7 кращих недорогих квадрокоптеров з камерою

Існує велика кількість різних варіантів дронов. Вони охоплюють різні цінові категорії – від бюджетних до дуже дорогих пристроїв. Для новачка найкраща ідея – почати з недорогої моделі. Вона дозволить освоїти нюанси управління і знімати ефектне відео, не спустошуючи гаманець.

Всього кілька років тому ідея знайти якісний дешевий квадрокоптер з відеокамерою здавалася просто смішний. Сьогодні ці пристрої значно подешевшали. Нижче представлено кілька варіантів, які стоять як китайський смартфон, але дозволяють знімати якісне відео.

Simtoo Moment

Цей дрон може бути кращим вибором для тих людей, яким особливо важливо отримання відео і фотографій найвищої якості. Камера може знімати 4K відео і 12-мегапіксельні фотографії. Об'єктив повертається на 90 градусів.

Є кілька режимів зйомки, які розраховані на застосування апарата в різних цілях. Для більш точного визначення місцезнаходження пристрій оснащений подвійним GPS. Є електронна стабілізація зображення, автоматичний зліт і посадка. Поставляється в комплекті акумулятор забезпечує до 15 хвилин польоту. У складеному вигляді займає зовсім небагато місця – приблизно як книжка середнього розміру.

Eachine E58

Відмінною особливістю Eachine E58 є ширококутний об'єктив, що знімає відео з охопленням 120 градусів. Максимальна роздільна здатність камери становить 720p. Коли дрон знаходиться в повітрі, камера може обертатися на 90 градусів вниз, щоб знімати те, що відбувається на землі. Управління здійснюється за допомогою доданого контролера або смартфона.

Щоб знімати чіткі фото та відео, можна використовувати режим утримання висоти. При його активації дрон зависає в певному місці. Під час польоту новачки можуть скористатися режимом «без голови», щоб не контролювати положення носа апарату. 360-градусний переворот здійснюється одним натисканням кнопки. Час польоту з повністю зарядженою батареєю складає близько 12 хвилин.

З допомогою додаткової гарнітури і спеціального додатка можна в режимі реального часу бачити те, що знімає квадрокоптер.

Simrex X300C

Simrex X300C показує, що навіть крихітний квадрокоптер цілком може бути багатофункціональним. Цей безпілотник легко поміщається в долоні. Їм можна управляти зі смартфона або контролером з джойстиком.

Можна вибрати одну з трьох швидкостей польоту – низьку, середню або високу. Зліт і посадка прості навіть для новачків. Досить одного натискання кнопки, щоб квадрокоптер опустився на землю або злетів у повітря.

Вбудована камера з роздільною здатністю 720p може знімати відео і фотографії в приміщенні або на вулиці. Час польоту з повністю зарядженим акумулятором становить близько 10 хвилин. Доступні чотири варіанти кольору корпусу.

DJI Tello

На сьогоднішній день DJI – найвідоміший виробник квадрокоптеров. Різні моделі цього бренду користуються великим попитом у всьому світі. У DJI Tello є кілька технологій, які використовуються переважно в більш дорогих пристроях.

Важить всього 80 грам. Він може літати як на вулиці, так і в приміщенні. Акумулятор забезпечує близько 10 хвилин польоту. З функцій можна виділити автоматичний зліт/посадку, камеру 720p, електронну стабілізацію зображення і розпізнавання перешкод.

Оператори можуть використовувати шість режимів польоту. Наприклад, при режимі Throw & Go потрібно просто підкинути дрон в повітря, після чого він автоматично стабілізується і полетить. Управління здійснюється за допомогою програми на смартфоні.

Dbpower X400W

Ще один відмінний безпілотник початкового рівня. Dbpower X400W оснащений камерою з роздільною здатністю 720p для зйомки відео і фотографій. В режимі Headless можна управляти дроном, не враховуючи орієнтацію його носовій частині. Щоб автоматично повернути його у вихідне положення, достатньо натиснути спеціальну кнопку.

Управління можливо через пульт ДУ (поставляється в комплекті) або додаток для смартфона. Всі відзняте відео і фотографії автоматично зберігаються в пам'яті смартфона. Акумулятор забезпечує близько дев'яти хвилин польоту.

Force1 F100G

Квадрокоптер поставляється зі знімною камерою з роздільною здатністю 1080p і може літати на відстані до 500 метрів. Є можливість установки власної екшн-камери замість поставляється в комплекті.

Безщіточні двигуни забезпечують дуже стабільне положення в повітрі, щоб знімати чіткі відео і фотографії. З допомогою доданого пульта оператор може плавно регулювати швидкість руху дрона. Для польоту в темний час доби передбачені світлодіодні фари.

Акумулятор забезпечує до 15 хвилин польоту. В якості бонусу виробник поставляє в комплекті запасний акумулятор. Є знімні панелі корпусу різних кольорів.

Holy Stone HS120D

Holy Stone HS120D – хороший вибір для людей, яким потрібні не тільки відмінні фото і відео, але і додаткові просунуті функції. Вбудована камера може знімати відео в дозволі 1080p і якісні фото. Камера оснащена ширококутним об'єктивом на 120 градусів, який може повертатися на 75 градусів.

У Holy Stone HS120D є деякі функції, характерні для більш дорогих квадрокоптеров. При режимі «іди за мною» він автоматично розпізнає обличчя оператора і буде летіти за ним. При низькому заряді батареї або втрати сигналу — автоматично приземляється в точці злету. Можна попередньо встановлювати траєкторію польоту, після чого дрон буде слідувати за вказаним маршрутом без ручного управління. Акумулятор забезпечує до 16 хвилин польоту. У комплекті поставляється контролер з тримачем для смартфона.

Читайте також

У тренді