9 кращих еквалайзерів для Android

Android завжди був недружелюбний до эквалайзерам. Система стала підтримувати їх не так давно, і поки це складно назвати гарною сумісністю. Глобальні програми для роботи на Android існують, але їх дозволу на несистемном рівні не дозволяють їм працювати у всіх додатках

Сподіваємося, за допомогою цього списку ми зможемо внести ясність. Зверніть увагу, що деякі з представлених нижче додатків працюють на вашому пристрої, а інші — ні. Вам доведеться спробувати декілька варіантів, щоб переконатися, який підійде саме вам.

10 Band Equalizer

10 Band Equalizer— саме те, що заявлено: еквалайзер з десятьма смугами. В цьому його винятковість, так як у більшості розробок смуг всього п'ять. Він регулює частоту від 31 Гц до 16 кГц і в діапазоні від 10 дБ до -10 дБ. Включає в себе вбудований музичний програвач, але повинен працювати і з іншими плеєрами.

Ви також отримаєте передустановки програми, посилення гучності, баса, високих частот. Зможете налаштувати баланс лівого і правого джерел звуку. Плагін доступний безкоштовно. Єдине, чого не вистачає, так це платній версії для видалення реклами.

Equalizer

Equalizer — надійний, але більш старий варіант. Розробник не доторкнувся до нього з 2014 року. Це означає, що він, ймовірно, не порозуміється з новими пристроями, що працюють на останній версії Android. Однак повинен працювати добре на старих моделях.

Поставляється з 11 пресетами, пятиполосным еквалайзером, реверберацією і навіть аудиосэмплером для перевірки налаштувань. Вам потрібно купити додаток, щоб отримати доступ до всіх його функцій. Безкоштовний варіант дає поверхове розуміння, щоб ви переконалися: програма цілком функціональна.

Equalizer and Bass Booster

Equalizer and Bass Booster — назва говорить сама за себе. Утиліта включає п'ятисмуговий еквалайзер, десять предустановок і підсилювач нч. Розробники заявляють, що він повинен працювати майже з усіма музичними плеєрами, відеоплеєрами і FM-радіо.

Єдина серйозна проблема полягає в тому, що програма іноді закривається, коли залишається у фоновому режимі. Це одна з найпростіших програм, повинна працювати на більшості пристроїв.

Equalizer FX

Equalizer FXінтуїтивно зрозумілий, сучасний і дуже простий у використанні. Пропонує функції п'ятисмугового еквалайзера, посилення баса, віртуалізації і навіть підсилювача гучності (тільки для Android 4.4 і вище).

Як і більшість аналогів, має preset-віджет, щоб ви могли легко почати роботу з ним. Розробник також заявив, що додаток повинен працювати з більшістю музичних плеєрів, включаючи Spotify, музику в Google Play, Pandora і ін. Платна версія збігається з безкоштовною. Вона просто видаляє рекламу.

Music Bass Booster

Music Bass Booster— стандартний п'ятисмуговий еквалайзер з десятьма пресетами. Ви також отримаєте підсилювач гучності, басів і багато що інше. Він володіє забавним, трохи старомодним дизайном.

Утиліта має працювати з більшою частиною додатків на вашому пристрої. Деякі скаржилися, що вона не залишається відкритою у фоновому режимі. Однак, швидше за все, це проблема сумісності, а не помилка. У нас все працювало досить добре.

Music Equalizer

Music Equalizerвключає в п'ятисмуговий еквалайзер, підсилювач нч, виртуализатор, десять предустановок, віджет 4*1 і багато іншого. Як і більшість таких програм, працює у фоновому режимі. Це означає, що він може бути закритий, якщо пристрій часто зупиняє фонові процеси. Доступний безкоштовний варіант. Купівля версії за 1,99$ призначена для видалення реклами.

Music Volume EQ and Bass Booster

Music Volume EQ and Bass Booster — один з найпопулярніших музичних помічників. На щастя, він дійсно працює дуже добре. Включає стандартний п'ятисмуговий еквалайзер і дев'ять попередніх. Поряд з цим, ви отримаєте регулятор гучності, посилення басів і багато що інше. Також розробники запевняють, що він дружить з більшістю відео - і аудіоплеєрів. В цілому використання залишає позитивні враження.

Neutralizer

Neturalizer є одним з найбільш унікальних додатків, які ми бачили. Еквалайзер в ньому налаштовується на підставі того, що вам подобається. Під час установки вам запропонують прослухати звуки на різних частотах. Ви змінюєте їх вгору або вниз в залежності від того, наскільки добре їх чуєте. Коли закінчите, Neturalizer автоматично створить унікальний еквалайзер, який буде використовуватися тільки для вас з урахуванням динаміків або навушників, які ви носите.

Безкоштовна версія дозволяє створити один preset, платна — необмежена кількість. Якщо спробуєте цю утиліту, рекомендуємо повторити тест аудіо з кожними новими динаміками або навушниками, які підключіть, оскільки результати будуть різними.

Equalizer від pinpong

Включає базові функції, в тому числі п'ятисмуговий еквалайзер, посилення низьких частот, підсилювач гучності (Android 4.4 і вище), десять предустановок і можливість зберегти свої власні. Він також може похвалитися ефектами об'ємного 3D-звуку і візуалізатора, які поліпшать звучання музики. Для деяких функцій потрібна платна версія. Додаток не ідеально, але працює, і це найважливіше.

Читайте також

У тренді