5 кращих бездротових мишок для комп'ютера

Бездротові мишки сьогодні зустрічаються досить часто, і в цьому є відчутний практичний сенс. Звичайно, ще відносно недавно вони були повільніше, не так чуйні і далеко не настільки чутливі в порівнянні з звичайними дротяними пахвами. Зате зараз, завдяки новим технологіям, стали більш функціональними, звичними і ефективними у використанні.

Величезний асортимент лазерних та оптичних мишок, якими перенасичений ринок і які всі дуже різні, часом ставить користувачів в глухий кут: так яку ж все-таки вибрати, з якою буде зручніше працювати? Тим більше, що вимоги і смаки у всіх різні. Щоб ви не помилилися у виборі, ми підготували для вас список з кращих моделей бездротових мишей, які можна придбати для комп'ютера на Windows в цьому році.

Logitech MX Master 2S

Флагманська модель з високою продуктивністю, достатньою для ігор, в яких важлива чутливість і швидкість. Для правшів — дуже зручна і ергономічна, але зовсім не підійде для лівшів. Миша оснащена високоточним лазером Logitech Darkfield, який фіксує найменший рух, завдяки чому її можна використовувати навіть на таких недружніх до лазерів поверхнях, як скло і пластик.

Logitech MX Master 2S має сім кнопок і перезаряжаемую батарею на 500 маг, яка дозволяє на зарядці тривалістю всього 3 хвилини пропрацювати весь день! Підключення миші можливо через USB-приймач (2.4 ГГц) або через Bluetooth 4.0. Просто безпрограшний варіант для правшів: поряд з великим пальцем є дві кнопки «назад-вперед». Доступна в світло-сірому, графітовому і бірюзовому кольорах.

Logitech MX Anywhere 2S

Цю мишу ви зможете підключити до комп'ютера або ноутбука трьома способами — з допомогою Bluetooth, USB-кабель або через фірмовий USB-приймач (2.4 ГГц) за допомогою бездротового зв'язку. Передбачений автоматичний перехід до надшвидкий режим роботи під час скролінгу.

Вбудована акумуляторна батарея розрахована на функціонування до 60 днів на одному заряді і, оскільки її не можна замінити, вона повинна пропрацювати кілька років. Розміри досить компактні і зручні для долоні, що робить модель дуже привабливим девайсом для подорожей.

Головні особливості Logitech MX Anywhere 2 — настроювані переназначаемые клавіші, швидка робота, стильний дизайн і можливість працювати на будь-якій поверхні. Є три варіанти кольору: сірий, білий і чорний.

Razer Mamba HyperFlux

Килимок для мишки, який може її заряджати без проводів, — не новина, але тепер, з Razer Mamba HyperFlux, найлегшою у світі ігровий моделлю без будь-якої вбудованої батареї, це тренд і нове правило геймерів.

Килимок Firefly HyperFlux — це бездротове зарядний пристрій, який дозволяє миші працювати навіть протягом 10 секунд після того, як її зняли з килимка, і приводить її в робочий стан протягом 1-2 секунд після установки на заряджаючий килимок.

Втім, якщо килимка немає, з'єднати її з комп'ютером за допомогою кабелю Micro Usb.

Microsoft Surface Mouse

Миша Microsoft Surface Mouse розроблена спеціально для планшетів з можливістю підключення через Bluetooth 4.0. Вона досить спритна і чуйна, т. до. її лазер здатний зчитувати пересування при роботі на будь-якій поверхні.

Спочатку вона розроблялася для планшета Microsoft Surface, але також сумісна і з іншими планшетами на Windows 10, пристроями на Android і Mac.

HP X3000

Одна з найбільш доступних за ціною моделей, яка відрізняється високою якістю, чудовими відгуками і ергономічним дизайном. Має 3 кнопки, а бездротове з'єднання здійснюється за допомогою USB нано-ресівера, який, якщо в ньому немає потреби, зберігається всередині самої мишки, що дуже зручно.

Ця бездротова оптична миша оснащена датчиком чутливістю 1200 dpi, що дозволяє отримати високу точність і впевнено працювати практично на будь-якій поверхні. Органи управління HP X3000 — дві кнопки і клікабельне коліщатко скролінгу. Для роботи буде потрібно пара елементів живлення АА. Випускається модель в різних кольорах: чорному, синьому, червоному і фіолетовому.

Читайте також

У тренді