9 нових безкоштовних додатків для Android на листопад 2018 року

Що ви очікуєте від нових додатків? Вони повинні бути функціональними або ж мати багато додаткових можливостей? У більшості випадків, вони повинні володіти хорошою функціональністю разом з простим і приємним інтерфейсом. Хтось може подумати, що такі запити занадто великі. Але, на щастя, такі програми і справді існую, і це доводить наш сьогоднішній список безкоштовних додатків для Android, які вийшли за останні кілька місяців.

У цьому місяці нас порадували двома майже ідеальними лаунчер, дуже крутим додатком для передачі файлів і посилань, і багатьом іншим. А якщо ви любите гри, то не забудь дочитати цю статтю до кінця!

Hyperion Launcher

Якщо ви вже давно користуєтеся ОС Android, то напевно знаєте про переваги сторонніх лаунчер. Такі додатки можуть погіршити, так і значно поліпшити процес використання смартфона. В даний час балом правлять такі лаунчер, як Nova, APEX і Action Launcher. Однак це не зупиняє розробників від створення нових додатків. І Hyperion Launcher яскравий тому приклад.

Розробники цієї програми стверджують, що зібрали в ньому всі найкращі функції від більшості популярних лаунчер. Hyperion функціональний, простий в управлінні і надзвичайно зручний. І повірте, ми не перебільшуємо.

Багато власників Android телефонів зупиняють свій вибір на Nova Launcher. Але Hyperion саме один з тих лаунчер, який змусить вас двічі задуматися про повернення до Nova. Частково тому, що деякі дуже корисні функції він запозичує у все того ж Nova Launcher.

Однак Hyperion володіє і парочкою власних можливостей по кастомізації. Змінити під себе ви можете дуже багато, починаючи від робочого столу і закінчуючи анімацією запуску додатків. Найкраще в даному додатку – це його плавна робота. На тому ж Galaxy S9 Plus він працює просто ідеально.

Niagara Launcher

На відміну від більшості типових лаунчер, Niagara Launcher не може похвалитися купою налаштувань. Проте натомість він пропонує мінімалістичний інтерфейс.

Замість стандартного домашнього екрану ви можете настроїти вікно швидкого запуску улюблених додатків. Як тільки ви це зробите, лаунчер розташує їх у вигляді зручного списку на робочому столі. До інших додатків можна дістатися шляхом прокручування списку.

Рядок пошуку Google перетворюється в маленький кружечок внизу екрана, який перетворюється в рядок пошуку додатків, коли ви починаєте прокручувати вниз список програм.

Ще однією крутий функцією є відображення сповіщень від улюблених додатків прямо на робочому столі. Niagara Launcher поки ще знаходиться в режимі бета-тестування, тому що в ході його використання ви можете зустріти парочку багів.

AirForShare

AirForShare — це додаток для швидкогообміну файлами, повідомленнями та посиланнями за допомогою Wi-Fi з'єднання. Додаток дуже простий у використанні: як тільки ви перенесіть який-небудь файл в програму, він тут же з'явиться на сайті сервісу і буде зберігатися на ньому від 15 хвилин до 2 годин, потім буде видалено.

AirForShare вкрай зручний ще і тим, що є двосторонньою системою передачі файлів. Так що ви можете одночасно передавати і викачувати файли.

Розробники заявляють, що видаляють всі записи про переданих файлах протягом 30 хвилин. Однак ми не радимо вам завантажувати конфіденційні або особисті документи, так як до них може отримати доступ будь-яка людина, підключений до тієї ж мережі.

Typography Master

Незважаючи на те, що Typography Master з'явився ще кілька місяців тому, ми порахували, що з-за його унікальних можливостей ми обов'язково повинні включити його в наш список. В його арсеналі є безліч красивих шрифтів для Instagram, які ви можете вільно редагувати.

Ви можете просто відкрити будь-яке зображення зі своєї галереї, написати на ньому що-небудь і відправити в Instagram або Facebook. В асортименті додатки близько двох десятків різноманітних шрифтів і заготовок. Просто введіть текст і виберіть потрібний шрифт. Збережіть отриманий файл і все готово!

SAFE

В наші дні з безпекою і конфіденційністю даних постійно виникають проблеми. Вкрай важливо, щоб всі встановлені на телефон додатки були безпечні. SAFE намагається запобігти будь-яку підозрілу активність за допомогою постійного відстеження будь-яких загроз, начебто підозрілих програм або неправильних налаштувань.

SAFE оцінює рівень уразливості пристрою за шкалою від 0 до 5. Низькі оцінки означають неправильно виставлену конфігурацію телефону. Наприклад, якщо вхід у режим сну включається не більше ніж через хвилину або якщо повідомлення відображаються на екрані блокування.

Те ж саме стосується і оновлень безпеки, а також деяких інших потенційних вразливостей, начебто NFC, Bluetooth і т. д.

Rain Moment

Чи буває вам важко заснути в повній тиші? Можливо, ви б краще засипали під заспокійливі звуки дощу? Якщо відповідь «так», то дана програма ідеально підійде для вас. Rain Moment відтворює заспокійливий звук дощу.

Також є зручна функція, що дозволяє заздалегідь налаштовувати час відтворення вибраного запису. Крім того, Rain Moment можна використовувати і в якості будильника.

Wallpaper for Gamers

Всього за кілька тижнів додатокWallpaper for Gamers завантажили більше 500 000 разів. А все тому, що цей додаток має сотні шпалер під Android для любителів комп'ютерних ігор: від Minecraft до The Elder Scrolls і від PUBG до Call of Duty.

Найбільше нам у цьому додатку сподобалося те, що воно розділяє всі картинки по назвах ігор. Але не чекайте від Wallpaper for Gamers занадто багато, адже в ньому немає шпалер високого дозволу.

Otter Voice Notes

Otter Voice Notes— новий додаток для зберігання голосових заміток, яке може шукати окремі нотатки за ключовими словами. На жаль, в даний момент реалізована підтримка лише англійської мови, але можливо, що коли-небудь з'явиться і російську мову.

Що до системи розпізнавання голосу, то вона працює практично без нарікань. Хоча і не з 100% точністю: час від часу вона може переплутати парочку слів.

Tweet2Pic

Tweet2Pic — ідеальний варіант для тих, хто любить робити скріншоти відправлених твітів. Програма конвертує твіти в маленькі зображення (у форматі PNG), якими ви можете ділитися в Instagram і Facebook.

Все, що від вас вимагається — це скопіювати посилання на твіт, вставити її в додаток, а решті вже займеться сам Tweet2Pic. Крім того, він володіє кількома додатковими можливостями у вигляді виставлення темного фону, приховування заголовного твіти і т. д.

Читайте також

У тренді