5 кращих файлових менеджерів для Android

В кожному смартфоні, що працює під управлінням операційної системи Android, вже є вбудований менеджер файлів від виробника, але найчастіше він не зручний і має мінімальний функціонал. Якщо вам не подобається стандартний, встановлений на вашому телефоні або планшеті, знайте, що завжди знайдеться більш відповідна альтернатива.

В Play Store дуже багато подібних додатків і вибрати підходяще не завжди просто. Ми вирішили полегшити вам завдання, тому вибрали п'ять кращих файлових менеджерів під Android. Цілком можливо, що з деякими ви вже знайомі. Отже, почнемо.

ES File Explorer

ES File Explorer гідний зайняти верхню сходинку будь-якого рейтингу. Він дуже популярний і в магазині Play Store і серед користувачів Android — у нього ціла армія прихильників. Не дивно, що його завантажили більше п'яти мільйонів разів. ES File Explorer відрізняється багатою функціональністю і продуманим дизайном.

Можна створювати нові папки на карті пам'яті або у внутрішньому сховище, переміщати, копіювати, видаляти і перейменовувати файли. Можна навіть підключити ваші хмарні сховища і отримати до них доступ в будь-який час.

Також за допомогою цієї програми користувачі можуть обмінюватися даними по локальній мережі. Легко відбувається передача файлів з одного пристрою на інший по захищеному з'єднанню. По функціональності він є, напевно, найкращим у своїй категорії.

Додаток можна завантажити безкоштовно, але в безкоштовній версії будуть показуватися рекламні оголошення, щоб прибрати їх, доведеться трохи заплатити.

File Manager

File Manager здається простеньким, але він не поступається по функціоналу іншим додаткам з нашого рейтингу. Підтримується віддалений доступ, хмарні сховища і багато іншого. Файли і папки можна переміщати, видаляти, перейменовувати і стискати, щоб вони займали менше місця в пам'яті. Особливо добре він справляється з видаленням непотрібних файлів, для того щоб звільнити місце на карті пам'яті SD і у внутрішній пам'яті пристрою.

Можливо, розробникам варто було б приділити трохи більше уваги інтерфейсу. Хороша новина: додаток можна завантажити абсолютно безкоштовно. Не дуже хороша новина: будуть показуватися рекламні оголошення. На жаль, тут не реалізована можливість покупки, щоб прибрати рекламу. Якщо вам потрібна проста програма для керування файлами, то File Manager — це саме те, що вам необхідно. Зі своїми обов'язками він справляється на «відмінно».

AndroZip

AndroZip розробляється і підтримується з 2009 року. У свій час воно стало одним з перших програм для архівування і резервного копіювання під Android. Враховуючи тривалість розробки, ви вправі очікувати відмінну програму і ви точно не розчаруєтеся у своїх очікуваннях.

Перевірена часом додаток відрізняється цілком сучасним набором функцій, порівнянним з функціоналом нових файлових менеджерів від інших розробників. Однак трохи відрізняється від інших програм з нашого рейтингу. Воно створювалося в першу чергу для стиснення і розпаковування файлів і папок, але при цьому чудово справляється і з іншими завданнями, такими як пошук, редагування файлів і папок на вашому пристрої.

Якщо ви витратити на платну версію, то зможете створювати архіви з використанням 128 і 256-бітного шифрування за криптографічним стандартам AES 128 і AES 256.

За допомогою цього додатка легко робити резервні копії даних (наприклад, для перенесення їх на новий телефон) і навіть встановлювати APK файлів на телефон або планшет. AndroZip можна завантажити безкоштовно, але в ній буде реклама. Щоб позбавитися від неї, доведеться заплатити.

ASUS File Manager

І хоча ASUS File Manager здається найбільш типовим менеджером файлів, він дуже функціональний. Підтримуються хмарні сервіси та доступ до всіх даних здійснюється однаково просто, незалежно від того, знаходяться вони в локальному сховищі або в хмарі. Можна стискати файли для економії місця, є і власна кошик, і вбудована опція очищення даних з кеша.

Звичайно ж, з допомогою File Manager легко дістатися до файлів, записаних на карту пам'яті. Додаток відрізняється привабливим дизайном і його можна завантажити абсолютно безкоштовно, з вмонтованою рекламою. У платній версії її немає.

ZArchiver

ZArchiver — додаток не з нових, але воно відмінно підходить для управління файлами і папками, особливо коли мова заходить про стиснення і розпаковування. Особливо радує можливість показу списку папок прокручувати списком, а не у вигляді значків. Це дуже зручно, якщо на вашому телефоні або планшеті багато директорій. Можливо, ZArchiver — найкращий архіватор під операційну систему Android. Хоча в ньому й немає деяких функцій, для більшості користувачів це буде некритично.

Додаток часто оновлюється. Оперативно виправляються помилки і постійно з'являються нові функції, але як завжди, у безкоштовної версії користувачеві показуються рекламні оголошення, щоб видалити їх доведеться заплатити.

Читайте також

У тренді