибору співрозмовників.

Основний інтерфейс складається тільки з кнопки для виклику, а також кнопки для підтвердження того, що ви в даний момент можете приймати виклики. Ви можете поставити лайк співрозмовнику і пізніше додати його в свій список друзів.

Додаток доступно для Android і iPhone.

Awabe

Повністю безкоштовний додаток з більш ніж 4000 загальних фраз. Програма працює в автономному режимі, для її використання не потрібно постійне підключення до інтернету. У базі даних зберігається безліч корисної інформації для вивчення. Вам надаються переклади, аудіо - і відео уроки, а також безліч мовних навчальних ігор. Також є щоденні тести, уроки для розмовної мови.

Додаток можна завантажити лише для Android.

Learn English Daily

Творці цього додатка вирішили використовувати простий підхід до вивчення мови. Потрібно просто слухати і розмовляти. У базі даних зберігаються тисячі слів і фраз, записаних носіями мови.

Ви можете прослуховувати ці слова і фрази, щоб запам'ятовувати їх і покращувати таким чином свою вимову. Кожен день ви будете отримувати нагадування про необхідність повторювати фрази, щоб удосконалюватися в розмовному англійському.

Додаток доступний тільки для Android.

English Speaking Practice

Цей інструмент допоможе вам поліпшити вимову і стати більш впевненими при спілкуванні з носіями мови. У базі даних програми зберігаються сотні годин записаних розмов іноземною мовою. Ви можете прослуховувати їх, а потім створювати власні записи для інших людей. Порівнюйте свою вимову з промовою носія мови, щоб визначити свої слабкі місця і усунути їх.

Додаток доступно для Android і iPhone.

Якщо ви тільки починаєте вивчати англійську мову, рекомендуємо спробувати Duolingo, а потім переходите на Hello English. Для вдосконалення вільного розмовної англійської підійдуть Lingbe або HelloTalk.

Читайте також

У тренді