5 жіночих календарів для розрахунку місячних на Android

Темпи сучасного життя прискорюються з кожним днем. У нескінченній суєті і турботах жінкам все важче стежити за фазами і менструальними циклами, але сучасні технології поспішають на допомогу. Для Android було створено вже не один додаток, що дозволяє легко впоратися з цим завданням. Але ось як вибрати найефективніше?

Ми допоможемо вам впоратися з цим завданням. Пропонуємо добірку кращих безкоштовних програм-помічників для відстеження менструальних циклів. Всі програми працюють відразу після установки. Що ж, приступимо до огляду.

Clue

Clue— найточніший жіночий календар і одночасно партнер таких дослідницьких інститутів, як Оксфорд, Стенфорд і Колумбійський університет. Додаток відрізняється тим, що з часом адаптується до фізіології кожної окремої жінки, тому, чим частіше ви їм користуєтеся, тим краще воно стає.

Clue не тільки відслідковує періоди, але і нагадує вам про ПМС, овуляції та готовності до зачаття. А ще містить інформацію про виділення з шийки матки, сексуальної активності, болях, про яких ви будете отримувати своєчасні попередження. З допомогою Clue без праці можна запланувати вагітність, від вас буде потрібно лише ввести необхідні вихідні дані.

Багато аналогічні програми дають лише приблизну інформацію про ваших періодах, цей же календар гранично точний і дозволяє вам як можна краще розуміти свій організм. Ваше завдання — вчасно вносити дані про своїх періодах. Програма сама їх вивчить, проаналізує і сповістить про приблизну дату наступних циклів, причому в більшості випадків прогноз точний.

Період Tracker by Design Simple

Період Tracker by Design Simple— одне з найбільш високо оцінених додатків з відстеження циклів. Це комплексне засіб для кращого розуміння свого тіла. Воно допоможе вам стежити за періодами вагітності й овуляції. Графік температури тіла дає можливість краще розпізнавати овуляционные дні, допомагаючи розпланувати вагітність так, як вам цього хочеться.

Якщо ви приймаєте протизаплідні таблетки, додаток підкаже відповідні дні для прийняття медикаментів і позбавить вас від небажаної вагітності. Програма допомагає відслідковувати цервикальні виділення, сексуальну активність, вагу, температуру, симптоми і настрій. Додаток доступний в Google Play для безкоштовного скачування, але в ньому є вбудована реклама.

Період Tracker Flo

Floвідстежує жіночі цикли, вагітність, овуляцію, що робить додаток вкрай затребуваним у дівчат. Зазначає на календарі найбільш сприятливі для зачаття дні, допомагає спланувати вагітність від початку і до кінця. Вам тільки необхідно ввести дані про своїх менструальних циклах, і Flo швидко підлаштується під ваш організм.

У програму можна занести інформацію про базальної температури тіла, що допоможе отримувати більш точну інформацію про майбутніх періодах. Якщо вам здається, що додаток не завжди точно, спробуйте зробити більш докладні відомості про своєму організмі. Чим більше даних ви надасте, тим точнішими будуть результати.

У Flo передбачена функція фітнес-трекера, що дозволяє записувати інформацію щодо тренувань, вагою та іншими показниками. Додаток доступно для безкоштовного стрибки в Google Play і не має внутрішньої реклами або покупок.

Eve by Glow

У 2016 році додаток Eve Glow byбуло названо самим інноваційним в Google Play. Це не просто жіночий календар, відслідковує менструальні цикли з зазначенням днів овуляції і т. д. Якщо ви молода пара, то можете отримати від нього корисні поради з вибудовування своїх відносин, відстежувати зміни у своєму настрої, симптоми ПМС і багато іншого. Корисною буде добірка цікавих фактів, статей про жіноче здоров'я, анатомії і фізіології.

Eve Період Tracker виграло кілька нагород, включаючи нагороду Webby за 2016 рік в категорії Health & Fitness. Безліч опцій відстеження та корисні поради перетворюють програму в надійного жіночого помічника, який піклується про вас. Eve доступна для безкоштовного стрибки в Google Play і при цьому не має вбудованої реклами. А ось внутрішні покупки в ній присутні. Додаток сумісний з пристроями Android 4.1 і вище.

Період Tracker

Період Tracker— це досить просте додаток, в якому немає новомодних штучок, як у багатьох інших. Ви просто отримуєте жіночий календар і розділ для внесення даних, що дозволяє отримати більш точні результати.

При наближенні дати овуляції на домашньому екрані з'являться квіти — вишуканий хід розробників. Приблизна дата періоду вираховується виходячи з даних по трьох попередніх місяців. Збільшити точність можна завдяки внесенню інформації по своєму настрою і інших симптомів, яких, до речі, дуже багато, так що ви точно знайдете підходящі для себе.

Як і інші подібні програми, воно стає точніше при частому використанні, так що не забувайте про це. Додаток доступно для безкоштовного скачування в Google Play, але в ньому є вбудована реклама, позбавитися від якої не можна.

Читайте також

У тренді