12 безкоштовних живих шпалер на Android

Живі шпалери – це вбудована функція Android, що дозволяє використовувати замість стандартної заставки екрану анімовані та інтерактивні картинки. Спочатку свого існування, такі програми не відрізнялися стабільністю роботи і створювали надмірне навантаження на батарею. Але сьогодні багато що змінилося.

Сучасні колекції живих шпалер залучають широким розмаїттям візуальних ефектів, де є все – від нехитрих текстур до фантастичних пейзажів з повільно пливуть у міжзоряному просторі космічними кораблями. Поряд з іншими перевагами, що включають безліч індивідуальних налаштувань, які допомагають надати дисплея телефону неповторного вигляду, рухомі картинки дбайливо витрачає заряд акумулятора.

Є думка, що хороші шпалери можна придбати тільки за гроші, але це абсолютно не вірно. Хоча вибрати щось дійсно варте буває непросто, оскільки Play Store переповнений відверто бездарними творіннями деяких розробників. Ми підібрали для вас найкращі безкоштовні додатки для персоналізації, щоб ви змогли прикрасити робочий стіл смартфона або планшета без будь-яких фінансових вкладень.

Minima

Шпалери Minima відрізняються бездоганно акуратним дизайном. В Play Маркеті доступні для скачування дві версії – платна і безкоштовна. Ми радимо зупинити вибір на першому варіанті, вартістю всього 75 рублів. По-перше, ви отримаєте доступ до повного набору функцій, а по-друге, вона більш актуальною порівняно з безкоштовною версією, яка не оновлювалася з початку 2016 року. Примітно, що у них навіть значки абсолютно різні.

Minima використовують гіроскоп мобільного пристрою, завдяки чому геометричні фігури на екрані приходять в рух при поворотах і переміщення телефону, подібно ефект паралакса на iPhone. Варто доторкнутися до екрана, і тривимірна перспектива шпалер стає плоскою, немов ви взаємодієте з звичайним папером. Кожну з картинок можна легко змінити за допомогою палітри настроюються квітів.

Google Wallpapers

У 2016 році компанія Google розробила власну програму Google Wallpapers з каталогом шпалер, який призначався для смартфона Google Pixel. Через деякий час додаток було оптимізовано для всіх мобільних пристроїв на базі Android і з'явилося в магазині Play Store. І тільки в 2017 році колекцію було додано живі шпалери, що збіглося з виходом Pixel 2 і Pixel 2 XL.

Довгий час додаток вважалося кращим у своїй категорії і, природно, Google дозволив встановлювати його тільки на фірмові смартфони Pixel 2. Але Android тим і хороший, що дає можливість модернізувати під нього будь-який додаток. Так і відбулося в даному випадку.

Один з учасників форуму XDA, розробник Pranav Pandey, зумів змінити існуючу версію Google Wallpaper таким чином, щоб програма запускалася на будь-якому телефоні або планшеті. І хоча вона працює не дуже стабільно в порівнянні з рідними Pixel, ви можете завантажити оновлений дистрибутив по посиланню з першого абзацу.

Якщо коли-небудь Google вирішить зробити додаток доступним для всіх пристроїв, воно займе одне з перших місць у нашому рейтингу. Поки ж ми рекомендуємо використовувати його лише як забавного доповнення при експериментах з налаштуваннями телефону.

Muzei

Додаток Muzei розширює уявлення про те, що включає в себе поняття «живі шпалери», оскільки нічого «живого» ми тут не побачимо. Замість анімованих пейзажів нашій увазі пропонуються змінюють один одного репродукції відомих творів мистецтва. Звідси і така назва.

Muzei завоював популярність у мільйонів користувачів не тільки через можливість познайомитися з кращими зразками живопису і графіки, але і тим, що в нього легко вбудовуються плагіни від інших аналогічних програм. Додаток сумісно з певним типом колекцій статичних шпалер і навіть з анімованими Minima, про які ми розповіли вище.

Зниження яскравості зображення та ефект розмиття дозволяє ярликів і віджетів не загубитися на тлі барвистих картинок. Це досить цікавий додаток, в якому скромний набір опцій компенсується гнучкістю налаштувань.

Live Weather

Додаток Live Weather з'явилося в Play Store відносно недавно і, по всій видимості, робота над ним триває. Але навіть те, що є на даний момент, вище всяких похвал. Принцип дії досить простий: отримуючи інформацію про погодні умови у вашій місцевості, Live Weather оновлює фонову заставку телефону на відповідну картинку.

