8 способів замаскувати чубок на телефоні Android

Чубчик стала трендової фішкою на смартфонах в 2018 році і була зустрінута з абсолютно різною реакцією. Ви або ненавиділи, які любили її, іншого варіанту не було. В цілому можна сказати, що це цілком нормальне нововведення, і якщо ваш смартфон має таку чубок, то в цьому немає нічого страшного, і її можна легко замаскувати.

Більшість виробників мають вбудовані утиліти, які дозволяють приховати чубок шляхом додавання чорної смуги по обидві сторони від динаміка для більш одноманітного виду. Ви також можете зробити це з допомогою стороннього додатка Nacho Notch, але давайте розглянемо ще кілька аналогічних програм, які не приховають, а прикрасять цей «недолік».

Notch Battery Bar

Додаток Notch Battery Bar підтримує практично всі стилі чілок, включаючи краплі. Воно не вимагає яких-небудь спеціальних дозволів, крім дозволів на оптимізацію батареї. Ви можете налаштувати висоту і ширину, щоб центрувати шкалу батареї.

Для користувачів Android 9 може знадобитися надати спеціальний доступ до Notch Battery, оскільки ОС автоматично закриває будь-який процес, що знаходиться у фоновому режимі. Ви можете виконати цю установку вручну в опціях Notch Battery, щоб вона могла відображатися, поки програма працює у фоновому режимі. Для цього перейдіть за наступним шляхом «Налаштування → Акумулятор → Оптимізація батареї → Notch Battery → Не оптимізувати».

Edge Mask

Edge Mask пропонує освітлення по краях вашого дисплея з чубком. Додаток працює з усіма видами дисплеїв, за винятком каплевидної виїмки. Наприклад, з його допомогою можна створити символ Бетмена, який буде загорятися кожен раз, коли приходить нове повідомлення.

Ви можете самостійно налаштувати колір або вибрати двоколірну комбінацію для повідомлень. Edge Mask пропонує користувальницькі налаштування, а також можна вибрати з декількох передвстановлених стилів: Ripple, Bookmark, Samsung та Apple. Додаток є безкоштовним, але містить рекламу.

Energy Bar


Energy Bar знаходиться прямо над рядком стану, і ви можете налаштувати її товщину та положення. Хоча Energy Bar не вказує відсоток батареї в цифрах, ви можете вибрати функцію, яка буде демонструвати різні кольори при різних рівнях зарядки.

Наприклад, можна встановити різні кольори при кожному падінні заряду на 20%, і таким чином визначати рівень заряду батареї, просто глянувши на колір панелі індикатора. Ви також можете встановити панель одним кольором або градієнтом.

Muviz

Muviz додає музичний візуалізатор на рядок стану, панель навігації або рівня заряду. Ви можете вибрати зі списку найбільш популярний стиль або створити свій власний. Можна налаштувати форму, колір, градієнт, розмір, висоту, масштабування і прозорість.

Всі налаштування користувача зберігаються в програмі, які можна синхронізувати з вашим обліковим записом Google. При необхідності ви можете вказати, в яких додатка буде показуватися візуалізатор, а в яких ні.

Nacho Notch

Nacho Notch дозволяє замаскувати чубок по всій ширині. Додаток підтримує закруглені кути і виїмки вгорі і внизу дисплея. Висоту і ширину рядка стану можна налаштувати в опціях смартфона. Щоб зробити дисплей більш привабливим, розробники додали функцію, завдяки якій можна вирівняти закруглені кути по всьому периметру смартфона.

Notchr

Контурні дисплеї більш естетичні, але, коли ви робите скріншот екрану, він відтворює той же квадратний варіант фото з гострими краями, що і на звичайному гаджеті. Notchr дозволяє створювати скріншоти з вигнутими краями і навіть виїмкою. Однак, він має варіант тільки для одного стилю виїмки, тому ви не зможете відрегулювати висоту та ширину. Для того щоб створити скріншот екрану, просто відкрийте потрібний файл з бібліотеки і затисніть потрібну комбінацію клавіш для створення скріншота.

Battery Meter


Додаток поміщає Battery Meter прямо під виїмку на екрані. Ви можете вибрати один з 15 різних стилів і налаштувати макет для кожної окремої теми. Положення цього додатка за замовчуванням знаходиться прямо під виїмкою, але, якщо у вашого телефону немає виїмки, ви можете помістити індикатор батареї в рядок стану, включивши необхідні налаштування наступним чином: «Додаток Battery Meter > Налаштування > Рядок стану перекриття».

Якщо ви не можете налаштувати розмір віджету у безкоштовній версії, то вам варто розблокувати всі розширені функції (регулювання положення лічильника, масштабування, зміна кольору) за 2 долари.

Status bar & Notch Custom Colors

З допомогою Status bar & Notch Custom Colors ви можете налаштувати рядок стану з допомогою користувальницьких рамок, квітів і пресетів. Виберіть колір, рамку і застосуйте їх, виходячи з параметрів вашого телефону. Ви можете вибрати з декількох різних геометричних візерунків, наприклад, хвиль і зигзагів.

Можна використовувати не тільки однотонні кольори, але і додати до чотирьох колірних комбінацій, які будуть лаконічно виглядати на вашому смартфоні. Додаток є безкоштовним і має невелику кількість реклами, яку можна відключити за 2 долари.

Читайте також

У тренді