10 кращих програм для запису телефонних розмов на Android

Ідея запису телефонних розмов може звучати як з шпигунських фільмів, але у житті кожної людини бувають моменти, коли це потрібно зробити. Наприклад, журналістам, щоб вставляти точні цитати в статтях і телевізійних передачах, а бізнесменам під час важливих переговорів. Запис також може служити доказом роботи з клієнтом або усних угод.

В Google Play Market є велика кількість програм для подібних завдань. В цьому огляді ми розглянемо кращі з них! Більшість з них абсолютно безкоштовні, тому перевірте деякі з них і вибрати якийсь один, т. к. вони можуть конфліктувати між собою. Слід врахувати, що багато з них подібні за назвою, тому будьте уважні при їх пошуку в Play Market.

Another Call Recorder

Another Call Recorder— гідне додаток для будь-якого смартфона на ОС Android, виділяється серед конкурентів своєю сумісністю з великою кількістю пристроїв. За характеристиками нагадує Automatic Call Recorder: у ньому також можливо записувати вхідні та вихідні дзвінки в автоматичному режимі.

Також можна записувати розмови лише з певних номерів. При бажанні можна включити ручний режим запису, а також встановити пароль на прослуховування. Підтримується велику кількість аудіо-формати: AMR, MP4, OGG, FLAC, WAV, M4A, 3GP.

ACR дозволяє групувати дзвінки по даті, щоб було легше знайти потрібну розмову. Платна версія програми підтримує синхронізацію з хмарними сховищами, такими як Dropbox і Google Диск, а також дозволяє завантажувати файли на FTP-сервер і відправляти їх на електронну пошту. Можна налаштувати автоматичне видалення старих записів, щоб звільнити пам'ять телефону.

Callbox

Раніше у додатки Callboxбуло дві версії — платна і безкоштовна, але нещодавно розробники спеціально закрили платну версію, щоб зробити весь додатковий функціонал безкоштовним. Давайте більш детально розглянемо, що вміє програма.

У Callbox є унікальна функція включення запису в ручному режимі при струшуванні телефону, без натискання додаткових кнопок, а вбудована опція фільтрації дозволить записувати тільки дзвінки, що надходять від певних абонентів.

Тепер вам не потрібно турбуватися про необхідність робити нотатки під час розмови, оскільки потрібні моменти можна позначати струшуванням телефону. При необхідності історію розмов можна захистити паролем. Також є можливість приховати значок додатка, щоб ніхто не дізнався, що ви його використовуєте.

Call Recorder

Call Recorder може записувати всі вхідні і вихідні дзвінки, а при необхідності швидко вмикати або вимикати запис. Додаток можна налаштувати на автоматичне видалення записів старше певної кількості днів, при цьому зазначені раніше файли не будуть видалені. За допомогою вбудованого програвача можна послухати записані розмови, при цьому сховавши їх від стандартного медіа-програвача ОС Android.

В цілому, це дуже гідне додаток. Якщо воно буде записувати співрозмовника дуже тихо, то спробуйте погратися з настройками, вони працюють на всіх телефонах по-різному. У платній версії є синхронізація з Dropbox або Google Диск.

Automatic Call Recorder

Automatic Call Recorder— потужна програма для якісного запису обох співрозмовників і ідентифікація номерів. Є 5 режимів запису, включаючи автоматичний підбір кращого саме для вашого пристрою. Зараз підтримується всього чотири аудіо-формати: AMR, WAV, AAC, MP3, але розробники обіцяють додати ще кілька нових.

Важливі розмови можна додавати в обране, щоб потім при необхідності швидко знайти потрібний. А щоб захистити запису від прослуховування сторонніми людьми, на них можна встановити пароль. Для більшої надійності можна налаштувати автоматичне резервне копіювання файлів в хмарне сховище. Видалені помилково запису можна відновити з вбудованою «Кошика».

Автоматичний визначник номерів працює в реальному часі. Тепер ви будете знати, хто вам дзвонить, навіть якщо цього номера немає у вашій телефонній книзі. Завдяки базі з більш 1 мільйона шахраїв ви отримаєте відповідне попередження, якщо хтось із них вирішить вам зателефонувати.

Увімкніть режим запису «Рідний» і активуйте динамік, якщо ви не чуєте голос співрозмовника. Також деякі додатки, наприклад Clean Master, App Manager, Task Manager, Battery Optimizer, Greenify і Privacy Guard блокують роботу додатка, з-за чого дзвінки не можуть бути записані. Зазвичай достатньо внести Automatic Call Recorder в їх «Білий список», щоб все запрацювало.

Truecaller

Більшість власників смартфонів знають Truecaller як програми з визначення невідомих номерів та блокування небажаних дзвінків. Проте не варто випускати з уваги ще одну його важливу функцію — це автоматичний запис дзвінків, яка є в платній версії. Протягом 14 днів ви можете використовувати її безкоштовно, щоб вирішити переходити на платну версію або вибрати іншу програму з нашого огляду.

