5 способів зробити малюнок з фото на телефоні Android

Процес малювання на телефоні досить стомлюючий, набагато простіше перетворювати в малюнки вже готові фотографії. Для цих цілей можна знайти чимало додатків в магазині Google Play. Але яке з них вибрати? Ми хочемо допомогти вам розібратися в цьому питанні і пропонуємо огляд кращих інструментів, призначених для перетворення фотографії в малюнок за допомогою вбудованих фільтрів.

Deep Art Effects

Працювати з Deep Art Effects неймовірно просто. Все, що потрібно зробити, це завантажити будь-яке зображення і запустити процес конвертації. Через декілька секунд ви отримаєте красивий і яскравий малюнок. Для редагування фотографій використовується штучний інтелект, тому можна бути впевненим у точності і ретельності промальовування ескізу. У програму вбудовано більше десяти фільтрів для обробки. Є кнопки популярних соціальних мереж, за допомогою яких ви зможете ділитися отриманими результатами з друзями.

Deep Art Effects дозволяє конвертувати фото в справжні твори мистецтва у стилі Ван Гога, Моне, Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Пікассо, Рафаеля, Рембрандта, Дали і деяких інших, оскільки набір фільтрів тут досить широкий.

Потрібно відзначити, що зображення, що проходять конвертацію, не передаються третім особам, тому ви можете бути впевнені в конфіденційності. У безкоштовної версії, малюнки створюються в дозвіл HD, а версія Pro дає можливість отримувати зображення з роздільною здатністю Full HD. У безкоштовної версії, зрозуміло, є реклама.

PaintLab

Додаток PaintLab визнано кращим в декількох країнах, що свідчить про його чудових характеристиках. Воно було завантажено понад 10 мільйонів разів, що говорить про його неймовірною популярністю. Інструмент простий і приємний у використанні, вам не знадобиться багато часу, щоб навчитися з ним працювати. Ви зможете зробити малюнки в стилі поп-арт, карикатури, живопису і інші художні форми.

Тут є кілька тематичних фільтрів, для створення вітальних листівок до різних свят. Деякі з присутніх тут функцій, аналогічні тим, що використовуються в Prisma, ще одним широко популярним додатком для редагування фотографій.

Враховуючи кількість наявних тут можливостей, сміємо припустити, що вам навряд чи доведеться нудьгувати найближчим часом. Ви можете використовувати вбудовану функцію селфи, щоб побачити, як буде виглядати ваша фотографія після перетворення.

Додаток безкоштовно для завантаження, хоча в ньому є реклама. Придбання ліцензії допоможе позбутися від спливаючих оголошень і отримати доступ до декількох додаткових опцій.

Artista Cartoon

Artista Cartoon — це класичне додаток для конвертації зображень з деякими цікавими доповненнями. Однак, на відміну від інших подібних інструментів, Artista Cartoon володіє своєрідним художнім підходом. Розробники подбали про те, щоб дати користувачам відчуття реальності створюваної графіки та живопису. Фільтри імітують роботи відомих художників, що змушує вважати це додаток у своєму роді унікальним.

Зрозуміло, ви зможете поділитися результатами з друзями за допомогою вбудованих кнопок соціальних мереж. У цього додатка є один істотний недолік – занадто багато спливаючої реклами. На жаль, з цим нічого не можна вдіяти, так як тут не передбачено платні функції.

Pencil Sketch

Pencil Sketch— малюнок олівцем, так перекладається назва цього додатка, що повністю відображає його можливості. Тут є і цілий ряд додаткових функцій, що дозволяють редагувати фотографії, видаляти дефекти, наносити написи, покращувати зовнішній вигляд зображень. Основне його призначення – конвертація фото в олівцевий ескіз.

Оскільки більшість творів мистецтва є спонтанними імпровізаціями, створювані з допомогою цього інструменту малюнки можна сміливо видавати за начерки, що належать пензлю якого-небудь художника. В цілому, це дуже цікаве і веселе додаток, і ми настійно рекомендуємо вам з ним познайомитися.

MomentCam Cartoons

MomentCam Cartoonsдоведеться за смаком активних користувачів соціальних мереж. З його допомогою можна створювати карикатури з фотографій, а потім встановлювати в якості аватарок на своїх сторінках. Крім того, ви зможете робити анімовані смайлики і ділитися ними з друзями. Колекції фонів і фільтрів поповнюються щоденно, що дає величезний простір для польоту фантазії.

MomentCam був завантажений понад 50 мільйонів разів в Play Store, що доводить її високу затребуваність. Про це свідчить величезна кількість позитивних відгуків. Завантаження безкоштовно, але, як і в будь-якому іншому подібному додатку, тут є реклама.

Читайте також

У тренді