10 додатків які знають хто вам дзвонив з невідомого номера

Ніхто не любить отримувати телефонні дзвінки з невідомих номерів і бути перерваним в середині важливої роботи або пізно ввечері. На жаль, із зростанням числа онлайн-покупок, майже неможливо зберегти конфіденційність свого номера. Якщо ви вказали його на якому-небудь сайті при реєстрації на навчанні або відправили заявку на кредит, то він буде переходити від однієї компанії в іншу.

Якщо ви втомилися від дзвінків, в яких постійно намагаються щось продати або ще гірше – погрожують, то вам допоможуть спеціальні програми, які порівнюють номер абонента по своїй базі даних і показують всю доступну по ньому інформацію. Це дасть вам краще уявлення про те, чи варто відповідати на дзвінок чи ні.

Truecaller

Truecaller — це найпопулярніше додаток, яке дозволяє дізнатися, хто телефонує з невідомого номера. Воно також може блокувати небажані дзвінки, повністю захищаючи вас від непотрібних дзвінків. Якщо заблокований абонент спробує зателефонувати вам, то він почує сигнал «зайнято».

TrueCaller також дозволяє здійснювати пошук вручну. Просто введіть номер, і ви отримаєте ім'я, прикріплене до нього, а також деяку іншу інформацію, наприклад, назва мобільного оператора. Це можливо завдяки величезній базі, в якій міститься інформація про мільярди виклики. Наприклад, тільки в Індії, додаток використовує 150 мільйонів чоловік.

Спочатку додаток було розроблено для телефонів BlackBerry в 2009 році, шведською компанією True Software Scandinavia AB, заснованої Аланом Мамеди і Нами Заррингхалам. Звідти воно швидко поширилося до інших платформ, включаючи iOS і Android. І от уже 10 років компанія збирає дані про телефонні номери.

Після установки потрібно буде пройти швидку реєстрацію через авторизацію за допомогою облікового запису Google, Facebook або Microsoft. Якщо ви включите опцію «розширеного пошуку» Truecaller подивиться ваш список контактів і також додасть його в свою базу даних. Натомість ви зможете дізнатися як записані в телефонній книзі у інших користувачів.

Посилання для установки на Android і iPhone.

CallApp

CallApp дозволяє ідентифікувати невідомих абонентів, блокувати спам-виклики, записувати вхідні та вихідні дзвінки. При цьому основною функцією залишається саме визначення невідомих номерів, тому не дивно, що блокування спаму працює не дуже добре.

Варто відзначити ще один мінус CallApp — висока енерговитратність: при його використанні батарея смартфона витрачається швидше, ніж при роботі з Truecaller в тих же умовах. Тим не менш додаток заслуговує місця в цьому списку, оскільки добре справляється зі своїм основним завданням.

Крім стандартних можливостей, є режим «Інкогніто» з допомогою якого можна приховати номер певного абонента, і він не буде відображатися не тільки під час вхідного дзвінка, але і в журналі викликів. Якщо раптом у вас є людина, з якою ви хочете розмовляти, але щоб про це ніхто не дізнався взявши ваш телефон — це те, що потрібно.

Посилання для установки на Android.

Sync.ME

Додаток Sync.ME має 10 мільйонів активних користувачів. Воно може блокувати дзвінки, ігнорувати телефонні виклики та ідентифікувати незнайомі номери зі всього світу. Крім цього, може визначити відправника SMS і заблокувати його. SyncME підтримує зворотний пошук будь-якого телефонного номера. Є вбудоване нагадування про дні народження, інформація про яких береться з соціальних мереж.

Посилання для установки на Android і iPhone.

Drupe

Основний функціонал Drupe — це ідентифікація невідомого абонента, запис телефонних розмов, підтримка різних стилів оформлення і блокування небажаних дзвінків. Використовуючи Drupe, ви можете всього одним рухом пальця набрати номер, відправити текстове повідомлення або зв'язатися з ким-небудь з вашого списку контактів, використовуючи улюблений месенджер.

Основний упор розробники Drupe зробили на можливість спілкування за допомогою жестів. У вас завжди під рукою буде прозорий значок для швидкого доступу до контактів. Підтримуються WhatsApp, Facebook, Google Allo, SMS, і багато іншого, але якщо ви не перейдете на преміум-версію за 4 долара, у списку контактів буде відображатися реклама.

Посилання для установки на Android і iPhone.

