10 додатків з гарними шаблони для Instagram Stories

Instagram Stories щодня переглядає 500 мільйонів користувачів, тому важливо, щоб контент виділявся із загальної маси. Очікуваний користувачами рівень публікацій зростає, а створення гарних постів в Instagram займає багато часу. Тому варто подумати про використання професійних програм.

Вам не потрібно бути графічним дизайнером або навіть наймати фрілансерів, щоб створювати який втягує контент — можна використовувати готові шаблони. У цьому огляді ви знайдете 10 цікавих додатків з професійними шаблонами для Instagram, які допоможуть створювати якісні історії в одному стилі.

Unfold

Unfold — популярний додаток з шаблонами для Instagram Stories. Тут можна обробляти відразу декілька сторіс, створюючи окремий альбом на головному екрані для кожного. Можна додавати рамки і текст, вибирати колірну схему оформлення. Всі зображення будуть у єдиному стилі.

У Unfold можна переглянути свою історію, щоб перевірити, як вона буде відображатися в Instagram. Після закінчення редагування потрібно просто натиснути значок завантаження, щоб зберегти те, що вийшло.

Додаток доступно для Android і iOS.

Spark Post

Spark Post — додаток з шаблонами від Adobe. Spark Post не вимагає від користувача якихось знань по обробці зображень. Тут доступні тисячі шаблонів, в тому числі мільйони безкоштовних стічних фотографій, фільтрів і шрифтів.

На головному екрані програми наведено кілька категорій під різні ситуації: лайфстайл, бізнес, школа, подорожі, їжа і так далі. Доступно зміна розміру фотографій, додавання різних візуальних ефектів і ряд інших опцій. Зображення після обробки можна зберегти в пам'яті телефону або відправити безпосередньо в Instagram.

Додаток доступно для Android і iOS.

Animoto

Animoto пропонує анімовані шаблони для створення слайд-шоу з ваших знімків. Можна використовувати готові налаштування, або ж підбирати їх з нуля. Додаток підійде і простим користувачам, і фахівцям з маркетингу.

Для професіоналів є вбудовані шаблони, такі як «Запуск продукту», «Мода» і «Нерухомість». Більшість шаблонів розроблені так, щоб надати історії рекламний вигляд. Додаткова функція — накладення фонової музики з великою вбудованої колекцією. Готові ролики зберігаються у форматі відео.

Додаток доступно для Android і iOS.

Uniq

Uniq — програма для створення колажів, які можна публікувати в сторіс. Інструмент простий у використанні, але при цьому має велику колекцію шаблонів. На головному екрані можна вибрати шаблон з таких категорій, як Minimal, Analog, Paper, Love, Funky і Promo. Можна нарізати відео на фрагменти, додавати звук, музику, текст, рамки. Ще можна зробити динамічний ролик на 15 секунд, об'єднати фотографії і відео в історіях.

Частина функціоналу безкоштовна — можна просто завантажити і спробувати, а за деякі опції доведеться заплатити. Платні варіанти можна спробувати, але зберегти їх не можна. Єдиний варіант — зробити скріншот екрану. Правда, якість зображення при цьому трохи погіршиться.

Історії, створені вами, автоматично зберігаються в альбомі програми. При бажанні ви можете автоматично зберігати їх в галерею телефону у форматі 9:16. Підтримує імпорт файлів з iCloud.

Додаток доступний тільки для iOS.

StoryArt

Програма складніше інших, представлених в огляді. У StoryArt можна сповільнити і прискорити відео, нарізати на шматки. Кожен шматок можна обробити окремо пропустити через фільтри, додати ефекти, накласти звук, музику, текст, анімацію, рамки. У налаштуваннях можна змінити колір фільтра або колір рамки і інших елементів.