Якщо на вулиці тепло і ясно, ви побачите зображення залитого сонцем пляжу. Пішов дощ або розігралася гроза – на екрані з'явиться знімок похмурого неба з темними хмарами і блискавками. Самі фотографії не анімовані, не містять ніяких ефектів, які могли б витрачати ресурси телефону. Замість цього на екрані періодично з'являються нові яскраві шпалери з інтервалом в 1 годину або при зміні поточної метеозведення.

Awesome Land

«Чудові ландшафти» – так у перекладі з англійської звучить назва програми Awesome Land, яке, безсумнівно, сподобається любителям природи. Тут ви знайдете більш десятка красивих, майже статичних зображень, виконаних в яскравій колірній палітрі.

Це можуть бути зимові, літні чи осінні пейзажі з розкішними деревами на тлі блакитним небом, перистих хмар або зоряного неба. Воно дуже популярне, його завантажили вже більше 5 мільйонів користувачів.

Ink in Water

Ink in Water містить добірку гарних шпалер, включає колекцію абстрактних HD-картинок з ефектом рухомої води, в якій розчиняються різнокольорові фарби або чорнило. Ви зможете на власний розсуд змінювати фон, налаштовувати параметри анімації крапель і хвиль, додавати світлі смуги і відблиски. Шпалери відмінно виглядають як у вертикальній, так і в горизонтальній орієнтації, автоматично підлаштовуючись під поворот екрану на телефонах і планшетах.

Forest

З живими шпалерами Forest ви зможете насолодитися видом густого зеленого лісу, розташованого поблизу величних гір. У програмі є безліч динамічних ефектів, що повторюють ритм обертання Землі навколо власної осі.

В залежності від часу доби, фон картинки поступово темніє, слідом за сутінками на екрані з'являється зоряне небо. Крони дерев плавно розгойдується, підкоряючись руху вітру. Зміна декорацій може підлаштовуватися під місцевий прогноз погоди, будь то дощ, сніг або підвищена хмарність.

Raindrops

Споглядання повільно стікають по склу крапель води – в цьому є щось привабливе. Raindrops відмінно відтворює подібну атмосферу. Але живі шпалери являють собою не просто відео високого дозволу, а щось набагато більше.

Ледь відчутний ефект розмиття сприяє тому, щоб розташовані на екрані ярлики і віджети не втрачали свою звичайну чіткість. Додаток розраховане на низьке споживання ресурсів і майже не споживає заряд акумулятора.

Stalker Cat

Встановивши Stalker Cat, ви отримаєте можливість спостерігати за бешкетною кошеням, прогулюється по периметру екрану телефону. Чорний силует, вискакуючи кожен раз в новому місці з-за меж дисплея, приймає самовдоволений вигляд, думаючи, що його ніхто не помітив. Художниця Ганні Пэцке (Anne Pätzke) називає цього маленького пустуна «милим і чарівним». І ми не можемо з нею не погодитися.

Maxelus

Розробник Maxelus.net випустив величезну серію програм з живими шпалерами. Назвемо лише найбільш популярні з них: Space Colony, Supermassive Black Hole, Alien Shapes, Symphony of Colors. Більшість з них є тематичними, але з можливістю налаштування окремих елементів, наприклад, зміна колірної палітри. Для скачування в Play Маркет доступно більше півтора десятків варіантів з анімованими заставками.

Oajoo Device Info

Oajoo Device Info виводить на екран інформацію про стан смартфона, як ступінь завантаженості і температура процесора, відсоток використання пам'яті, додатковий акумулятор і інші технічні параметри. Системна інформація відображається в компактному, строгому стилі. Ви зможете налаштувати колір фону та шрифту на свій розсуд.

Додаток однаково добре працює як на смартфонах, так і на планшетах. Без невеликої кількості помилок, звичайно, не обходиться. Але ми сподіваємося, що з часом ситуація зміниться на краще.

Aquarium

Aquarium – анімована 3D-картинка, що імітує ландшафт океанського дна, де на тлі екзотичної рослинності плавають різнокольорові рибки. Двічі клацніть по екрану, щоб нагодувати їх, або натисніть один раз для залучення їх уваги.

У платній версії можна поміщати в акваріум до 14 рибок, змінювати колір фону, додавати різні елементи декору, керувати підсвічуванням і рухом повітряних бульбашок у воді.

У програмі використовується OpenGL, що забезпечує мінімальний рівень навантаження на батарею. Підтримується робота в режимі як книжкової, так і альбомній орієнтації екрану.

Читайте також

У тренді