Show Caller

Show Сaller — невеликий додаток, яке займає всього 4 Мб, але тим не менше здатне визначити більшість невідомих номерів і показувати детальну інформацію про абонента, його ім'я, фотографію, навіть якщо його немає у вашому списку контактів. Поставляється з підтримкою технології T9, яка суттєво прискорює пошук по записній книжці.

На даний момент додаток має базу близько 20 мільйонів користувачів. Інтерфейс Show Сaller дуже схожий на Truecaller, однак, на відміну від останнього, займає набагато менше місця. Ідентифікація абонентів відбувається досить швидко. З мінусів можна назвати тільки наявність реклами.

Посилання для установки на Android і iPhone.

Eyecon

Eyecon надає всю можливу інформацію про невідоме або існуючому контакті. Eyecon, завдяки синхронізації з Facebook і іншими соціальними мережами, дозволяє побачити фотографію того, хто вам телефонує. Звичайно ж, якщо його аккаунт вдалося знайти в Facebook.

Є і відмінність від інших аналогічних сервісів: пошук даних здійснюється не на базі телефонних номерів, а тільки через соціальні мережі. Таким чином, можуть бути ідентифіковані тільки ті користувачі, хто вже використовує Eyecon. З мінусів слід згадати невелику базу даних в порівнянні з Truecaller. Сервіс варто використовувати тільки в якості запасного варіанту.

Посилання для установки на Android і iPhone.

Hiya

Hiya, раніше відоме як Whitepages Caller Id, подібно Truecaller, визначає невідомі номери і автоматично блокує спам. Інформацію про абонента додаток шукає, використовуючи власну базу, що включає мільйони телефонних номерів.

Додаток використовує свою величезну базу даних для ідентифікації понад 400 мільйонів дзвінків на місяць. Крім цього, Hiya також перевіряє вміст SMS-повідомлення на наявність зловмисних посилань. Hiya відрізняється шикарним дизайном, не показує ніякої реклами і воно безкоштовно.

Після того як встановити додаток, вам потрібно буде зареєструватися за допомогою облікового запису Facebook або електронної пошти. Коли це станеться, Hiya буде відображатися на екрані вхідного дзвінка і показувати всю інформацію, яку зможе знайти.

Шахрайські дзвінки відображаються червоним кольором з добре помітним попереджувальним знаком, щоб ви знали, що не потрібно витрачати на нього час. Єдина проблема полягає в тому, що іноді може знадобитися кілька секунд, перш ніж Hiya визначить абонента, особливо це помітно, якщо використовується повільне інтернет-з'єднання.

Посилання для установки на Android і iPhone.

Mr. Number

Mr. Number створили автори популярного додатка Hiya, про який розповідалося вище. Воно також розпізнає спам і вміє блокувати дзвінки за допомогою префіксів. Це означає, що ви можете заблокувати дзвінки, використовуючи коди міст і операторів. Додаток також визначає невідомих абонентів, що допомагає боротися зі сталкерами.

Спільнота досить активно, тому ви можете коментувати будь-який номер телефону, з якого вам телефонують, легко заносити його в білий або чорний список. Передбачена підтримка зворотного пошуку, яка дозволяє дізнатися, хто дзвонив не чекаючи повторного дзвінка. Досить просто вручну ввести невідомий номер в рядок пошуку.

Посилання для установки на Android і iPhone.

Whoscall

Whoscall було розроблено Gogolook в далекому 2010 році і за цей час встигла зібрати вражаючу базу на понад 700 млн номерів по всьому світу, плюс співтовариство на 50 млн користувачів.

У день Whoscall визначається понад 20 мільйонів і блокується близько 500 тисяч дзвінків. Ключовою плюс сервісу — автономна база даних, яка дозволяє визначити дзвонить навіть без підключення до інтернету.

Посилання для установки на Android і iPhone.

Trapcall

Ви коли-небудь отримували дзвінок з написом «Невідомий»? Тепер ви можете визначити будь-якої людини, який ховається за цією безликої фрази. Trapcall пропонує те, що інші не можуть запропонувати.

Більшість подібних програм ідентифікують абонентів на основі даних з власної користувацької бази, в той час як Trapcall визначає виклики навіть з приватних номерів. Ця функція буде особливо корисна тим, кого переслідують сталкери: тепер зібрати докази для подачі скарги в поліцію не складе праці. При переході на професійний план ви отримуєте можливість записувати дзвінки, що додасть доказів проти вашого кривдника.

Посилання для установки на Android і iPhone.

Читайте також

У тренді