Ще тут можна додавати ефекти до фото, вибір досить великий — 12 основних ефектів і в кожному ще додатково близько 10 варіантів. Всього налічується більше 500 шаблонів і 40 тем. Хоч список шаблонів і анімацій великий, більшість з них заблоковані і можуть використовуватися тільки при покупці преміум-версії. Оплата щомісячна або щорічна.

Додаток доступно для Android і iOS.

Panoram

Panoram допоможе ідеально розмістити панорамне зображення в історії, або розділити його на декілька частин. Це корисний інструмент, якщо потрібно розмістити краєвид з гори, зоряне небо або велику компанію друзів. В залежності від розміру файла, він може бути розбитий на три-п'ять частин. Зображення обрізається настільки точно, що під час перегляду фотографій нічого не втрачається.

Для обрізки панорамного фото досить пересунути його на екрані так, щоб воно відповідало ліній поділу. Можна збільшувати і зменшувати зображення.

Додаток доступно для iOS.

Canva

Багатоцільове додаток, що допомагає створювати контент для соціальних мереж, як YouTube, персональних сайтів та інших ресурсів. Canva підійде маркетологам для просування товарів і послуг в інтернеті, і простим користувачам. Canva призначене для створення всіляких постів, листівок, плакатів, запрошень, колажів і так далі. Також програма буде корисна для друку календарів, банерів та іншої поліграфічної продукції.

Тут можна вибрати готовий шаблон і натиснути на окремі елементи, щоб змінити або замінити їх. Або почати роботу з "чистого аркуша" і використовувати різні опції, щоб заповнити його. В бібліотеці програми збережено понад 500 шрифтів, безліч фільтрів і інших інструментів.

Додаток доступно для Android і iOS.

PicPlayPost

Редактор відео, створений спеціально для Instagram. Це потужний інструмент для створення колажів з накладенням тексту, музики і різних ефектів. Можна обрізати відео, змінювати черговість відтворення, редагувати їх, змінювати співвідношення сторін. Є опція збереження незавершеного проекту для відновлення роботи з того місця, де вона була перервана. Після закінчення обробки можна зберегти файл на пристрої або відразу викласти в соціальній мережі.

Додаток доступно для Android і iOS.

CutStory

З допомогою CutStory можна нарізати відео, накладати на них мову і музику, взяту зі сторонніх джерел. Потрібно просто імпортувати довге відео, а програма поріже його і збереже у вигляді 15-секундних відео. Всі кліпи експортуються в хронологічному порядку, відео зберігаються без стиснення. Тут дуже багато стікерів і шаблонів для фото. Є російська мова.

У безкоштовної версії доступні всі опції, деякі йдуть за окрему плату. Музика, власний звуковий супровід закриті для безкоштовного використання. Відключення водяного знака також коштує 1 долар. Підстановка будь-якого представленого фону і тексту зі стікерами безкоштовні.

Якщо у вас на iPhone тільки Apple Music або інші подібні потокові сервіси, не купуйте розширення «Музика». Apple не дозволяє використовувати орендну музику.

Додаток доступно для iOS.

Story

Програма створена спеціально для Instagram Stories, тому в ній є ряд попередньо встановлених значків та стікерів, часто використовуваних в цій соцмережі. Тут можна створювати колажі, міняти розташування, обрізати або зміщувати центр фото.

Можна накладати дуже красиві рамки або фони для фото, накладати текст і змінювати колір заливки. Музику можна накладати безкоштовно з власної медіатеки. Story дозволяє нарізати фрагменти з фільмів і обробляти їх окремо. Є спеціальні шаблони з відеоефектами: ефект Зума, поворот, ковзання вліво і вправо.

Розробники Story зробили акцент на бізнес. Програма заточена для відеопрезентацій товарів і послуг. Є функція Swipe Up, яка підійде для інтернет-магазинів, які хочуть поділитися посиланням на товар. Є платні розділи і 3-денний безкоштовний варіант передплати. У платному розділі більше красивих фонів. Є можливість безлімітного використання.

Додаток доступно для iOS.

Читайте також

У тренді