Automatic Call Recorder Pro

Додаток Automatic Call Recorder Proє платним і коштує 269 рублів, але є можливість повернення грошей зі 100% гарантією, якщо воно не буде працювати належним чином. Давайте спробуємо з'ясувати, за що розробники просять гроші.

Як зазвичай можна записувати всі вхідні і вихідні дзвінки в автоматичному режимі, або вручну вказати, кого потрібно записувати, а кого ні. Готові файли можна слухати прямо в додатку, ділитися ними в соціальних мережах і обрізати потрібні моменти з розмови (цього немає у більшості конкурентів). Якщо це був важливий розмова, то його можна зберегти в спеціальній категорії, щоб він не загубився серед безлічі інших.

При включеному GPS можна дивитися місце, в якому було зроблено запис. Список файлів можна сортувати за часом або імені співрозмовника. Якщо у вас є особливо конфіденційні розмови, то можете встановити пароль на їх прослуховування.

Automatic Call Recorder

Automatic Call Recorder володіє високим рейтингом на Google Play і особисто був випробуваний мною на ряді пристроїв, показавши гідний результат. В безперебійному режимі може записувати необмежену кількість викликів будь-якої якості в одному з аудіо-форматів: mp3, 3gp або mp4.

Користувачеві на вибір надається три режими роботи: запис всіх вхідних, тільки тих, що є в телефонній книзі або абсолютно всіх дзвінків. Запис розмови починається автоматично — не потрібно натискати якісь кнопки або вчиняти інші дії для її активації.

Програма підтримує синхронізацію з Dropbox і Google Диск, а також є можливість перемістити аудіо-файли на SD-карту телефону або надіслати на електронну пошту. Тому можна не турбуватися з приводу недостачі пам'яті на смартфоні.

Cube Call Recorder ACR

Cube Call Recorder ACRдозволяє не тільки записувати стандартні телефонні дзвінки, але і зберігати розмови з VoIP програм, таких як Skype, Viber, WhatsApp, а також Hangouts, Slack і Telegram. Програма абсолютно безкоштовна і не містить реклами, що не може не радувати.

Додаток має вбудований аудіо-плеєр для відтворення або видалення записів. Ви можете створити список абонентів, при розмові з якими відбуватиметься запис або, навпаки, з якими цього робити не потрібно.

Є можливість позначати важливі дзвінки, щоб у майбутньому швидко їх знайти. Особливо крутий фішкою є можливість позначати важливу частину розмови прямо під час дзвінка. Для цього потрібно струсити телефон і додаток позначить даний момент діалогу, щоб ви могли швидко знайти, а не прослуховувати заново весь діалог в пошуках потрібного моменту. Після закінчення дзвінка можна вибрати, що робити з записом: відтворити, відправити знайомому або видалити.

Якщо ви знайшли цікаву розмову і хочете знову поговорити з цією людиною, то не потрібно відкривати «Контакти» і шукати його — можна зателефонувати прямо з Cube ACR. У платній версії є резервне копіювання на Диск, зберегти на SD-карту і захист з допомогою установки пароля.

Якщо ви погано чуєте себе або співрозмовника, то спробуйте змінити джерело запису в настройках програми або використовуйте гучний зв'язок.

Record My Call

Record My Call— один з найбільш багатофункціональних варіантів серед всіх додатків для автоматичного запису розмов, який можна знайти в Play Store. У налаштуваннях можна вибрати: режим запису (моно або стерео), частоту дискретизації, бітрейт, а також обмежити запис дзвінків зі знайомих і незнайомих номерів. Підтримуються такі аудіо формати, як MP3, WAV, AMR, MP4 і 3GP.

Програма в автоматичному режимі сортує виклики по директоріях і дозволяє швидко шукати розмови в історії дзвінків. Після запису розмови його можна зберегти в одному з хмарних сховищ — Dropbox або Google Drive. Також для економії пам'яті, записи можна збережуть на SD-карту, а для приватності — встановити пароль на прослуховування. При необхідності можна створити спеціальну папку для збереження важливих розмов в пам'яті телефону.

Smart Call Recorder

З допомогою Smart Call Recorder, ви можете записувати всі вхідні та вихідні дзвінки з високою якістю в одному з форматів: mp3, amr або wav. Природно є можливість налаштувати, які виклики будуть записуватися, а які ні. Це робиться з допомогою білого і чорного списку.

Важливі розмови можна помітити і вони будуть зберігатися в окремій категорії. Є сортування файлів по часу або імені абонентка. При включеному GPS буде записано місце, в якому була здійснена запис. Для захисту від прослуховування розмов сторонніми людьми можна встановити пароль на додаток.

Читайте також

У тренді