8 кращих менеджерів буфера обміну на Android

Таке трапляється з більшістю з нас: ми копіюємо частина тексту, але перед тим, як вставити його в потрібне місце, зберігаємо що-то ще та — втрачаємо скопійоване раніше! Це засмучує і дратує.

Так як Android не оснащений вбудованим менеджером буфера обміну, в Play Market доступно безліч сторонніх додатків. Яке вибрати? Не турбуйтеся, ми полегшили вам завдання.

Clipboard Manager

Clipboard Manager — це додаток для Android, яке копіює і зберігає те, що вам треба, на абсолютно новому рівні. Крім очевидної функції, яка автоматично збереже всі, що ви виберете, Clipboard Manager дозволяє створювати необмежені категорії для зберігання фрагментів будь-якого обсягу, об'єднувати дві замітки в одну, шукати і сортувати їх за датою або розміром. Доступна функція перекладу на іншу мову. Ви можете захистити програму паролем, якщо вважаєте, що вона містить конфіденційні дані.

Clip Stack

Clip Stack — це додаток з відкритим вихідним кодом, з яким ви точно доведете свої справи до кінця. Воно зберігає і запам'ятовує всі скорочення і скопійований текст, навіть коли ви перезавантажуємо телефон. У Clip Stack також можна створювати завдання. Крім зберігання даних, програма дозволяє ділитися ними, переглядати їх і комбінувати.

Для отримання доступу до буфера проведіть вниз по центру повідомлень. Тут можна переглянути останні п'ять текстів. Повідомлення буде відображатися тільки при копіюванні нового фрагмента, і ви можете видалити його свайпом або відключити натисканням.

Clipper

Clipper Clipboard Manager — одна з найбільш завантажених і високо оцінених утиліт у цьому списку. Безкоштовна версія зберігає до 20 фрагментів, а при перевищенні ліміту старі автоматично видаляються. У безкоштовної версії внизу відображається реклама, яка трохи дратує.

Версія преміум або плюс дозволяє зберігати необмежену кількість текстових елементів без реклами, а також синхронізує ваші дані по мережі. Існує також вбудована функція пошуку.

Clipper Clipboard Manager дуже стабільний, а наявність платної версії означає, що підтримка його знаходиться на високому рівні. Але не має особливого переваги перед функціями інших утиліт, які ми розглянули.

Native Clipboard Manager

Якщо вам подобається як матеріальний дизайн, так і функціональність в роботі, зупиніть свій вибір на Native Clipboard Managerв якому доступний вибір різних тем і квітів. Розкладка не закріплена, тому ви можете переміщати її по екрану під час введення. Якщо говорити про таких просунутих речі, як карта, навігація, переклад і пошук, то їх у цьому помічника не передбачено. Програма з відкритим вихідним кодом, безкоштовно і без реклами.

Copy Bubble

Copy Bubble пропонує безліч корисних функцій, таких як управління та організація заміток з скопійованих даних, виявлення і читання одноразових паролів, синхронізація пристроїв і багато іншого. Це дозволить вам створювати категорії з необмеженою кількістю заміток і розміром тексту.

Головним аргументом для купівлі програми є синхронізація пристроїв і хмарні резервні копії. Якщо ви хочете скопіювати і вставити URL-адреса або текст з одного пристрою на інший, то додаток легко впорається з завданням. Дизайн програми барвистий і приємний оку.

Clipboard Actions

Утиліта Clipboard Actions є безкоштовною, заснована на пожертвування і пропонує безліч дій з центру повідомлень Android. Ви можете прослуховувати скопійоване, фільтрувати і викликати номер напряму, обмінюватися фото або відео, конвертувати одну валюту в іншу, переводити на іншу мову, шукати потрібну Google, фільтрувати і відправляти електронну пошту і багато іншого.

Можливе створення QR-код безпосередньо з вирізаного матеріалу для спільного використання з колегами. При першому запуску ви побачите посібник користувача, яке пояснить всі опції та ознайомить з помічником.

Easy Copy

Easy Copy зробить ваше життя простіше. Крім додаткових можливостей (пошук, розташування, карти, виклики, SMS, загальний доступ, календар і переклади), Easy Copy пропонує ще одну річ.

Кожен раз, коли ви копіюєте, вам буде відкриватися на екрані спливаюче вікно, яке дозволяє легко виконувати потрібну дію.

У версії Plus пропонується дві додаткові опції. Ви можете створити подію в Google Календар, а також скопіювати вміст всередині програм.

Перш ніж почнете використовувати всю міць Easy Copy, дайте помічникові необхідні дозволи. Відкрийте «Установки» — «Додатково» — «Доступність» і виберіть «Easy Copy». Вимкніть параметр «Так» і закрийте вікно.

Універсальний Copy

Причина, по якій Універсальний Copy входить в цей список, полягає в тому, що здатний копіювати текст і зберегти його в буфер обміну практично з будь-якого місця. Ви можете копіювати з Twitter, YouTube і навіть з головного екрана. Універсальний Copy працює скрізь і всюди в прямому сенсі слова. Він безкоштовний та не містить реклами.

Читайте також

У тренді