5 додатків для тестування смартфонів на Android

Хочете перевірити продуктивність свого телефону, підтвердити конфігурацію пристрою або просто перевірити, чи все працює правильно? В Play Store є рішення, які допоможуть отримати необхідну інформацію.

Навіть якщо немає конкретних проблем, слід провести кілька тестів і переконатися, що все працює нормально. Представлені нижче додатка допоможуть досить швидко перевірити апаратне забезпечення телефону, виявити проблему і вирішити її.

Phone Tester

Головний екран Phone Tester показує меню з пунктами різних перевірок. У вас є можливість проаналізувати технічну інформацію і перевірити, чи все працює так, як треба. Можна перевірити сенсори — акселерометра, компаса, датчика магнітного поля, WiFi, стан GPS, батарею (заряд, вольтаж, температуру, загальний стан), мультитач, інформацію про операційну систему (версію, ядро, складання) і іншу інформацію.

Тестування настільки спрощено, що його може зробити дитина. На жаль, безкоштовна версія перевантажена рекламою. Не хочете миритися з рекламою? Придбайте преміум-версію Phone Tester. Це одне з кращих програм для тестування пристроїв на Android. Ви не пошкодуєте про свою покупку.

Phone Doctor Plus

Phone Doctor Plus від iDea Mobile Tech Inc. також використовують для діагностики пристроїв на Android. Додаток дає максимально повну інформацію про стан апаратного забезпечення телефону. У розпорядженні користувача 25 різних тестів. У головному вікні міститься детальна інформація про різних розділах: «Зовнішнє обладнання», «Датчики», «Внутрішнє обладнання», «Бездротова зв'язок» — плюс дані про батареї, пам'яті, процесор, мережі.

Можна протестувати мультитач, дисплей, динамік і мікрофон, спалах, камеру, датчик наближення, пам'ять, гіроскоп, вібратор, GPS і багато іншого. Phone Doctor Plus також відстежує роботу пристрою в фоновому режимі. Поділитися результатами тесту можна через Facebook, Twitter або електронну пошту, якщо хочете проінформувати друзів. На відміну від Phone Tester, тут немає реклами.

Dead Pixels Test

Phone Doctor Plus має вбудований тест, який дозволяє перевірити дисплей телефону на наявність битих пікселів, правда, не виправляє їх. А ось Dead Pixels Test одночасно протестує дисплей смартфона на наявність битих пікселів і виправить їх. Для цього запускається серія сканувань.

За допомогою пункту «Колір» можна запустити прогін кольорів фону для перевірки битих пікселів або рендерінгу. Для цього просто натисніть даний пункт меню, почергово вибирайте кольори, пильно розглядайте кожен дюйм екрана свого смартфона.

Після виявлення битих пікселів можна запустити процес відновлення екрану. В цей час він буде світитися різними кольорами (червоний, зелений, синій). Додаток виправляє часткові дефекти рендерінгу, битих пікселів, дефекти темних крапок і багато іншого.

Процес тестування займає зовсім небагато часу, але результат вас порадує. Пам'ятайте, що застрягли пікселі, викликані дефектами пристрою, неможливо виправити — в такому разі доведеться замінити дисплей.

Sensor Box

Sensor Box призначений для перевірки різних датчиків смартфона. У програмі тестуються акселерометр, гіроскоп, датчики наближення, світла, температури, звуку, тиску. Звичайно ж, датчики температури, тиску і гіроскоп не будуть працювати, якщо пристрій їх не підтримує.

Додаток дозволяє дізнатися про наявність в смартфоні датчиків: наприклад, Poco F1 не підтримує датчик температури і тиску. Вбудована утиліта Tool Box дозволяє перевірити інформацію про стан пам'яті і ліхтарика. Це не так багато, але, зважаючи на «вузьку спеціалізацію», ми помістили її в даний список.

AccuBattery

Додаток AccuBattery яке відстежує і оптимізує стан акумулятора, має більше 1 мільйона скачувань в Google Play. Це одна з обов'язкових додатків при використанні старого смартфона, у якого зменшена ємність акумулятора.

Основні функції AccuBattery — завмер реальної ємність батареї для порівняння з номінальної, визначення швидкості розряду, рівня зносу батареї в процесі кожної зарядки, контроль споживання заряду окремим додатком . Існує також платна версія AccuBattery, яка має трохи більше функціоналу — темний режим і більш докладна статистика використання батареї. Крім того, в ній немає реклами.

Читайте також

У тренді