10 кращих віджетів прогнозу погоди для Android

Погодні додатки і віджети для смартфонів з кожним роком стають все краще і краще: з'являється більш детальна інформація, інтерфейс стає більш зручним. Такі програми дуже популярні, адже всі хочуть знати, чи варто брати з собою парасольку чи ні, тому зростає конкуренція і якість програм. Останнім часом вони стали набагато точніше завдяки метеорологам, які використовують передові технології для створення високонадійних прогнозів погоди, аж до району міста. У цій статті ми зібрали кращі з них!

Accuweather

Accuweather показує точної прогноз і дає безліч корисної інформації, наприклад, індекс RealFeel (який показує, як насправді відчувається температура за вікном, а не відмітку, на якій зупинився стовпчик термометра).

Тут повно графіків, карт, радарів, і відео метеоумов для вашого регіону. В даний час В додатку є похвилинні прогнози про випаданні опадів, щоб ви не промокли під дощем.

У додатку ще є два різних типи екранних віджетів для прогнозу погоди на найближчі три дні. Як і багато інші додатки з цього списку, Accuweather поширюється безкоштовно, але показує рекламу.

YoWindow

YoWindow показує анімовані шпалери, які відображають температуру повітря в заданій місцевості в реальному часі, замість простих піктограм хмарності, Сонця і дощу. «Дивіться погоду з задоволенням!» — такий слоган ви побачите, коли вперше запустите додаток. Воно виправдовує така заява — додаток виглядає приголомшливо.

Ви можете прокручувати час і переглядати зміни, немов перематываете відео. Це неймовірно зручно у використанні. Додаток доступний в безкоштовному варіанті з рекламою або в платному за 200 рублів без неї.

Dark Sky

Dark Sky— спірне додаток для цього списку, але воно залишається одним з найулюбленіших на протязі довгого часу у багатьох користувачів. Сильна сторона цього додатка — це щохвилинний прогноз погоди, який дає потрібну інформацію у простому вигляді. Наприклад, програма попереджає, що дощ почнеться через 13 хвилин, а не дає абстрактне передбачення про те, що будуть опади.

Тим не менше, головний недолік цього додатка в тому, що за найбільш корисні функції треба платити, а для решти є більш зручні безкоштовні програми. Один з найбільш вагомих мінусів безкоштовної версії Dark Sky — це відсутність яких-небудь віджетів для головного екрану, а в платній версії їх уже три. Також ви отримаєте функцію щоденного огляду погодних умов, який будете отримувати щоранку.

Можливо, для нас додаток було б більш привабливим, якщо б воно вимагало разової покупки, а не оплати в 180 рублів щороку. Але якщо вам потрібні дуже точні дані про температуру повітря за вікном, то можна замислитися про таку покупку. У додатки існує безкоштовна пробна версія на 2 тижні.

NOAA Weather Radar

Додаток NOAA Weather Radar отримує свіжі дані безпосередньо від Національного управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA) і показує важливу інформацію про штормах на материку, циклонах, торнадо і інших складних метеоумовах.

Додаток пропонує супутникове зображення ключових регіонів в реальному часі, новинну стрічку, а також різнобічні оновлення про стан моря. Ви можете зразу відкрити розділ несприятливих метеоумов і дізнатися, що буде відбуватися протягом дня. Для тих, хто може потрапити в суворі погодні умови, це додаток послужить хорошу службу.

The Weather Channel

В The Weather Channel є можливість погодинного, 36-годинного і 10-денного прогнозу, а також швидкість вітру, вологість, УФ-індекс, видимість, точка роси і тиск. Ще в програмі є розділ відео, пов'язаних з погодою. В ньому можна побачити кліпи з усього світу.

Додаток інтуїтивно зрозуміло і легко у використанні. У ньому немає всієї необхідної інформації на одній сторінці, як в інших додатках, але ви отримаєте додаткову інформацію, наприклад, умови для катання на лижах, рівень пилку в повітрі і дані про захворювання застудою. На більшість даних можна натиснути, щоб побачити детальну інформацію, або перевірити РЛС і карти.

Програма пропонує чотири простих віджету на екрані, що показують температуру і час в обраній місцевості. Додаток поширюється безкоштовно, але в ньому є реклама.

