10 додатків здатних прискорити роботу телефону на Android

Якщо говорити про продуктивність, то я вважаю, що іноді корисно задіяти програми для її підвищення. Що ви втрачаєте в іншому випадку? Можливо, кілька сотень доларів на новий телефон або кілька години свого часу, щоб прискорити роботу телефону через тонкі налаштування Android. Сьогодні немає помічників, які змусять ваш телефон працювати як новенький. Ми збираємося дізнатися, які з них дійсно ефективні.

Clean Master

Clean Masterдопоможе вам позбавитися від сміття, вірусів, збільшити час автономної роботи і продуктивність. Він також виконує очищення кеша програми. Інструмент Phone Boost працює як вбивця завдань і призначений для збереження оперативної пам'яті телефону. Додаток було встановлено понад 500 мільйонів разів, має рейтинг 4,7 зірки при більш ніж 41 мільйон голосів.

All-in-One Toolbox

Опція One-Tap Boosting вAll-in-one Toolbox дозволяє одним натисканням очищати фонові програми, кеш і оперативну пам'ять. Додаткові функції включають охолодження процесора, прибирання сміття, установку і видалення декількох програм одночасно, підвищену швидкість завантаження, допомога в резервному копіюванні, можливість блокування софта для більшої конфіденційності, виявлення додатків з дуже великою кількістю реклами, підвищення продуктивності ігор.

Все це безкоштовно. All-in-one Toolbox включає файловий менеджер, зручне меню Easy Swipe, налаштування гучності, сканер коду і утиліту для зменшення розміру фотографій. Для будь-якої з цих функцій не потрібно рутинга пристрою. Єдиний можливий недолік — це розкладка, яка може здаватися безладною. Тим не менше з такою кількістю функцій важко їх вмістити в розкладку по-іншому.

SD Maid

SD Maid спеціалізується на управлінні програмами та файлами. Програма знищує непотрібні файли і очищає непотрібний кеш, звіти, журнали. У SD Maid є автоматизований диспетчер завдань з розкладом очищення, щоб вам навіть не довелося про це думати.

Існує дві версії. Безкоштовної досить для простого обслуговування системи, а платна додає ряд функцій. SD Maid також може оптимізувати бази даних додатків (принаймні — до деякої міри). Протягом багатьох років програма еволюціонувала, починаючи від надання послуг, в основному для користувачів з рут-правами, до включення додаткових функцій без необхідності рутинга. Однак багато розширені опції, що містяться у версії Pro, призначені для просунутих користувачів.

Greenify

Greenify економить час автономної роботи, визначаючи програми з найбільшим енергоспоживанням і споживанням пам'яті. І з вашого дозволу переводить цих злочинців у неактивний стан, зване режимом сну. Для деяких функцій потрібні root-права. Після рутинга пристрою ви можете розслабитися, тому що Greenify подбає про решту.

Simple System Monitor

Simple System Monitor — ідеально підходить для візуалів, показуючи графіки використання ЦП, ОЗП і активності жорсткого диска. Simple System Monitor включає такі інструменти, як очищення кеша і файловий менеджер. Пристрої з ОС Android Oreo, на жаль, обмежили доступ до статистики процесора, тому майте це на увазі, якщо використовуєте 8.0 і вище.

Systweak Android Cleaner

Systweak сканує Android для пошуку дублікатів файлів, а потім дозволяє видалити їх одним натисненням. Якщо ваша улюблена гра «падає» або зависає, спробуйте ігрове прискорення. Systweak — відмінне рішення, якщо телефон страждає від повільної роботи або в цілому глючить. Інші інструменти включають економію батареї, очищення сміття та менеджер файлів. Вони повідомляють вам, які програми займають простір, і ідентифікують ті, які ви рідко використовуєте.

DU Speed Booster

DU Speed Booster — виявляє програми, що працюють у фоновому режимі, і «вбиває» їх, щоб звільнити ОЗУ, очистити кеш і небажані файли, а також захистити пристрій від вірусів. Володіючи 230 мільйонами користувачів і рейтингом в 4,5 зірки, DU може захистити дані функцією блокування додатків. Програму легко використовувати — потрібно лише одне натискання кнопки, розташованої прямо на головному екрані.

CCleaner

CCleaner — дуже продуманий інструмент, який очищає папки завантаження, кеш додатків, історію браузера, буфер обміну і т. д. Він пропонує варіанти, коли справа доходить до видалення SMS-повідомлень і журналів викликів (видалення всіх або окремих пунктів, конкретного контакту або давно використовуються).

Прискорювач почав працювати як очищувач для комп'ютерів. У нього, може бути, не так багато функцій, як в інших, перелічених вище, але це швидкий і простий спосіб звільнити місце. Програма пропонує сторінку системної інформації, яка дає огляд відомостей про ресурси ОЗУ і ЦП.

Nova Launcher

Вам цікаво, що в цьому списку робить лаунчер? Nova Launcher заробив тут своє місце за управління продуктивністю. Висока настроюваність також є його бонусом. Nova Launcher оптимізований для швидкості і зберігає плавну анімацію.

Якщо ви не знайомі з лаунчер, то ми повинні пояснити, що вони істотно змінюють зовнішній вигляд Android. Але найприємніше в цьому — наявність вибору. Відкрийте меню «Налаштування», щоб вибрати колір шрифту і розмір значків. Nova Launcher розроблений, щоб зберегти легкість і не використовувати занадто багато батареї.

RAM Booster eXtreme Speed

RAM Boosterдопомагає звільнити оперативну пам'ять, виключивши будь-які процеси, що перешкоджають роботі у фоновому режимі, і зберегти рівень батареї. RAM Booster простий і безкоштовний. Процес запускається за допомогою натискання на одну кнопку.

Читайте також

У тренді