6 додатків для моніторингу котирувань акцій на Android

Вам не обов'язково бути денним трейдером, щоб стежити за котируваннями акцій компаній. У наші дні, достатньо встановити додаток на телефон, щоб завжди бути в курсі вартості акцій. Враховуючи індекс Dow Jones і акції високотехнологічних компаній, щодня б'ють рекорди зростання, спостереження за ринком цінних паперів може стати таким же цікавим, як гра футбольної ліги, зі своїми злетами і падіннями.

Хоча Google не надає окремого біржового програми для Android, відстежувати ситуацію на фондовому ринку можна за допомогою Google Now. Для цього натисніть кнопку «Меню» в лівому верхньому кутку, виберіть «Налаштувати», а потім «Акції». Але якщо вас все-таки цікавить щось більш зручне — наступні програми зможуть задовольнити всі ваші потреби в трейдингу і моніторингу.

Investing.com

ВInvesting.comви можете бачити котирування близько 100 тисяч фінансових інструментів на 70 біржах зі всього світу. До цих інструментів відносяться акції, облігації, товари, ф'ючерси та опціони. Ви можете створити свій інвестиційний портфель і синхронізувати його з сервісом. Настроюються оповіщення гарантують, що ви ніколи не пропустите важливе подія під час торгів.

Доступний технічний аналіз з графіками та порадами щодо купівлі або продажу. Крім традиційних інструментів, Investing.com також пропонує інформацію про криптовалютах: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin та інших. Всього підтримується більше 20 криптовалют.

Robinhood

Robinhood – дозволяє торгувати онлайн на великих біржах без комісійних зборів. Творці програми вирішили, що технології повинні допомогти займатися брокерською діяльністю з мінімальними накладними витратами. Просто завантажте програму, підключіться до свого банку, поповніть рахунок свого аккаунта — і ви можете здійснювати операції.

Robinhood вимагає мінімальний баланс в розмірі 2000 доларів, щоб відкрити рахунок. Це вимога регулюючого органу. Ви також можете заробити до $500, підключаючи друзів до Robinhood.

Robinhood пропонує також заробляти на криптовалютах без будь-яких комісій. Для цього вам знадобиться обліковий запис Robinhood Crypto. Мінімальна сума для покупок складає 0,10 долара за біткойн і 0,01 долара за Ethereum.

Незважаючи на уявну простоту, програма використовує той самий сучасний механізм захисту що і традиційні фінансові установи. Компанія-розробник є членом FINRA і SIPC. В даний час програма доступна тільки для людей, які проживають в США, але розробники заявили про плани розширення.

Webull

Webull— це глобальний постачальник даних про трейдинге і розробник одного з кращих додатків. Ця програма допоможе вам відстежувати зміни на фондовому ринку, вивчати біржові індекси, котирування акцій і Forex. Є можливість читати актуальні фінансові новини в окремій вкладці. Доступна синхронізація з обліковим записом Google Finance. Це допоможе краще спостерігати за інвестиційним портфелем. В наявності є 22 технічних індикатора (наприклад, MA, EMA, BOLL, MACD, KDJ).

В даний час, торгівля акціями на платформі доступна тільки для громадян США. Якщо ви з Росії, то ви все одно зможете стежити за фондовим ринком. В коментарях на Google Play разработички вже пообіцяли додати російську мову. Сервіс можна використовував для отримання повідомлень про зміну ціни до вказаної вартості. Є настроюються віджети, які ви можете розмістити на екрані смартфона. Вам навіть не доведеться запускати додаток, щоб переглянути котирування потрібної компанії.

Bloomberg

Заснований Майклом Блумбергом в 1981 році, Bloomberg є одним з найбільших постачальників фінансової інформації у світі. Компанія створила систему Bloomberg Terminal для відстеження та аналізу фінансового ринку в режимі реального часу, а також для здійснення угод.

Додаток Bloomberg дозволяє вам оперативно дізнаватися про найсвіжіші новини фінансового світу. Воно легко налаштовується. Ви можете самі вибрати тип інформації для отримання. Доступно створення власного інвестиційного портфеля.

Acorns

Якщо ви не хочете думати куди вкладати і віддаєте перевагу інвестувати потроху і регулярно — кращим варіантом для вас стане Acorns. Ви прив'язуєте в ньому банківську картку, а додаток буде автоматично округляти суму ваших покупок в більшу сторону до наступного долара, а різницю — вкладати в один з п'яти портфелів біржових інвестиційних фондів під управлінням професіоналів.

Для рахунків з балансом менше 5000 доларів оплата складає всього 1 долар в місяць. Для рахунків з балансом понад 5000 доларів передбачено щомісячний збір у розмірі 0,25% від прибутку.

Портфелі біржових інвестиційних фондів дозволяють інвестувати та одержувати прибуток без серйозних стартових вкладень. Долар тут — долар там, інвестиції складаються поступово.

Stockpile

Stockpile пропонує унікальний підхід до торгівлі цінними паперами. З його допомогою можна придбати частку практично будь-якої компанії. Крім того, можна поповнити свій акаунт за допомогою подарункової картки, а торгувати можна починаючи вже з п'ятидоларової балансу. Помісячна оплата відсутня, а угоди укладаються від 99 центів. Це особливо цікаво для батьків чи бабусь і дідусів, які хочуть зацікавити своїх дітей чи онуків, щоб вони займалися в подальшому фондовими ринками.

Навіть інвестори з великим досвідом за допомогою таких додатків можуть знайти можливості заощадити гроші і поліпшити свої інвестиції. Неважливо — ви купуєте акції вперше або робите це вже багато років — подумайте про використання цього додатка.

На вибір в Stockpile є більше 1000 варіантів як окремих акцій, так і вкладень у статутні фонди. Наприклад, ви можете купити акції Disney або Apple. Або частку в Vanguard, iShares або в іншому фонді.

Читайте також

У тренді