Yahoo Weather

Головний екран Yahoo Weather дуже красивий, але не достатньо інформативний: показує поточну і прогнозовану температуру. Якщо вам потрібна більш детальна інформація — ласкаво просимо в різні розділи програми.

Розділ Yahoo Forecast включає в себе погодинної і п'ятиденний прогноз. Панель «Вітер і тиск» відображає поточну швидкість вітру, його напрям і атмосферний тиск. Показники поміщаються на панель сповіщень, але не за замовчуванням. Вам потрібно буде активувати їх в розділі «Налаштування».

Розділ «Сонце і Місяць», показує поточне положення Сонця в небі, поточну фазу Місяця і час сходу і заходу сонця. На жаль, не можна подивитися подібні дані про завтрашній день, що було б вкрай корисно.

На вибір пропонується шість варіантів віджетів, які по суті мають один і той же функціонал і відрізняються тільки розміром.

Morecast

Morecast підкуповує красивим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом: розташування у вигляді вертикального списку полегшує використання і сприйняття. У верхній частині екрану вказується температура в даний момент і «Відчувається як...». Прокрутіть вниз, і ви побачите більш детальний огляд на день.

За свайпу Morecast покаже, яка погода буде завтра, а повторна прокрутка вниз відобразить простий прогноз на майбутні 7 днів. Такий лаконічний інтерфейс зручний як для новачків, так і для досвідчених користувачів, так як він дає доступ до всієї необхідної інформації, але не перекриває екран цими даними.

Morecast володіє безліччю можливостей, наприклад, веб-камерами, що показують погоду в різний час доби по всьому світу і функцією навігації, яка допоможе побудувати плани подорожі з урахуванням найкращих погодних умов.

Weather Timeline

Додаток Weather Timeline, доступне в Play Store за 75 рублів, може стати найкращим вкладенням грошей. Воно об'єднує в собі дуже корисні і цікаві функції разом з прекрасним інтерфейсом і бібліотекою віджетів.

Додаток отримало свою назву від головної функції — відображення погоди у вигляді хронології, але крім цього, у програми є ще й інші функції. Можна вибрати один з п'яти сервісів, а додаток попередить про майбутні зміни метеоумов. Також можна переглянути фази Місяця і завжди бути в курсі того, коли варто побоюватися перевертнів.

На радіолокаційних картах можна побачити відображення наближаються хмар і дощу. Крім того, кілька інтерактивних графіків показують дані про температуру, тиск і опадах. Широке охоплення даних, елегантний і простий інтерфейс роблять це додаток одним найкращим у нашій підбірці.

WeatherBug

WeatherBug відрізняється як за своїм дизайном, так і по інтерфейсу. Додаток може точно показати прогноз погоди не тільки для вашого міста, але і для району. Крім прогнозів і попереджень про несприятливих умовах, також розробники додали розділ з камерами на дорогах, щоб користувачі могли уникнути попадання в пробки. Також присутня функція обміну фотографіями і альбомами.

Ви можете налаштувати програму таким чином, щоб воно максимально відповідало вашому способу життя. Наприклад, ви можете дізнатися, в які дні можна влаштувати пробіжку до спортзалу, налаштувати домашній екран, мову, і зберегти численні локації.

В даний час додаток пропонує різні режими перегляду, щоб бути в курсі ситуацій в інших країнах. Додаток вміє навіть підключатися до термостата у вашому домі і регулювати його.

Flowx

Flowx замість того, щоб показувати зручний і легкий для розуміння список температури повітря у вигляді картинки, відображає метеорологічну карту. Ви можете перегорнути її, щоб побачити погоду по всій країні (або відкрити іншу, потрібну вам країну).

Наприклад, ви можете наблизити ваше місто або інший населений пункт для того, щоб отримати точний прогноз погоди в обраній місцевості. Деяким людям не подобається, що у додатка немає зображень і інформації, але з цим нічого не поробиш.

У додатку є єдиний екранний віджет, який показує графік дощу, вітру, температури, тиску і висоту хвиль. Додаток є безкоштовним, але в ньому є вбудовані покупки, якщо ви хочете прибрати рекламу.

Читайте також

У тренді