9 кращих програм для читання книг на Android

Хороший додаток для читання не вимагає багато системних ресурсів і не будуть використовувати занадто багато заряду акумулятора для комфортної роботи в Android. Плюс вони не потребують будь-якого підключення до інтернету, тому можна читати навіть в поїзді серед полів.

Насправді, я настійно рекомендую відключити LTE/4G, поки ви читаєте. Це не тільки заощадить вам масу часу автономної роботи, але і позбавить вас від занепокоєння через повідомлень з соціальних мереж і ви зможете краще зануритися в сюжет роману.

eReader Prestigio

Я обожнюю красивий інтерфейс і закохуюся в будь-який додаток, яке має можливості налаштування, і ця «читалка» серед них. eReader Prestigioвикористовує матеріальний дизайн, який досить стандартний на будь-якому пристрої під ОС Android, тому ви відразу ж зрозумієте, як воно працює.

Особливість, яка мені дуже сподобалася – це вбудований перекладач. Це дуже зручний інструмент, якщо ви вивчаєте іноземну мову, наприклад, читаючикниги англійською мовою. Я використав цю функцію сотні разів, щоб розширити свій словниковий запас. І це особливо зручно, адже не потрібна відриватися від читання.

Librera

Якщо ви любите збирати книги в акуратну стопку, Librera, ймовірно, зроблена саме для вас. Додаток дозволяє створювати і керувати своєю власною бібліотекою, переглядати обкладинки, щоб ви могли легко знаходити потрібні книги або позначати свої улюблені.

Можна легко встановити свій власний колір в нічному режимі, який підходить саме вашим очам і забезпечує зручне читання. Якщо ви хочете використовувати інший фон, це також можливо.

Ще мені дуже подобається спливаюче вікно, що дозволяє вибрати точну сторінку, на яку ви хочете перейти. Також є попередній перегляд сторінки, яку ви намагаєтеся знайти. Вам не потрібно буде переглядати всю книгу, щоб знайти одну сторінку, на якій знаходиться найкращий момент із книги.

FBReader

FBReader має підтримку AZW3, EPUB (до EPUB3), fb2, RTF, HTML і навіть текстових документів. Додаток використовує хмарний сервіс Google Диск для синхронізації книг між пристроями. Ще нам дуже сподобався інтерфейс. Він трохи старомодний, але приємний оку і простий у використанні. У нього навіть є підтримка жестів.

FReader підтримує більше десятка форматів файлів і навіть файли для MP3 аудіокниг. У вашому розпорядженні будуть чотири теми, що настроюються параметри читання, перекладач на п'ять мов і підтримку OPDS. Існує також переказ тексту в мову, хоча і досить посередній. Користувальницький інтерфейс досить хороший. Загалом, скаржитися нема на що.

PocketBook

PocketBook— є одним з найстаріших програм для читання електронних книг, але не дозволяйте цим фактом ввести вас в оману. У нього достатньо можливостей, щоб виправдати його присутність у цьому списку.

У ньому є підтримка найбільш поширених типів файлів, коміксів і навіть Adobe DRM, PDF. Ви можете виділити текст, експортувати замітки, заблокувати орієнтацію екрану і багато що інше. Існує підтримка OPDS для тих, кому вона необхідна.

Media365 Book Reader

Media365 Book Reader— це програма має бути у кожного любителя книг завдяки безлічі функцій і розширеною підтримкою форматів. Підтримується близько 50 різних форматів та імпорт EPUB і PDF файлів. Крім цього, є продумана функція додавання «полиць» для розбивки книг по категоріям.

Moon+ Reader

Moon+ Reader— це додаток було встановлено на моєму телефоні майже 3 роки, і я насолоджувався ним. Легко настроюється інтерфейс дозволяє спокійно читати і не відволікатися.

Звичайно, багато хто хоче просто читати книги і не дбає про інших функціях, але якщо ви студент, ви високо оціните функцію маркера, який включений в Moon+ Reader. Він дозволяє позначати важливі моменти, щоб у майбутньому легко їх знаходити.

Ви також можете за смаком змінити колір шрифту і фону, але мені дуже подобається можливість зміни фонового зображення. Наприклад, якщо вам подобається жовтуватий відтінок пошарпаної книги, можете встановити його.

Cool Reader

Cool Reader має привабливий інтерфейс, який має вигляд «зістареної паперу» з гарною анімацією перегортання. Є стандартні функції налаштування тексту. Підтримується безліч форматів, включаючи OPDS і LitRes. Вам може здатися, що додатком складно користуватися, але незабаром ви звикнете до нього.

Aldiko Book Reader

Aldiko Book Readerсподобався більше ніж 30 мільйонів користувачів. Програма є не тільки прекрасним місцем для читання, але і є магазином, пропонують тисячі безкоштовних і платних книг. Крім того, можна імпортувати свої книги для читання.

Aldiko володіє простим інтерфейсом і пропонує чимало корисних функцій, таких як виділення тексту, переклад, закладки, налаштування шрифту та інше. Проте, напевно, найбільш улюбленої особливістю є підтримка таких форматів як EPUB, PDF, і книг Adobe DRM.

AlReader

AlReader— це одна з найстаріших програм для читання для Android, і за ці роки воно не сильно змінилося. Тим не менш, я включив його до списку лише тому, що воно легко відкриває практично будь-які формати. У той час як багато інші програми можуть підтримувати тільки основні формати, такі як doc, HTML, PDF, AlReader б'є всі рекорди і підтримує навіть архіви ZIP і GZ.

Мені також подобається, як додаток переключається на двосторінковий режим, коли ви повертаєте пристрій в планшетний режим. На маленькому телефоні воно виглядає звичайно, але на планшеті – просто чудово.

Читайте також

У тренді