9 кращих програм для малювання на Android

Малювання – одне з найдавніших занять. Люди з різних куточків планети займалися ним ще до того, як історія почала фіксуватися в письмових джерелах. З тих пір пройшло дуже багато часу. І ось тепер замість стін печери ми має в своєму розпорядженні сучасні смартфони, планшети, комп'ютери.

Adobe Illustrator Draw

Illustrator Draw має безліч функцій, в тому числі накладання шарів, п'ять наконечників пера з користувацької настройкою кожного з них, збільшення зображення в 64 рази для якісної промальовування будь дрібної деталі. Після закінчення роботи готове зображення можна зберігати на комп'ютері для подальшої обробки в інших програмах Adobe. Також ви можете імпортувати зображення з Adobe Capture CC.

Photoshop Sketch має ряд своїх власних особливостей. Обидва додатки створені для спільної роботи. Ви можете пересилати файли між ними. Обидві програми безкоштовні. Щоб розблокувати більше функцій, потрібно оформити підписку на Creative Cloud

Sketchbook by Autodesk

Sketchbook – відмінний вибір для художників, які потребують професійному і зручний інструмент для малювання. Програма має солідний набір функцій. Десять встановлених кистей з тонкою настройкою кожної з них. Масштабування до 2500%, три шари і шість режимів змішування, імітація чутливість до сили натискання.

Професійна версія підтримує більше 100 кистей, більше шарів, більше варіантів змішування та інші функції. Це серйозна програма, яка була розроблена в першу чергу для досвідчених художників. Поширюється платно.

PaperOne

PaperOne намагається втілити реальне життя в малюнку настільки точно, наскільки це взагалі можливо. Пензлі різного типу і кольору, ластик і інші інструменти дозволяють малювати так само, як і на папері.

Ви можете імпортувати фотографії, переглядати їх в напівпрозорому режимі. Це дуже зручно, якщо ви хочете створити малюнок на основі фотографії. Обводите лінії по контурах на напівпрозорому фото для полегшення роботи. Програма безкоштовна, додаткові можливості можна розблокувати за окрему плату після установки.

ArtFlow

ArtFlow – один з додатків, що дозволяють створювати чіткі об'ємні малюнки. Одна з головних особливостей програми – велика кількість інструментів. Ви можете вибрати одну з 70 кистей або інших інструментів для створення свого художнього шедевра.

Програма також підтримує шари з різними режимами змішування. Результат своєї роботи ви можете зберегти у форматах JPEG, PNG або PSD (для подальшої обробки в Photoshop). ArtFlow можна сміливо назвати відмінним вибором для дітей і дорослих. У безкоштовної версії є деякі обмеження.

Ibis Paint

Ibis Paint – ще одна рісовалка з можливістю спілкування з іншими людьми. Програма має великий набір розважальних функцій. 140 різних інструментів, у тому числі ручки, фломастери, пензлі та багато чого ще. Весь процес створення малюнка можна зберегти у відеоформаті (підтримується тільки на Android версій 4.1 і вище).

Викладайте відео в соцмережі і обмінюйтеся думками з друзями. Ibis Paint дозволяє використовувати стільки шарів, скільки може підтримуватися пам'яттю смартфона або планшета. У програмі є функції і спеціально для певних типів малюнків, наприклад створення манги. Випробувати функції можна, завантаживши безкоштовну версію. Платна версія коштує $4.99.

Draw Something

Draw Something не можна назвати додатком для малювання в повній мірі. Це швидше гра, причому вельми цікава. Перший гравець повинен щось намалювати, а другий – вгадати, що зображено на екрані. Потім вони міняються місцями. Для цього не потрібно бути досвідченим художником. Додаток дає можливість не тільки поліпшити свої художні навички, але і спілкуватися з іншими людьми, весело проводити час. Завантаження гри безкоштовно, але є платний контент.

Dotpict

Dotpict – вона призначена виключно для піксельної графіки. Робочий екран відображається у вигляді сітки, кожен квадрат якої можна заповнити певним кольором. Так можна створювати невеликі пейзажі, зображення людей, тварин і т. д.

Щоб промальовувати дрібні деталі — збільшуйте масштаб, а потім знову зменшуйте його для перегляду всієї картинки. У програмі є функція автоматичного збереження результатів роботи. Dotpict – відмінне додаток для любителів піксельної графіки і охочих створювати прості малюнки без використання складних інструментів.

MediBang Paint

MediBang Paint працює на ОС Android, Mac OS X, Windows, iOS. Є можливість розпочати і продовжити малювання в будь-якому місці на різних пристроях. Результати роботи зберігаються в хмарному сервісі, ними можна обмінюватися з іншими людьми.

Також є пристойна кількість кистей і інших інструментів для малювання, створення коміксів. Ще дивніше, що таке якісне додаток можна отримати абсолютно безкоштовно.

RoughAnimator

RoughAnimator дозволяє спочатку створювати малюнки, а потім перетворювати їх в анімацію. В інших програмах потрібно спочатку щось намалювати, потім імпортувати зображення в іншу програму, і вже там анімувати його. RoughAnimator об'єднала все це.

Малюйте кадр за кадром, перетворюючи їх в маленькі мультфільми. Є функція регулювання швидкості відтворення і ряд простих інструментів. Збережіть результати роботи у GIF-анімації, відео у форматі QuickTime, або у вигляді послідовності кадрів. Додаток коштує 300 рублів.

Читайте також

У тренді